• Optiniai Prietaisai |

Bevielė LED Junginys Mikroskopas-AmScope Prekių 40X-400X Studentų C&F Belaidžius LED Junginys, Mikroskopu w Metalinio karkaso Stiklinis Lęšis

Žymos: objektyvas, skirtas "nikon" slr, objektyvo regos, lęšis tik, Pigūs objektyvas, skirtas "nikon" slr, Aukštos Kokybės objektyvo regos, Kinija lęšis tik Tiekėjai.

• Pakuotės Dydis: 40cm x 22cm x 20cm (15.75in x 8.66in x 7.87in)

Tai yra puikus mikroskopas studentams mokytis gamtos mokslų. Jis ateina su visiškai optinio stiklo elementai, metalo sistema, 360 laipsnių pasukti monokuliariniai galvos, šiurkščiavilnių ir bauda fokusavimas, su LED pašvietimo sistema, kad naudoja arba lizdo (adapteris komplekte) arba trimis AA baterijomis (ar iš naujo apmokestinimo baterijų). Ji siūlo tris didinimo parametrus, 40X, 100X ir 400X. Tai idealus mikroskopu akademikai namų mokyklą ir iš studentų pradinėje į vidurinę mokyklą. Mikroskopu šio kalibro yra puiki priemonė, skirta mėgėjų. Ji ateina visiškai naujos gamyklos uždaromos laukelį, su mažmeninės prekybos vertė yra $400.

Savybės : Labai Prieinamą Didelės Galios Studentų Mikroskopas su Šiurkščiavilnių & Fine Fokusavimo 45 Laipsniu Pakreiptas 360 Laipsnių Swiveling Monokuliariniai Galvą įdėtų į Okuliarą Built-Šiuolaikinės LED Apšvietimo Sistemos Paprasto Etape su Įrašų ir Dėmėms Atsparus Apdaila Pilnai Dengtos Optinės Sistemos, Aukštos Rezoliucijos, Siūlanti Aštrių Vaizdus Trijų Lygių Priartinimas: 40X-100X-400X Vieno Objektyvo Kondensatoriaus ir Diskas, Diafragma, Fokusavimo Valdymo Rankenėles Abiejose Pusėse Visą Optinio Stiklo Elementai Tikslios Žemės, Stiklinis Lęšis Visi Metalo Mechaninės Dalys Kieto Metalo Rėmas su Dėmių Atsparios Emalio Apdaila Pagamintas pagal ISO 9001 Kokybės Valdymo Standartas Puikus Penkerių (5) Metų Gamyklos Garantija Neprilygstama mažos kainos garantija ar Skirtumas Atgal! Pasitenkinimo garantija arba Savo Pinigus Atgal!

Specifikacijos : Vadovas: 45 laipsniu pakreiptas monokuliariniai Okuliaras: WF10X Tikslai: 4X, 10X, 40X Kondensatorius: vieno objektyvo su diskiniais diafragma Etape Matmenys: 3-1/2" x 3-1/2" Apšvietimas: LED Maitinimo įtampa: 110V/60Hz (adapteris komplekte) arba 3 AA baterijos (neįtraukta)

Pakavimo Sąrašas : Vienas Monokuliariniai Mikroskopas su Trijų Tikslų Vienu Widefield 10X Okuliarai Vieną Dulkių Apima Du Įrašus Vieno Lizdo Maitinimo Adapteris, Vartotojo Instrukcija Pakuotės Matmenys: 15" x 10" x 6,5" pristatymo Svoris: 5 kg

Apmokėjimas:

• Priimame Alipay čia. Prašome atlikti mokėjimą per 3 dienas po užsakymo, jei įmanoma.

Pristatymas:

• Mes tik siųsti daiktų į jūsų patvirtino, adresas Smokykla.lt (išskyrus GOA/FPO), todėl prašome įsitikinkite, kad adresas teisingas prieš perkant.

• Straipsnių, dauguma užsakymai bus išsiųsti per 1-3 darbo dienas gavus jūsų mokėjimo patvirtinimą ir jūs galite gauti juos per 10-28 darbo dienų. Pristatymas priklauso nuo paskirties ir kitų veiksnių, ji gali užtrukti iki 28 darbo dienų ar daugiau.

• Mes nesame atsakingi už importo mokesčius ir rinkliavas.

• Pažeistas apie Atvykimą: Kai prisijungiate sklypas, prašome ją atidžiai patikrinti. Tu geriau imtis vaizdo įrašus ar nuotraukas, kai jį atidaryti. Jei yra bet kokia žala arba trūksta jūsų sklypą, kreipkitės į savo Pašto arba Express " kompanija iš karto, Prašome siųsti vaizdo įrašą arba nuotraukas mūsų paslaugos darbuotojų tuo pačiu metu.

Atsiliepimai:

• Mes esame priklausomi nuo Smokykla.lt Atsiliepimų, ir klientų pasitenkinimą, kad pavyks. Todėl jūsų atsiliepimai yra labai svarbus mums.Palikite 5 žvaigždžių grįžtamąjį ryšį su mumis, jei jūs patenkinti mūsų prekes ir paslaugas. Mes jums geriausią kainos ir geresnes paslaugas, kai jums padaryti užsakymą, kitą kartą.

• Paliksime atgal pačiu atsiliepimų jums po gavimo jūsų atsiliepimų.

• Prašome susisiekti su mumis prieš paliekant neigiamą atsiliepimą arba atidarant bet kokį ginčą dėl Smokykla.lt. Mes padėsime jums išspręsti problemą.Prašome suteikti mums galimybę išspręsti bet kokią problemą.Mes suprantame, kad nelaimės galite, jei užsakymo suklysti,bet mes stengiamės suteikti jums teigiamų rezultatų.

• Mums rūpi mūsų nuolatinių klientų,ir mes visada bando jums padėti. Tikimės, kad užmegzti ilgai verslą su jumis...

Garantija Pažadą:

• Mes teikiame VIENERIUS Metus Nemokamai Garantija visoms mūsų prekėms (įskaitant žalą, padarytą vartotojui).

Apie mus:

AmScope " misija yra skatinti susidomėjimą mokslo pažangą užtikrinant, kad aukštos kokybės mikroskopai prieinama pirkėjams visą ekonominės aplinkos. Projektavimas, gamyba, bei platinti mūsų pačių AmScope prekės mikroskopai ir jų priedai, mes galime išlaikyti sąnaudos mažesnės nei kitų mikroskopu pardavėjų. Įkurta Ph. D. Mechaninės Inžinerijos, kuris padarė tyrimus NASA ir JAV Energetikos Departamentas, AmScope pripažįsta, kad mūsų ateitis didžia dalimi priklauso nuo to, puoselėjant mokslinis smalsumas ir mokslinių tyrimų. Su daugiau nei 500 modelių akcijų, mes esame įsitikinę, kad galime patenkinti jūsų mikroskopas poreikius, ar esate mėgėjų, namų mokyklos mokytojas, arba išplėstinį mokslinių tyrimų įstaiga. Su komanda JAV įsikūrusi klientų aptarnavimo atstovų ir technikai, mes siūlome įrankius ir paramos jums sekti savo smalsumą—galiausiai vedantis į geresnį supratimą apie pasaulį aplink mus.

• Didinimo Koeficientas: 40X-400X
  • Teorija: Biologinis Mikroskopas
  • Drawtube: Monokuliariniai
  • Modelio Numeris: MNJY158