• Optiniai Prietaisai |

Studentų Žiūronų Stereo Mikroskopas--AmScope Prekių Studentų Priekį Žiūronų Stereo Mikroskopas, 10X-30X

Žymos: skaitmeninis mikroskopas, mikroskopas mėlyna, mikroskopas kompiuteris, Pigiai skaitmeninis mikroskopas, Aukštos Kokybės mikroskopas, mėlyna, Kinija mikroskopu kompiuterio Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 20cm x 20cm x 10cm (7.87in x 7.87in x 3.94in)

Šis stereo mikroskopas siūlo 10x ir 30x padidinimo nuostatos. Jis ateina su stulpu stovi, built-in incidento, ir perdavė apšvietimo sistemas. Tai yra idealus mikroskopu studentams mokytis gamtos mokslų. Tai puiki priemonė peržiūra, vabzdžių, augalų, akmenų, pašto ženklai, monetos, brangakmeniai ir pan. Tai yra idealus šeimos mikroskopu. Šis mikroskopas yra visiškai naujas originalus langelyje. Jo mažmeninė vertė yra virš $600.

Savybės :

45 Laipsnių Binokulinis Galvą įdėtų į Okuliarai

Du Didinimo Parametrai: 10X ir 30X

Aštrių Stereo Pastatyti Vaizdus per Plati sritis, Nuomonės

Metalinis korpusas Statybos su Svirtimi

Aukštos Kokybės Originalus True Color

Neprilygstama Žema Kaina

Akis-Vamzdžių su Reguliuojamais Dioptrija

Tikslūs Derinimas Užtikrinant Nuovargis-Nemokamai Ilgų Valandų Žiūrėjimo

Visą Optinio Stiklo Elementai

Tikslūs Žemės, Stiklinis Lęšis

Visus Metalo Mechaninės Dalys

Reguliuojamas Atstumas Interpupillary

Built-in Incidentas (viršuje) ir Perduoti (apačioje) Apšvietimo Sistemos

GS & CE Patvirtinimo Elektros Aparatai

Papildoma Lemputė, Balta/Juoda pagrindinės Plokštės ir Guminiai akių antdėklai Įtraukti

Pagamintas pagal ISO 9001 Kokybės Valdymo Standartas

Puikus Penkerių (5) Metų Gamintojo Garantija

Mažiausią Kainą už tos Pačios ar Garantuotos Skirtumas Atgal!

Pasitenkinimo garantija arba Savo Pinigus Atgal!

Techniniai duomenys :

Vadovas: 45 laipsniu binokulinis

Widefield Okuliarai: WF10X

Tikslai: 1X & 3X

Dioptrijų Reguliavimas: +/-5dp

Interpupillary Atstumas: 2-3/16" - 2-15/16"(55-75mm)

Darbinis Atstumas: 2-1/8" (53mm)

Matinio Stiklo Tikslo Plokštė: 3-3/4" (95mm) skersmens

Balta/Juoda Plastikiniai Tikslo Plokštė: 3-3/4" (95mm) skersmens

Apšvietimas: 120V AC maitinimo šaltinis (220V versiją), 12V/10W lemputes

Priedai: pora akių-kepurės, pora įrašus ir dulkių dangtelį

Pakavimo Sąrašas :

Vienas Binokulinis Mikroskopas w/ Pirmyn Ramstis Stovėti ir Top & Bottom Žibintai

Viena Pora 10X Okuliarai Widefield

Vienas 3-3/4" (96 mm) Matinio Stiklo Plokštė

Vienas 3-3/4" (96 mm) Plastiko Plokštės

Vienas Raktas Fokusavimo Įtampos Reguliavimas

Viena Pora Akių-apsaugai

Viena Pora Įrašus

Vienas 12V/10W Atsarginės Lemputės

Vienas Dangtelis Nuo Dulkių

Naudotojo Vadovas

Pristatymo Svoris: 8 kg

Apmokėjimas:

• Priimame Alipay čia. Prašome atlikti mokėjimą per 3 dienas po užsakymo, jei įmanoma.

Pristatymas:

• Mes tik siųsti daiktų į jūsų patvirtino, adresas Smokykla.lt (išskyrus GOA/FPO), todėl prašome įsitikinkite, kad adresas teisingas prieš perkant.

• Straipsnių, dauguma užsakymai bus išsiųsti per 1-3 darbo dienas gavus jūsų mokėjimo patvirtinimą ir jūs galite gauti juos per 10-28 darbo dienų. Pristatymas priklauso nuo paskirties ir kitų veiksnių, ji gali užtrukti iki 28 darbo dienų ar daugiau.

• Mes nesame atsakingi už importo mokesčius ir rinkliavas.

• Pažeistas apie Atvykimą: Kai prisijungiate sklypas, prašome ją atidžiai patikrinti. Tu geriau imtis vaizdo įrašus ar nuotraukas, kai jį atidaryti. Jei yra bet kokia žala arba trūksta jūsų sklypą, kreipkitės į savo Pašto arba Express " kompanija iš karto, Prašome siųsti vaizdo įrašą arba nuotraukas mūsų paslaugos darbuotojų tuo pačiu metu.

Atsiliepimai:

• Mes esame priklausomi nuo Smokykla.lt Atsiliepimų, ir klientų pasitenkinimą, kad pavyks. Todėl jūsų atsiliepimai yra labai svarbus mums.Palikite 5 žvaigždžių grįžtamąjį ryšį su mumis, jei jūs patenkinti mūsų prekes ir paslaugas. Mes jums geriausią kainos ir geresnes paslaugas, kai jums padaryti užsakymą, kitą kartą.

• Paliksime atgal pačiu atsiliepimų jums po gavimo jūsų atsiliepimų.

• Prašome susisiekti su mumis prieš paliekant neigiamą atsiliepimą arba atidarant bet kokį ginčą dėl Smokykla.lt. Mes padėsime jums išspręsti problemą.Prašome suteikti mums galimybę išspręsti bet kokią problemą.Mes suprantame, kad nelaimės galite, jei užsakymo suklysti,bet mes stengiamės suteikti jums teigiamų rezultatų.

• Mums rūpi mūsų nuolatinių klientų,ir mes visada bando jums padėti. Tikimės, kad užmegzti ilgai verslą su jumis...

Garantija Pažadą:

• Mes teikiame VIENERIUS Metus Nemokamai Garantija visoms mūsų prekėms (įskaitant žalą, padarytą vartotojui).

Apie mus:

AmScope " misija yra skatinti susidomėjimą mokslo pažangą užtikrinant, kad aukštos kokybės mikroskopai prieinama pirkėjams visą ekonominės aplinkos. Projektavimas, gamyba, bei platinti mūsų pačių AmScope prekės mikroskopai ir jų priedai, mes galime išlaikyti sąnaudos mažesnės nei kitų mikroskopu pardavėjų. Įkurta Ph. D. Mechaninės Inžinerijos, kuris padarė tyrimus NASA ir JAV Energetikos Departamentas, AmScope pripažįsta, kad mūsų ateitis didžia dalimi priklauso nuo to, puoselėjant mokslinis smalsumas ir mokslinių tyrimų. Su daugiau nei 500 modelių akcijų, mes esame įsitikinę, kad galime patenkinti jūsų mikroskopas poreikius, ar esate mėgėjų, namų mokyklos mokytojas, arba išplėstinį mokslinių tyrimų įstaiga. Su komanda JAV įsikūrusi klientų aptarnavimo atstovų ir technikai, mes siūlome įrankius ir paramos jums sekti savo smalsumą—galiausiai vedantis į geresnį supratimą apie pasaulį aplink mus.

• Teorija: Stereo Mikroskopas
  • Didinimo Koeficientas: 10x-30x
  • Drawtube: Žiūronų
  • Medžiaga: Metalo