• Papuošalai |

2 vnt Auksą, padengtą valstybės Vėliava Lenkija Apykaklės Ženklelis Brassard

Žymos: nacionalinės vėliavos, vėliavėlės, vėliavos, vėliavos lenkija, Pigūs nacionalinės vėliavos, Aukštos Kokybės vėliavėlės, vėliavos, Kinijos vėliava, lenkijos Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 10cm x 10cm x 3cm (3.94in x 3.94in x 1.18in)
  • Įrenginio Tipas: aikštelė (2 vnt/lot)

Kad informacijos:

Kaina rodoma, yra 2 vnt vėliavas. Sumaišykite kad yra priimtinas. mes, nacionalinės vėliavos šalį visame pasaulyje, jums reikia padėti, prašome nedvejodami kreipkitės į mus.

Ypatybė:

1. Laikytis wiht EUro-bandymo reikalavimai.

2.Patikimos kokybės ir atlygį paslaugos.

3.individualų Ženklą.

Pristatymas:

1.Mes išsiūsime jūsų prekes pagal adresą, kurį pažymėtas Smokykla.lt, todėl prašome įsitikinkite, kad jūsų Smokykla.lt Pridėti. yra corrcet! prašome leiskite man konw jeigu norite prekes pristatyti į kitus Įtraukti,

2. Prekės bus shiped plonas 3~15 darbo dienų po to, kai jūsų mokėjimas patvirtino, sąlyginio Deponavimo.

3. Susisiekite su mumis ir patvirtinti jūsų pageidaujamas vežimo būdas befor užsakymą, Oro Paštu, ji paprastai trunka 7-30 dienų nuo atvykimo,ir nuo 3 iki 15 dienų iki Express". tai gali būti užtrukti daugiau ilgiau nekontroliuojamų priežasčių, pavyzdžiui, blogi orai, prašome kantriai laukti arba susisiekite su mumis deatails.

Grąžinimo Politika

Tik detektyvas produktas bus pasiūlyta keistis. detektyvas produktų turi būti grąžinta whtin 35 dienų nuo tos dienos galite pateikti užsakymą. ir pirkėjas bus resibonsible visiems laivybos mokesčius.

Pašarų Atgal

Jei esate patenkinti mūsų prekėmis jūsų užsakyta ir mūsų paslaugos, prašome palikti 5 žvaigždžių ir teigiamų atsiliepimų, jei nesate patenkintas,prašome susisiekti su mumis prieš jums palikti nagative atsiliepimų. Mes galime išspręsti bet kokį ginčą kartu.

Linkiu jums turėti gražią pirkimo patirtį mūsų parduotuvėje.

• Naudojimas: namų kolekcines, progines biuro menas
  • vienetas: 2 vnt./daug
  • Temos: Nacionalinės vėliavos ženklelio Simbolį apykaklės ženklelis
  • Pakuotė: Supakuoti pagal opp krepšys
  • Regioninės Funkcija: Europa
  • Tauta: lenkijos vėliava
  • Produkto Tipas: Ženklelis & Emblema
  • Medžiaga: Metalo
  • Stilius: Afrikoje, Rusijoje, JAV. Europa
  • meterial: auksu spalvos
  • Proga: dovana verslo, namuose,šalis, Kalėdų,Naujųjų metų, Valentino dienos dovanos,gimtadienio

10vnt išmintis visų akių matyti masonai mūro prisegti ženkliukai metalo amatų emblemos sagės ir smeigtukai, masinu atlapas pin sankabos PASTABOS: Tai yra gamybos užsakymą, mes neturime jų atsargos. Taigi pls maloniai pratęstas dar 10 darbo dienų, kai u užsakymą. labai ačiū! MES TAIP PAT PRIIMAME VISŲ RŪŠIŲ INDIVIDUALŲ UŽSAKYMĄ ATVARTAS SMEIGTUKAI ŽENKLIUKAI, RANKOGALIŲ SEGTUKAI, KAKLARAIŠTIS BARAS, KAROLIAI, KEYRINGS, MONETAS IR KT AMATŲ IR DOVANOS.
DEUTSCHES REICH - REICHSBANK 1872 Geležies Kryžiaus Erelis BAIGĖ SU 24K AUKSO MONETŲ Kolekcija 1872 REICHSBANK vokietijos Geležies Kryžiaus Erelis Baigtas 999 24k Pažadame ! Visos mūsų daiktų paveikslėliai paimti iš realių pavyzdžių,aiški,tiksli,todėl galite būti tikri, apsipirkti. Skirtingai nuo kitų tiekėjų, naudojimasis internetu nuotraukų.Mes tik siūlome AAAAA kokybiškas prekes, konkurencingas