Kalnų krištolas povas pin slaugytoja ID ženklelis ritės / ID ženklelį turėtojas sagė gydytojas

Žymos: kalnų krištolas povas, povas smeigtukai, ženklelis sagė, Pigūs kalnų krištolas povas, Aukštos Kokybės povas smeigtukai, Kinija ženklelis sagė Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 40cm x 30cm x 30cm (15.75in x 11.81in x 11.81in)
  • Įrenginio Tipas: daug (100 vnt/lot)

Mes teikiame.......

Aukštos kokybės ir žemos gamyklos kainų produktus!

Profesionalų individualiai pritaikytas paslaugas!

Gražus klientų aptarnavimo paslaugas ir po pardavimo paslaugos !

Nekilnojamojo kulka nuotraukas:

Nuoširdžiai pastebėjo:

KLIENTŲ PASITENKINIMO: Prašome nedvejodami susisiekite su mumis, jei turite kokių nors klausimų ar rūpesčių, prieš ar po jūsų pirkimo. Mes esame įsipareigoję savo 100% pasitenkinimo.

GRĄŽINIMO POLITIKA: Jei norite keistis elementai, gauti, jūs turite susisiekti su mumis per 3 dienas nuo gavimo jūsų užsakymą. Ir jums turėtų mokėti papildomo pristatymo mokesčio, patirtos ir daiktų, kuriuos grąžinti, turėtų būti laikomi savo pradinę padėtį.

ATSILIEPIMAI: Kadangi jūsų atsiliepimai yra labai svarbus mūsų verslo vystymosi, mes nuoširdžiai kviečiame jus palikti teigiamą atsiliepimą mums jei esate patenkintas mūsų gaminių ir paslaugų. Ji bus tik jums 1 minutę. Ačiū!

Pakavimo ir siuntimo informacija:

Kodėl pasirinkti mus:

1.Mes papuošalų gamintojas, specializuojasi kalnų krištolas papuošalai,vestuviniai papuošalai ir kt.

2.Nedidelių užsakymų, sumaišyti straipsniai ir imtis užsakymus yra available.

3.Competetive kainos ir aukštos kokybės,galite patikrinti informacijos apie mūsų nekilnojamojo kulka nuotraukas.

4.Mes galime pavyzdžius ir produktų, atsižvelgiant į klientų requitments,nuoširdžiai džiaugiuosi jūsų dizaino.

Kitų karštų parduotus daiktus:

Kokių nors klausimų,pls padaryti nedvejodami susisiekite su manimi!!

Laimingas pirkinių čia~Caty

• Lytis: Unisex
  • Metalų Tipas: Cinko Lydinys
  • Elemento Tipas: Sagės
  • Dydis: 40mm
  • Medžiaga: Metalo ir kalnų krištolas
  • Metalo: Cinko Lydinys
  • Bauda ar Mados: Mados
  • PREK.KOD: 100vnt
  • Prašymas: Vestuvių/Event/Šalis, ir t. t.
  • Pasirinktines spalvas &dizainas: priimti
  • Formos\modelis: Gyvūnų
  • Kita: Greitas pristatymas
  • Sagės Tipas: Sagės