• Optiniai Prietaisai |

Trinokulinis Stereo, Zoom Mikroskopu--AmScope Prekių 7X-180X Trinokulinis Stereo, Zoom Mikroskopas su Dviguba Halogeninės Lemputės

Žymos: mikroskopas endoskopą, mikroskopo optinės, mikroskopas vadovas, Pigūs mikroskopu endoskopą, Aukštos Kokybės mikroskopas, optinis, Kinija mikroskopu vadovas Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 30cm x 20cm x 20cm (11.81in x 7.87in x 7.87in)

Tai pirmos klasės 7X-180X trinokulinis stereo, zoom mikroskopas turi visus labiausiai puikių funkcijų, aukštos kokybės laboratorinės priemonės. Sukurta siekiant patenkinti šiuolaikinės mikroskopija programos, ši apimtis viršija visus lūkesčius. Jis ateina su SUPER widefield optika ir universalus apšvietimo sistema, kuri suteikia tiek incidentas (viršuje) apšvietimo ir perduoti (apačioje) apšvietimas. Jūs galite pasirinkti tarp incidento apšvietimas šviečia žemyn ant objekto arba skleidžiamos per matinio etape plokštė. Pirmasis yra naudojamas stebėti trimačius objektus, ir antra tikrinimo objektus, kurie leidžia šviesai patekti pro juos, pavyzdžiui, deimantų.

Šis mikroskopas siūlo aukštos rezoliucijos ir gera gylis per platų matymo lauką. Ji suteikia krištolo skaidrumo aštrių stereo vaizdus, 1-1/4" (33mm) laukas, 26:1 didelis priartinimas didinimo intervalą, ir 4" (100mm) darbo atstumą. Jos pasvirusios 45 laipsnių trinokulinis vadovas užtikrina, lengva stebėti ir gumos akių apsaugai suteikti daugiau komforto. Tai naudinga dėl daugelio programų. Ji gali būti naudojama gemologė, geologijos, miškų ūkio, archeologija, žemės ūkio ir biologijos. Tikslinga švietimo tikslais, ligoninėse ir mokyklose. Ji yra labai tyrinėjimo pasaulio paviršiaus duomenys ir smulkias struktūras, iš įvairių medžiagų, pavyzdžiui, medžio, metalo, lydmetalis, puslaidininkių ir akmuo. Tai puikus tyrimas, vabzdžių, augalų, akmenų, pašto ženklai, monetos, brangakmeniai, lituojamas taškų, mikroelektronikos komponentai, grandinių plokščių gedimą ar praktiškai bet kokio trimačius objektus.

Ši sritis yra ideali priemonė mokslinių tyrimų laboratorijose, gemologists, kolektoriai, engravers, laikrodžių, juvelyrų, miršta-kūrėjai, philatelists, ir bet kas, puslaidininkių ar elektronikos pramonė. Jis yra pagamintas iš tos pačios technikai ir dėl tos pačios gamybos linijos, kaip ir optiniai prietaisai, skirti Leica, Zeiss, Nikon ir Olympus. Ji ateina visiškai naujas ir gamyklos uždaromos laukelį. Savo mažmeninės prekybos vertė yra $1,900.

Savybės :

7X-180X Nuolat Mastelio Didinimo Intervalas

Trinokulinis Dizaino Aukštos Kokybės Nuotraukos arba Video

Trinokulinis Uosto Pridėti Nuotrauką / Vaizdo Pajėgumų

30mm Super Widefield 10X ir 20X Okuliarai

4" (100mm) Didelis Darbinis Atstumas

45 Laipsniu Pakreiptas Trinokulinis Vadovas

Visiškai Aišku, Originalus True Color Vaizdai

Pastatyti Aštrių Stereo Vaizdus per Super Widefield Vaizdas

Aukštos Raiškos, su dideliu Lygumo ir Kontrastas

Tikslūs Derinimas Užtikrinant Nuovargis-Nemokamai Patogus Stebėjimas

Abiejų Akių Vamzdžių su Reguliuojamais Dioptrijos