Rytų Natūralus Jade Ranka Raižyti Dragon "Phoenix" Statula Apdailos Ornamentu

Žymos: Papuošalai, dekoratyvinės apdailos, ornamentas statula, Pigūs papuošalai, Aukštos Kokybės dekoratyvinės apdailos, Kinija ornamentu statula Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 35cm x 30cm x 15cm (13.78in x 11.81in x 5.91in)

sveiki atvykę į mano parduotuvę bičiulio Sveiki atvykę į mano parduotuvę! Mes esame pasiruošę daryti verslą su jumis ,mano širdies,mūsų draugystė yra pirmasis ,verslo yra antras amžinai. 1.po to kai jūs gaunate savo daiktus,prašome palikti mane 4 žvaigždučių ir 5 žvaigždučių gerų atsiliepimų kaip įmanoma greičiau, jei būsite patenkinti.Ir tada mes darome tą patį už jus. 2.Prašome suteikti mums galimybę išspręsti bet kokią problemą. Mes suprantame, kad galite būti nepatenkinti apie kelis elementus.Rašykite mums Pirmą kartą prieš jums palikti 1 žvaigždė 2-3 žvaigždučių blogų atsiliepimų .ir mes stengiamės, kad išspręstumėte problemas. Mes lobis apie mūsų vertingų klientų, ir visada pasistengsime jums padėti.Taigi, jei turite kokių nors problemų,prašome elektroniniu paštu mums iš karto. Shippment 1. We will ship prekės per 3 darbo dienas po apmokėjimo pasiekiamas. 2. Kinija Paštu, Oro paštu.Paprastai, tai bus imtis 10-25 darbo dienų atvykti. EMS Paprastai tai bus imtis 8-18 darbo dienų atvykti . Visi tada taip pat priklauso nuo pristatymo greičiu. 3. Prekės bus pažymėtas kaip "dovana" ar "pavyzdys" ir su mažesnės vertės lengvai muitinės formalumus. 4. Mes laivo į numatytąjį adresą, sąlyginio Deponavimo, jei jums nereikia pranešti mums,ir telefono numeris yra svarbu, kai jūs paliekate savo adresą. 5. Mes nesame atsakingi dėl bet kokių įvykių ,vėlavimų ar kitų klausimų, kurie yra atsakingas laivybos paslaugos. 6. Tarptautinės elementai gali būti taikomas muitinės tvarkymo ir papildomus mokesčius. Po Paslaugos Jei jums rasti bet kokius kokybės problemų, kai gausite prekę (- es) iš mūsų. Jei turite kokių nors problemų, kai gausite prekes, Prašome susisiekti su mumis be nedvejodama per 3 dienas.Žinoma, jei esate nepatenkinti savo pirkiniu, Prašome grąžinti prekę per 14 dienų .Mes džiaugiamės, kad keistis, keisti ar grąžinti visą jūsų mokėjimą.Jei jums patinka mūsų prekės(s) arba turi kokių nors klausimų, su jais, Prašome susisiekti su manimi, prieš jūsų pasiūlymą. Mes padarysime viską, kad padaryti, siekiant padėti jums. Ir gausite atsakymą per 24 valandas.

• Temos: Gyvūnų
  • Medžiaga: Organinės Medžiagos
  • Stilius: Antikos Imitacija
  • Naudoti: Menas ir Kolekcines / apdaila / dovana