Apžiūra Mikroskopu--AmScope Prekių 3,5 X-90X Stereo Apžiūra Mikroskopu su Super Didelis Stendas

Žymos: mikroskopas vaikas, mikroskopas usb, mikroskopas su led, Pigūs mikroskopu vaikas, Aukštos Kokybės mikroskopas usb, Kinija mikroskopas su led Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 40cm x 30cm x 30cm (15.75in x 11.81in x 11.81in)

Tai yra 3,5 X-90X žiūronų stereo, zoom mikroskopas su super didelis stendas. Ji apima visus labiausiai puikių funkcijų, aukštos kokybės laboratorinės priemonės. Sukurta siekiant patenkinti šiuolaikinės mikroskopija programos, ši apimtis viršija visus lūkesčius. Jis ateina su SUPER widefield optika ir super didelis stendas. Šis mikroskopas siūlo aukštos rezoliucijos ir gera gylis per platų matymo lauką. Ji suteikia krištolo skaidrumo aštrių stereo vaizdus, 26:1 didelis priartinimas didinimo intervalą, ir 8" (200 mm) darbinis atstumas. Savo 45 laipsnių binokulinis vadovas užtikrina, lengva stebėti ir guminiai akių antdėklai suteikti daugiau komforto.

Šis mikroskopas yra naudinga daug programų. Ji gali būti naudojama gemologė, geologijos, miškų ūkio, archeologija, žemės ūkio ir biologijos. Tikslinga švietimo tikslais, ligoninėse ir mokyklose. Ji yra labai tyrinėjimo pasaulio paviršiaus duomenys ir smulkias struktūras, iš įvairių medžiagų, pavyzdžiui, medžio, metalo, lydmetalis, puslaidininkių ir akmuo. Tai puikus tyrimas, vabzdžių, augalų, akmenų, pašto ženklai, monetos, brangakmeniai, lituojamas taškų, mikroelektronikos komponentai, grandinių plokščių gedimą ar praktiškai bet kokio trimačius objektus. Ši sritis yra ideali priemonė mokslinių tyrimų laboratorijose, gemologists, kolektoriai, engravers, laikrodžių, juvelyrų, miršta-kūrėjai, philatelists, ir bet kas, puslaidininkių ar elektronikos pramonėje. Šis mikroskopas yra pagaminti pagal tą pačią technikai ir dėl tos pačios gamybos linijos, kaip ir optiniai prietaisai, skirti Leica, Zeiss, Nikon ir Olympus. Ji ateina visiškai naujas ir gamyklos uždaromos laukelį.

Savybės :

3.5 X-90X (26:1) Nuolat Mastelio Didinimo Intervalas

30mm Super Widefield 10X Okuliarai

8" (200 mm) Didelis Darbinis Atstumas

45 Laipsnių Binokulinis Vadovas

Visiškai Aišku, Originalus True Color Vaizdai

Pastatyti Aštrių Stereo Vaizdus per Super Widefield Vaizdas

Aukštos Raiškos, su dideliu Lygumo ir Kontrastas

Tikslūs Derinimas Užtikrinant Nuovargis-Nemokamai Patogus Stebėjimas

Abiejų Akių Vamzdžių su Reguliuojamais Dioptrijos

Reguliuojamas Atstumas Interpupillary

Visą Optinio Stiklo Elementai

Tikslūs Žemės Stiklo Lęšiai

Metalo Ramstis Stovėti Baigė su Dėmių Atsparios Enamelea

Visus Metalo Mechaninės Dalys

Gumos Akių apsaugai Įtraukti

Pagamintas pagal ISO 9001 Kokybės Valdymo Standartas

Puikus Penkerių (5) Metų Gamintojo Garantija

Žemiausios Kainos garantija ar Grąžintų Skirtumą!

Pasitenkinimo garantija arba Savo Pinigus Atgal!

Techniniai duomenys:

Vadovas: 45 laipsniu pakreiptas 360 laipsnių swiveling žiūronų

Okuliarai: 30mm super widefield high-eyepoint WF10X/20

Barlow Lęšis: 0,5 X 2,0 X, super widefield

Tikslas-Priartinimo Diapazonas: 0.35-9.0 X

Mastelio Santykis: 26:1

Didžiausią Lauko vaizdo: 2-1/2" (65mm)

Minimalus Laukas: 3/16" (4,75 mm)

Darbinis Atstumas: 8" (200mm)

Dioptrijų Reguliavimas: +/-5dp

Interpupillary Atstumas: 2-3/16" - 2-15/16"(55-75mm)

Balta/Juoda Plastikiniai Plokštė: 3-3/4" (95mm) skersmens