• centras |

Mados britų stiliaus Rudos rudos / Juodos kelio aukštas mens batai natūralios odos mens žieminiai batai lauko laisvalaikio bateliai

Žymos: britų mados, Britų Stiliaus, batų mados, Pigūs britų mados, Aukštos Kokybės britų stiliaus, Kinijos batų mados Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 40cm x 23cm x 12cm (15.75in x 9.06in x 4.72in)
  • Įrenginio Tipas: Pora

dabartinė kaina rinkoje :649USD

A . Mes rekomenduojame, kad jums pasirinkti greičiau pateikimo būdą. Jei pasirinksite lėtai, pristatymo, tada prašome nedvejodami užduoti mums siųsti greitai, express pristatymas.

B . Galite pasikonsultuoti su mūsų, bet problema, internetu , be "nuolaida" ir "mažesnės kainos "

dydis aprašymas:

Dydis : EUR38--EUR44. Prašome pasirinkti reikiamą dydį susieti su jūsų pėdos ilgį , pagal tarptautinio standartinio dydžio lapo vyrų batai

A be kojų ilgis, visi pėdų plotis yra taip pat ne tas pats, todėl dydžio lentelės yra tik nuoroda. Pavyzdžiui, jeigu jūs paprastai dėvėti EUR43, geriausias pasirinkimas yra EUR43, jei jūs paprastai dėvėti EUR44, tada mes rekomenduojame jums pasirinkti EUR44. Ir t.t.

B Jei jūsų vienintelis koja yra šiek tiek platus, prašome pasirinkti dydį su kita puse dydžio (US dydis)

c, Jei turite bet kokių klausimų apie dydį, prašome apsilankykite mūsų pagalbos centre, mes visada už jūsų pagalbą .

1 Mes tik parduodame aukštos kokybės natūralios odos vyrai batai.

2 Mes garantuojame, kad jums pamatyti nuotraukas priimami natūra.

3, Prašome būti tikri, kad mes neleis bet nekokybiškų produktų mūsų parduotuvėje.

4 Vientisumas yra mūsų tikėjimas,kokybė-mūsų siela, toprovide jums su aukšto lygio paslaugas yra mūsų atsakomybė.

5, Nes jūsų paramos, mes turime mūsų plėtros, jūsų pagyrimas yra mūsų vairavimo forceto toliau siekti pažangos .

• Sezonas: Žiemos
  • Padas Medžiaga: Guma
  • Pamušalas: Natūralios Odos
  • Prekės Pavadinimas: Džentelmenas Dovydas
  • Uždaryti Tipas: Nėriniai-Up
  • Elemento Tipas: Batai
  • Įkrovos Tipas: Pagrindinis
  • Kulno Aukštis: Mažas (1cm-3cm)
  • Viršutinis-Natūralios Odos Tipas: Karvės Oda
  • Modelio Tipas: Kietas
  • Modelio Numeris: pm2065
  • Kojų Formos: Pažymėjo Tne
  • Įkrovos Anga: 16 colių
  • Veleno Medžiaga: Natūralios Odos
  • Batų Plotis: Vidutinės(B,M)
  • Batviršio Medžiaga: Natūralios Odos
  • Departamentas Pavadinimas: Suaugusiųjų
  • Pamušalas-Natūralios Odos Tipas: Karvės Oda
  • Įkrovos Aukštis: Knee-High
  • Pritaikymas: Tinka tikrosios dydžio, imtis savo įprastinį dydį
  • veleno: 13.38 colių
  • Velenas-Natūralios Odos Tipas: Karvės Oda
  • Vidpadžio Medžiaga: Guma
  • Kulno Tipas: Aikštėje kulno
  • is_handmade: Taip
  • Batų Dydis: 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
  • Platformos Aukštis: 0-3cm

Patriciaducket
2017-11-22
4/5
beautiful product, too big sizes run but. return will it. the fine nice But figment las SIZES FOOTWEAR very big bag. the regresare.

TNC stačiu Kampu Vyrų RA Jungiklis RP-SMA stačiu Kampu Male Plug jumper kabelis RG142 50CM 20" Mažas nuostolis WIFI WIFI router cable TNC stačiu Kampu Vyrų Jungiklis RP-SMA stačiu Kampu Male Plug galiuku RG142 50CM 20 mažas nuostolis Džiaugiamės galėdami pateikti jums muitinės Paslaugas: 1, Kabelio ilgis,bet kokio ilgio yra GERAI, bet, prašome susisiekti su mumis pirmiausia dėl kainos. 2, Jungtys, crimp įvairių jungčių,
Nan juanių 3D Metalo Įspūdį Avenger Motociklo "PASIDARYK pats" pjovimas Lazeriu Galvosūkiai, Dėlionės Modelis Suaugusiųjų Vaikų Vaikų Švietimo Žaislai Pastaba: Ši dėlionė turi 5 žvaigždes sudėtingumo lygį,tiktų pradedantiesiems. Techniniai duomenys: Vardas, pavardė: Avenger 3D Motociklo metalo įspūdį Modelis: I22203 Medžiaga: Nerūdijantis geležies Svoris: 150g Baigti Dydis: apie 12.8 x 4.3 x 6.2 cm Spalva: sidabrinė Kiekis Lapai:2