Pasirinktinis dydis 3d foto tapetai kambarį freskos gėlių kiaulpienių abstrakti tapyba fone neaustinių tapetai sienos 3d

Žymos: tapetų sienos 3d, foto tapetai, sienų tapetai, Pigūs tapetai sienos 3d, Aukštos Kokybės foto tapetai, Kinija tapetai sienos Tiekėjų.

• Įrenginio Tipas: Kvadratinis Metras
  • Pakuotės Dydis: 56cm x 6cm x 6cm (22.05in x 2.36in x 2.36in)

Pirkėjai turi skaityti: foto tapetai kaina: $ / kvadratiniame metre. 1 kvadratinis metras = 1pcs. 2 kvadratinį metrą=2vnt. 3 kvadratinį metrą =3pcs ... Plotis x aukštis = kvadratinių metrų = Užsakymo Kiekis Pastaba: Prašome neperka 1 kvadratinį metrą , nes ji yra labai mažas dydis. Mes turime 16 fiksuoto dydžio užsakymą. Pirkėjas užsisakyti įvairių kiekis. Pirkėjas gaus atitinkamo dydžio . Kiekis: 1 kvadratinį metrą = 140 cm (plotis) x 70 cm (H) Kiekis: 2 kvadratinių metrų = 170 cm (W) x 120 cm (H) Kiekis: 3 kvadratinių metrų = 215 cm (plotis) x 140 cm (H) Kiekis: 4 kvadratinių metrų = 250 cm (ilgis) x 160 cm (H) Kiekis: 5 kvadratinių metrų = 280 cm (plotis) x 180 cm (H) Kiekis: 6 kvadratinių metrų = 300 cm (W) x 200 cm (H) Kiekis: 7 kvadratinių metrų = 335 cm (plotis) x 210 cm (H) Kiekis: 8 kvadratinių metrų = 355 cm (ilgis) x 225 cm (H) Kiekis: 9 kvadratinių metrų, = 370 cm (plotis) x 245 cm (H) Kiekis: 10 kvadratinių metrų = 400 cm (ilgis) x 250 cm (H) Kiekis: 11 kvadratinių metrų = 410 cm (plotis) x 270 cm (H) Kiekis: 12 kvadratinių metrų = 430 cm (W) x 280 cm (H) Kiekis: 13 kvadratinių metrų = 445 cm (plotis) x 395 cm (H) Kiekis: 14 kvadratinių metrų = 470 cm (W) x 300 cm (H) Kiekis: 15 kvadratinių metrų = 500 cm (W) x 300 cm (H) Kiekis: 16 kvadratinių metrų = 500 cm (W) x 320 cm (H) Kitos dydžio . (plotis = ___ cm , aukštis - = _ _ _ cm ) . prašome pranešti mums. Mes jums apskaičiuoti tikslią užsakymo kiekį ir kainą. Mielas drauge, jei turite bet kurį klausimą, ir idėja, prašome mums pranešti. jūs galite suteikti mums pranešimą. * Jei norite, kad kitas foto, tai jokių problemų, prašome pateikti mums didelės rezoliucijos nuotrauka, kad mes galime padaryti tai už jus. *Jei jums reikia įdiegti vaizdo eilutę, prašome pasakyti savo E-pašto adresą ir mes atsiųsime El. paštu jums. *Pirkti, atkreipkite dėmesį į dalis, nuotraukos ir dydžio, sienos, prie jų prisitaikyti. *Nes ekranas, rodo priežastis, gali būti ir spalvų skirtumas, prašome būkite atsargūs pirkti.

Pasiekimai nuotrauka

100% vietos informacija

tapetai, freskos montavimo patarimai

1. Parengti įrankis .

2. Švarios sienos. Klijai sienos.

3. Patikrinkite, ar dydis atitinka pattem.

4.Pažymėkite vertikalią liniją ant sienos.

5. Teptukas, klijai ant tapetų . Pažymėkite įklijavimo tvarka.

6. Įklijuokite jį ant sienos. iškirpti perviršio dalis . išvalyti klijus perkrautas.

7. Rungtynės pattem . dėl artimųjų sutapimo dalis , supjaustyti ir nulupkite perviršio dalis.

8. Iškirpti perteklius dalis aplink jungiklį.

9. Naudoti grandiklis, kad tapetai butas . naudoti rankšluosčiu nuvalykite klijų perkrautas.

Sutampa dvigubo pjovimo išsamiai

1. Sutampa plokštės suderinti vaizdą.

2. Sumažinti ceter iš dalies sutampa. Tualetą nuo iškirpti dalį Skydelis 2.

3. Žievelės atgal Skydas 2 pašalinti iškirpti dalį Skydelis 1 už jį. Vėl laikytis Skydelis 2 krašto švarus ir atitikimo siūlės.

Mes suteikiame jums geras pasiūlymas: Kai diegiate tapetai, prašome profesionalių darbuotojų, prašome perskaityti diegimo patarimų, įsitikinkite, kad ekrano užsklanda yra butas, prašome glutinous ryžių klijų. Jei turite kokių nors klausimų, prašome leiskite mums žinoti ir mes pasistengsime jums padėti. Kai gaunate tapetai, patikrinkite, ar ji čia iš karto. Ir tada suteikia mums visų elementų, 5 žvaigždučių, pagirti. Mes jums atimti $ 5 kai jums pirkti dar kartą.

• Modelio Numeris: BY153
  • Stilius: Klasikinis
  • Modelis: Pritaikymas Asmeniniams Poreikiams
  • Prekės Pavadinimas: AIBIYI