• centras |

10vnt Ekonomikos Krištolo, Aišku, Spintos Durys / Stalčių Rankenos *Mabel* 30mm Skiedra Virtuvės Stalčius (Diametras:30mm)

Žymos: stiklo akordeonas durų, durų blokų, stiklo durys saugojimas, Pigūs stiklo durų akordeonas, Aukštos Kokybės durų blokų, Kinija stiklo durys saugojimo Tiekėjų.

• Įrenginio Tipas: daug (10 vnt/lot)
  • Pakuotės Dydis: 15cm x 10cm x 10cm (5.91in x 3.94in x 3.94in)

Tipas:Baldų Rankenėlės & Rankenėlę is_customized:Taip Prekės Pavadinimas:UNILOCKS Modelio Numeris:LW30 Medžiaga:K9 Kristalų Apdaila:CP+Aišku, Skersmuo: 30 mm Kilmės Vieta:Zhejiang, Kinija (Žemyninė) Jei norite pirkti, panašaus ar skirtingo tipo kristalų rankenėlių rankenos, įvairių apdaila, įvairių dydžių, pavyzdžiui, 40mm ar kita, prašome aplankyti mano Smokykla.lt parduotuvė pamatyti juos, jų specifikacijos ir jų neįtikėtinas kainas.

• Pikis-eilės Specifikacijos: Vieną Skylę
  • Tipas: Baldai Rankena & Rankenėlę
  • Modelio Numeris: LW30
  • "PASIDARYK pats" ir Reikmenys: Metalo apdirbimo