• Ryšių Įranga |

Daugiafunkcis 1CH Vaizdo/Garso/RS422/232 Duomenų optinių Skaidulų optinis keitiklis jungiklis CCTV Apsaugos sistema

Žymos: optinio pluošto, optinio pluošto jungiklis, pluošto konverteris jungiklis, Pigūs optinio pluošto, Aukštos Kokybės šviesolaidinį jungiklis, Kinija pluošto konverteris jungiklis Tiekėjų.

• Įrenginio Tipas: Pora
  • Pakuotės Dydis: 26cm x 25cm x 15cm (10.24in x 9.84in x 5.91in)

Daugiafunkcis Skaitmeninis 1channel Video/2way Audio(2in ir 2 out)/ R422 & 232 Duomenų Optinių Laikmenų Keitiklis

1Pair (Siųstuvas & Imtuvas)

Pritaikymas yra, jei turite specail užklausą, Susisiekite su mumis.

Greitas Pristatymas iki FedEx/DHL/EMS

Apžvalga:

Šiame modelyje yra Multi-Service digital Audio/Video/Duomenų Optinių laikmenų keitiklis su 1 Ch Video (BNC) + 2 būdais Audio (RCA,2in 2out)+ RS422 (dvikryptė duomenų)+ RS232 (Bi-directional duomenys) , nustatyti konkrečius parametrus yra šie:

1) Vaizdo Techniniai parametrai:

l Vaizdo Sąsaja: 1 kanalas

l Vaizdo Sąsajos Tipas: BNC

l Vaizdo Įvesties / Išvesties Varža: 75 omai (nesubalansuotas)

l Vaizdo Įvesties / Išvesties įtampa: Tipiškas 1Vp-p (peak - maksimalus), didžiausia 1.2 Vp-p

l Vaizdo Juostos plotis: 10MHz

l Vaizdo Ėmimas: 15MHz didelės spartos atranka

l Vaizdo skaitmeninio bitų pločio: 8/10/12 bitų (bits)

l Blokatorius įgyti: (10% -90% APL) DG

l Blokatorius etapas (10% -90% APL) DP

l Lauko tilt:

l Vaizdo SNR (svertinis): S / N≥70Db (didžiausia optinio nuorodą nuostolis)

2) Garso technologijos parametrai:

l Garso Sąsaja skaičius:2 būdais (2in 2out)

l Sąsaja terminalas: Pramonės terminalai, audio RCA

l Garso įvesties / išvesties lygį tipiškas: 0dBm

l Garso įvesties / išvesties varža: 600 omai (balanced / nesubalansuotas)

l Garso Įėjimo / Išėjimo įtampa: 0 ~ 2Vp-p (peak - maksimalus)

l Garso Dažnių juostos plotis: 20MHz ~ 20KHz

l ėminių Ėmimo dažnis: 48.6 K

l Nelinijinių iškraipymų koeficientas: ≤1%

l Garso SNR (svertinis): S / N≥85dB

3) Duomenų parametrai:

l Duomenų Sąsaja Numeris: RS-422 dvikryptė duomenų+ RS-232 dvikryptė duomenų

l Nuosavybės Sąsaja: Pramonės terminalų (standartinis)

l Sąsaja signalus: RS422 (4-laidai), RS232 (3-jų laidų)

4) perdavimo optinio pluošto

l Multimode: 50/125 62.5 / 125 100 / 140um

l Single-mode: 8.3 / 125 8.7 / 125 9/125 10 / 125um

5) Perdavimo atstumas

l Multimode: 0 ~ 2 km

l Single-mode: 0 ~ 20 km

Pajungimo instrukcijos: Maitinimo įvestis: AC100~240V ruožtu DC5V / 2A

Pristatymas : Mes Laivas visame Pasaulyje, prekės bus išsiųstos per 1~2 darbo dienas po jūsų vardas mokėjimo !

Mokėjimas : "Paypal".

Grąžinimo Politika:

1. Grąžinamosios išmokos yra siūlomi tik už gaminius su trūkumais, pranešama per 7 dienas nuo jų gavimo dienos.

2. Visos grąžinamos prekės TURI BŪTI originalioje pakuotėje ir turėsite PATEIKTI mums laivybos sekimo numerį, konkrečios priežasties grįžti, ir jūsų go#.

3. Mes pakeisime jūsų prekės, jei nustatoma, kad ji yra nekokybiška, per 7 dienas.

4. Pirkėjo reikalaujama mokėti už savo pašto mokesčius, grąžinti elementą su mumis. Laivybos ir tvarkymo mokesčiai negrąžinami bet kuriuo atveju.

5. Visos garantijos neapima žalos dėl netinkamo naudojimo arba suderinamumas.

6. Mes darome viską, kad tarnauti kiekvienam klientui geriausia, ką galime.

Garantija ir Garantijos:

1.Vienerių metų Garantija, Pirkti su pasitikėjimu!

2. Jei prekė yra su trūkumais, po 1 mėn., mes dar galime sutikti, kad jums siųsti jį atgal į mus. Naują, jums bus išsiųstas po to, kai mes gavo brokuotas daiktas, bet jūs turite sumokėti papildomą pristatymo mokestį.

Kitas Politikos Kryptis:

1. Mes nesame atsakingi už bet kokius custom muito ar importo mokesčių.

2. Po to, kai gavo mokėjimo už prekę, mes palikti TEIGIAMĄ ATSILIEPIMĄ. Jei prekės nėra patenkinamas, kai jūs gautas, prašome nedvejodami kreipkitės į mus.

3. Visus laiškus bus atsakyta per 1 darbo dieną. Jei nenorite gauti mūsų atsakymo, mes pasistengsime atsakyti jums gavus jūsų pakartotinai išsiųsti elektroniniu paštu kaip galima greičiau.

4. Rimtas Pirkėjas Tik! Pateikite kainos pasiūlymą tik tada, jei jūs sutinkate su visomis sąlygomis.

Apie mus:

1. Sveiki atvykę į mūsų parduotuvėje! Esame profesionalų visame pasaulyje didmeninės ir mažmeninės prekybos kompanija. Aukštos produktų kokybės, prieinamomis kainomis, puikus klientų aptarnavimas ir patikimą kredito reitingus yra mūsų principas.

2. Mes išlaikyti aukštą meistriškumą ir siekti 100% klientų pasitenkinimo! Atsiliepimai yra labai svarbus mums. Mes prašome, kad jūs su mumis iš karto PRIEŠ, jūs suteikiate mums neigiamas neuroninis grįžtamasis ryšys, kad galėtume tinkamai spręsti savo problemas.

• Perdavimo atstumas: 0~20Km singlemode, 0~2Km multimode
  • Optinio pluošto sąsaja: FC
  • Modelio Numeris: SZJN-1V2A2D
  • Prekės Pavadinimas: GuantaiTelcom
  • Duomenys: RS422 & 232 bi-directional
  • Video: 1 kanalo
  • Įėjimo Įtampa: AC100~240V
  • Garso: 2 analoginis garso (2in ir 2 out)

"ERICSSON" RDH 102 44/4 1000Base-ZX SM1550nm 80KM SU57AF, OPNEXT TRF7766AMLB254 Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos. Originalus Ericsson RDH 102 44/4 1000Base-ZX SM 1550nm
100vnt Nemokamas pristatymas FTTH SC/ UPC Karšto Lydalo Galvos, sąnarių greitai vežėjas klasės optinio pluošto Šilumos susisiekti tipas greitas jungtis 100vnt Nemokamas pristatymas FTTH SC/ UPC Karšto Lydalo Galvos, sąnarių greitai vežėjas klasės optinio pluošto Šilumos susisiekti tipas greitas jungtis
FC95742LR4 BŽP 10KM LR4 suderinama su Fujitsu FC95742LR4 Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos.
€1 508.28