• Bakeware |

1Pcs Augalų ir Daržovių Modelis Žirnių Šokolado Saldainiai Jello silikono Formos Formos torto įrankius, Bakeware cukraus amatų D065

Žymos: cukraus amatų, Pyragas Įrankiai, silikono formos, Pigūs cukraus amatų, Aukštos Kokybės įrankiai pyragas, Kinija silikono formos Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 25cm x 25cm x 10cm (9.84in x 9.84in x 3.94in)

Nemokamas pristatymas Augalų ir Daržovių Modelis Žirnių Šokolado Saldainiai Jello silikono Formos Formos torto įrankius, Bakeware cukraus amatų D065

Produkto N amg Silikono F ondant M seną daiktą M odel D065 Gaminio Dydis

4.6*0.9 cm Produkto svoris

15.5 g Produkto Medžiagos, Maisto kokybės Silikono

Produkto savybės:

1: 100% Maisto kokybės silikono, FDA/LFGB saugumo standartas

2: Non-stick , lengva atskirti, švarus, eco-friendly, mažai anglies dioksido, gali būti perdirbamas

3: paprasta ir naudinga, Healthfulness, gamtos antibackerial, Didelio stiprumo minkštas, atsparus korozijai ir Prisitaikyti

4: Nėra lengva sugadinti, Jokio kreko, Atsparumu prie ekstremalių temperatūros , nuo -40°C -- 230 °C( -40°F--446°F)

5: s afety , netoksiškas , Jokio kvapo , Šildomos tolygiai prekių Pristatymas ir Įteikimas

We will ship elementą per 1 darbo dieną po gauti savo atlygį. Mes laivas jį į savo paliekant adresą, prašome padaryti, kad jūsų adresas yra teisingas. Jei norite pakeisti savo adresą, prašome susisiekti su mumis.

Prekės bus vežamos Kinija paštu oro paštu; ji paprastai trunka apie 15-26 dienomis Jungtinėse valstijose, Europoje ir kitose vieta visame pasaulyje. Daiktų, kuriuos jūs perkate iš viso suma virš $150, mes išsiunčiame jam EMS arba E-EMS ir t.t. tie, laivybos būdas, Ji tampa daug greitai. Jei norite pasirinkti savo laivybos linija, prašome susisiekti su mumis.

Pristatymas metodas

Pristatymas Tvarkymas

Atvyksta laikas

Šalis

Įprasta Oro pašto

15 - 26 dienomis

visame pasaulyje

Grąžinimo Politika

Mes suteikiame 100% Garantija, kad visi produktai, mes parduodame. Jei pastebėsite kokių nors problemų, apie mūsų produktus, Prašome susisiekti su mumis per 7 dienas nuo gavimo savo prekes. Mes organizuojame naujų shi pping nemokamai jums arba grąžinti mokėjimo jums.

Mes nuoširdžiai tikimės, kad jums gali suteikti mums gerų atsiliepimų. Jokių problemų, jūs galite susisiekti su mumis, mes spręsti problemas, kol būsite patenkinti.

Mėgaukitės perkant prekes iš savo parduotuvę, tikimės, kad galime bendradarbiauti viena su kita, mano mielas drauge !

AČIŪ!

• Pyragas Įrankiai Tipas: Liejimo formos
  • Modelio Numeris: D065
  • Tipas: Pyragas Įrankiai