• Įrankiai |

WHB03-L plc akmenų graveris 100ppr impulsų generatorius persijungti belaidžio CNC MPG rankenėlę NCStudio5.449 / 8.202

Žymos: akmenų graveris, cnc akmens graviravimas, cnc gravieris, Pigūs akmenų graveris, Aukštos Kokybės cnc akmens graviravimas, Kinija cnc gravieris Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 7cm x 6cm x 5cm (2.76in x 2.36in x 1.97in)

WHB03-L graviravimas mašina belaidžio vertus rato (rankenėlė) funkcijų apžvalga Graviravimas mašina belaidžio vertus rato (rankų impulsų generatorius) yra už taikos palaikymo sistema, Wei Hong kortelės dizainą staklių priedai, tai graviravimo staklės belaidis valdiklis remiantis gaminius patobulinti, jis ne tik turi visas funkcijas WHB02 belaidis valdiklis , Bet taip pat pridėjome naują funkciją, kad vartotojui suteiktų daugiau patogumo. Ir WHB02 norime palyginti, turi šias savybes: ◆ Rankenėlę funkciją, 100PPR rankų impulsų generatorius produkcija, taikomos taikos palaikymo sistema, Wei Hong kortelės NCStudio5.449, NCStudio8.202 ir kitos versijos. ◆ turi rodymo funkcija, realaus laiko atvaizdavimas staklių koordinačių, mechaninė koordinates. Su X, Y, Z trijų ašių koordinatės ekrano ◆ Su krypties pasirinkimo funkcija, per juostos krypties pasirinkimo jungiklis, galite pasirinkti, X, Y, Z ašis ir koordinačių tikslinimo kiekvienai krypčiai ◆ su koordinačių taškų, nustatyti dirbinio kilmės, atgal į dirbinio kilmės, atgal į mašiną kilmės pašarų greičio reguliavimas, žingsnis parametrai, veleno greičio nustatymus ir kitas funkcijas ◆ ranka varantys vadovas pareigos: per rankas varantys kontrolės apdorojimo greitis, stop ◆ Aukštos klasės bevielio perdavimo technologiją, dažnio perderinimo perdavimo, duomenų šifravimas, stiprus anti-trukdžių, stabili ir patikima ◆ mažos galios dizainas, ilgas baterijos veikimo laikas WHB03-L vertus varantys plačiai naudojamas akmens drožyba, reklamos gamyba, baldų gamyba, vardinės gamybos ir kitų pramonės šakų.

Prašome palikti pranešimą modelio arba specifikacijas norite, kai jūs pirkti mūsų encoder ,jutiklių ar kitų produktų .

Arba galite siųsti užklausą mus prieš užsakymą . Kitaip mes atsiųsime modelis turime sandėlyje automatiškai .

• CNC arba Ne: CNC
  • Sąlyga: Naujas
  • Modelio Numeris: WHB03-L

4axis CNC Router 6040Z Automatinio graviravimo staklės su USB + Mach3 1,5 KW CNC Graveris Mašina Apie Mokėjimo metodą, jūs galite naudoti mūsų programa jūs galite naudoti šiuos mokėjimo būdus: visa, MasterCard, Maestro, American Express, Alipay Balansas, QIWI, Boleto, bancontact, idealus, Przelewy24, SMS Mokėjimo Rusijoje(MTC, MegaFon, Beeline, TELE2 ) ir Smokykla.lt Kišenėje. Mūsų svetainėje (VNT) jūs galite naudoti