• Mergaitės Drabužiai |

BAOHULU 3-11Y Vaikų Mergaičių Skate Baleto, Gimnastikos Triko Aukso Sužlugdyti Ilgai Gimnastikos Jumpsuit Unitards Vaikų Dancewear Suknelė

Žymos: vaikai mergina, vaikai suknelė, ilgai mergina suknelė, Pigūs vaikai mergina, Aukštos Kokybės vaikų suknelė, Kinija ilgai girl dress Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 25cm x 10cm x 8cm (9.84in x 3.94in x 3.15in)

Apie mokėjimą

1. Mes priimame sąlyginio Deponavimo . Galite Mokėti per Alipay, Viza, "MasterCard", "Western Union", Qiwi ir banko pavedimo dėl Smokykla.lt.

2. Prašome sumokėti kuo posible taip, kad jūs galite gauti elementą anksčiau.

3. Pastaba: visi importo tarifas, kai prekė yra pirkėjo atsakomybė, nėra įtrauktos į pardavimo kainą arba laivybos mokesčiai; Bet mes pripažins produktas kaip dovana su mažesnės vertės, siekiant padėti jums lengvai gauti prekę per Muitinę. Mažiau pirkėjas turi problemų su Muitinės formalumus.

Apie Siuntos

1. LAIVYBOS visame PASAULYJE ( išskyrus keletą šalių ir APO/FPO).

2. Visi užsakymai bus greitai tvarkomi, ir dauguma užsakymai gali būti siunčiami iš 5 dienas po apmokėjimo patvirtino.

3. Dėl stockout ir švenčių dienomis, kai kuriuos užsakymus gali tekti kelias dienas būti išvežti, nei paprastai. Būkite kantrūs!

4. Mes tik laivas elementą prie patvirtino, kad adresus, todėl prašome įsitikinkite, kad jūsų užsakymas adresas atitinka savo pristatymo adresą.

5. Neprivaloma siuntimo būdai: Smokykla.lt Standartinis Pristatymas,Kinija Paštu, Oro Paštu, ePacket, EMS, DHL, ir pan.

Grįžti & Grąžinti

1. Jūs galite susisiekti su mumis ir tada siųsti elementą atgal į mus per 7 dienas nuo prekės yra pristatytos. Jei prekė yra jūsų turimą daugiau nei 7 dienų mes svarstys, ji naudojama, ir nebus jums pasiūlyti grąžinti pinigus ar Pakeisti.

2. Visos grąžinamos prekės turi būti originalioje pakuotėje. Beje, jūs privalote pateikti mums laivybos sekimo numerį bei konkrečių grąžinimo priežastis.

3. Mes jums siūlome grąžinti ar išsiųsti jums pakeitimo pagal tikrą būklę ir jūsų bus po to, kai jūs grįžti elementą.

4. Mes padengti visas siuntimo mokesčius, jei produktas yra pažeistas, ar ne, kaip aprašyta ant gaminio puslapį nuorodą.

Apie Atsiliepimą

1. Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad visi pirkėjai yra patenkinti mūsų produktų ir paslaugų.

2. Mes nuoširdžiai tikimės, kad jūs galite palikti mums puikus 5 žvaigždučių teigiamų atsiliepimų, jei jums patinka straipsnis.

3. Prašome susisiekti su mumis prieš jums bus atidaryti ginčo arba palikite mums neigiamų atsiliepimų , ir tada, mes jums geriausias sprendimas.

Apie MUS

1. Sveiki atvykę į mūsų parduotuvėje! Prašome nedvejodami kreipkitės į mus TradeManager arba E-mail, jei turite klausimų apie mūsų produktus ir paslaugas!

2. Jūsų laiškus bus atsakyta, dabar ir laiškus bus atsakyta per 2 darbo dienas. Prašome siųsti pranešimus arba elektroninius laiškus, jei jums nereikia gauti mūsų atsakymo!

3. Mūsų darbo laikas: 9:00-18:00 (GMT+8), pirmadienio, į šeštadienį, Moring 9:00 - 12:30

• Stilius: Aktyvus
  • Medžiaga: POLIAMIDAS, ELASTHANNE
  • Funkcija: Leotard Šokių, Gimnastikos