• Pagrindinis |
  • Ryšių Įranga |
  • Grandway--5603 Pluošto Kabelio Bendras Uždarymo Sudurti Uždarymo Mechaninis Sandariklis Tipas Bendrą Dėžutę

Grandway--5603 Pluošto Kabelio Bendras Uždarymo Sudurti Uždarymo Mechaninis Sandariklis Tipas Bendrą Dėžutę

  • (0 Atsiliepimai)
Yra sandėlyje

Žymos: bendras uždaryti, bendras dėžutę, Pluošto kabelis, Pigūs bendras uždaryti, Aukštos Kokybės jungtinės dėžutę, Kinija pluošto kabelio Tiekėjų.

  • Pakuotės Dydis: 80cm x 50cm x 5cm (31.50in x 19.69in x 1.97in)
  • Pakuotės Svoris: 4.5kg (9.92lb.)
  • Įrenginio Tipas: gabalas
€30.63

Prek.kod 50 VNT. Mechaninis sandariklis: Puikios sandarinimo veiklos,daugkartinio naudojimo. Apsaugos laipsnis yra IP 68. Montavimo Būdas: sieniniai, Stulpų montavimas,vandentiekio ir kanalizacijos šulinių Funkcija: laukas yra naudojamas FTTH projektas ir gauna nacionalinių patentų. Uosto diskretinio kabelis priima verpimo mechaninis sandariklis, ir uosto pūko laidas priima tiesiogiai slėgio mechaninis sandariklis. Jis taikomas antspaudas paklausa Φ10~17.5 kabelį arba minkštas ws. 1:16or 2:16 splitter yra taikoma, ir ji taip pat gali būti įdiegta su 18 SC adapterių.

Pastaba: Šilumos susitraukiančių plombos yra taip pat prieinama.

PIRKIMO PATARIMAS


  • Prekės Pavadinimas: Grandway
  • Modelio Numeris: GW-09-5603

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Parašykite savo atsiliepimą!:

Pavadinimas:

El.paštas:

Panašūs produktai

"Ericsson" ROJ 208 ROJ208312 312/1 Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos.
€1 151.43
Didmeninė 1X12 Vienos rūšies Dviguba Langą FBT Sankabos 3.0 mm jungtis SC/APC 2pieces Lydyto Biconical Siaurėjantys (FBT) yra naudojamas skaidant arba jungiant optiniai signalai. Siunta ar sankaba santykis yra reguliuojamas ir gali būti keičiamos nuo klientų prašymu, taip pat sumą padalijus uostų. Į FBT jungtis palaiko dicrete bangos lango. Savybės: • Įrodyta, FBT gamybos metodus • Plačiajuosčio
€65.12 €61.87
1310/1550nm 50/50 Prikabinti Santykis FC/APC ABS Įveskite 1x2 FBT Jungtis 1*2 FBT Splitter 1X2 FBT Jungtis Į Singlemode Optinio pluošto Sankabos gali pora optinius signalus, sankabos srityje, ir tada paskirstyti šviesos galia. Pagrindiniai parametrai apima veiklos bangos ilgį, plotį, ir perteklinis nuostolis, kablys santykis, PDL ir pan. Išsamus aprašymas Savybės: Programos: Mažas
€18.21