• Auskarai |

Gamyklos didmeninės prekybos aukštos kokybės sidabro padengtą mados elegancija Moterų klasikinis asmeninį putojančio krištolas CZ auskarai

Žymos: auskarai, juvelyriniai dirbiniai, cz auskarai išvados, auskarai derva, Pigūs auskarai, juvelyriniai dirbiniai, Aukštos Kokybės cz auskarai išvados, Kinija auskarai dervos Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 2cm x 2cm x 2cm (0.79in x 0.79in x 0.79in)
  • Įrenginio Tipas: Pora

Sveiki atvykę į HSZ Papuošalai , didmeninė kaina, nėra minimalių užsakymo.

Naują Įrašą Papuošalai

antspaudu:925;

Spalva: kaip nuotraukoje parodyti, sidabro spalvos;

Matmenys: kaip pavaizduota;

Pakuotė:elementų, kaip nuotraukoje.

• spalva: Sidabrinė
  • Stilius: Bohemijos & Azijos Ir Rytų Indijos Ir Keltų & Pietų Amerikos
  • Modelio Numeris: SPE010
  • Sena ir nauja: 100% visiškai naujas produktas.
  • Elemento Tipas: Auskarai
  • Auskarai Tipas: Lašas Auskarai
  • Pakuotė: daiktų, kaip paveikslėlyje
  • Programos: Šalis & Vestuvių & Dovanų
  • Prekės Pavadinimas: GINSTONELATE
  • Bauda ar Mados: Mados
  • Formos\modelis: Augalų
  • Antspaudu: 925
  • Medžiaga: Crystal
  • Festivalis: Chirstmas & Halloween & Valentino Dieną
  • Pagrindiniai Akmens Spalva: Balta
  • Lytis: Moteris
  • Dydis: 1.3X1.0CM
  • Metalų Tipas: sidabro padengtą

Ramzes 222
2018-01-30
5/5
Very good quality, fast preparing and shipment, good contact. I am very satisfied.
Samolet K
2018-03-12
5/5
look beautiful and подошли earrings, the skin загорелую влас finally can be. but... jewelry who react to ears, but 2 day запылено though is worth sterling silver and responsive ears started socks, although not to other kinds of metal реагировали.

Saulėtą Papuošalai Klasikinis Papuošalai Apvalus Auskarai Ilgai Lašas Tabaluoti Auskarai Moterims Aukštos Kokybės Auskarai Šalies Sužadėtuvių Dovana Prekė: Ilgai Lašas Tabaluoti Auskarai Prekės Nr.: SY-E7441 Svoris: 16g/pora Dydis: 83mm*29mm / 3.28 į*1.16 į Būklė: 100% visiškai naujas & Vertus, Poliravimas Prašome atkreipti dėmesį. Ten turėtų būti šiek tiek klaidų, kurias rankinis matavimas, kuris yra normalu.
Dongsheng Filmą DC Comics Cosplay Papuošalai Savižudžių Būrys Harley Quinn Kristalai Beisbolo Lazda Lašas Tabaluoti Auskarai Moterims Mergina dongsheng Filmą DC Comics Cosplay Papuošalai Savižudžių Būrys Harley Quinn Kristalai Beisbolo Lazda Lašas Tabaluoti Auskarai Moterims Mergina Elemento Tipas:Karoliai Spalva: Kaip nuotraukoje Medžiaga: Cinko Lydinio Dydis:0.2*3.2 cm Svoris:4.3 g Pakuotė:1 pora auskarai su gerai paketo Wearring proga:Šalis/Darbo/Kambariniai