• centras |

Šiuolaikinės chesterfield odos sofos, miegamojo baldai, sofa - #

Žymos: chesterfield odos sofos, odos sofos, baldai, sofos, Pigūs chesterfield odos sofos, Aukštos Kokybės odos sofos, Kinija baldai, sofos Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 700cm x 10cm x 100cm (275.59in x 3.94in x 39.37in)
€1 489.30

JIXINGE Baldai yra vienas iš naujausias prekės ženklo investuoti JIXINGE (HONKONGAS) Tarptautinio Bendradarbiavimo. Ltd. Mes turime daug valdymo ir technikos asmuo, ir stiprus produktų kūrimo ir gamybos galimybes, šiuo metu turintis daugiau kaip 100 stilių, pagamintas iš karvės odos sofos ir metalo serija, kuri buvo eksportuojami į daugiau nei 30 šalių, Vidurio rytuose, JAV, Vokietija, jungtinė karalystė, Prancūzija ir t. t.., Mes turime daugiau nei 10.000 kvadratinių metrų minkštų ir metalo dirbtuvių, kurių pajėgumas daugiau kaip 50 konteinerius, sofos per mėnesį. JIXINGE bus nuolat gerėja, ir nuolat gerinti technologijų ir pajėgumų tiekti prekes, aukštos kokybės ir žemos kainos, nes visas pasaulis.

visas sofos gali būti pritaikyti spalvas ir dydį.

• Modelis: oda
  • Stilius: Chesterfield Sofa
  • Numeris: 6
  • Dydis: sofa set

Universalus Brūkšnys 1 Din Car Stereo Radijo Coche Autoradio "Bluetooth" laisvų Rankų A2DP FM USB TF AUX Audio Auto Elektronikos Autoradio Daugiafunkcis Bluetooth Automobilio MP3 Grotuvą Produkto specifikacijos: integruota Bluetooth + Mikrofonas Parama laisvųjų rankų įranga. Paramos advanced audio perdavimo režimas. Paramos laikrodis rodantis o maitinimas yra išjungtas. Aukštos kokybės skaitmeninis stereo FM radijas Palaikymas trijų dažnių juostos radijo ryšio
KA6002D Aukščio Tikslumo Programuojami DC Maitinimo 60V 2A Skaitmeniniai Lab Klasės Maitinimo Telefonu Remontas+DC Lizdas nustatyti Savybės : 1. 60V/2A visiškai skaitmeninė galios valdymo vieno 2. 10mV/1mA didelis tikslumas ir raiška 3. Žemas triukšmo lygis ir ripple 4. CV/CC suteikta įtampos ir nuolatinės srovės režimas 5. Labai patikimas OCP, OVP, savavališkai nustatyti apsaugos 6. Built-in parametrų rinkinys,
Didmeninė 50pcs/daug mados gamtos Sodalite akmens ilgio lašo formos pakabukai karolius, papuošalai priedai priėmimo nemokamas pristatymas Akmens Dydis:10mm*27mm Spalva:Kaip paveikslėlyje Medžiaga:natūrali akmens sodalite MOQ:50PCS 1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 colių 1cm=10mm Mėgautis savo pirkinių Smokykla.lt. Ačiū.