Gulėti Elektros ruda katė žaislas Elektros dainuoti ir pinti uodega katė lėlės dovana, apie 30cm 0537

Žymos: lėlės dovana, katė lėlės, katė dovana, Pigios lėlės dovana, Aukštos Kokybės kačių lėlės, Kinija katė dovana Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 30cm x 12cm x 16cm (11.81in x 4.72in x 6.30in)

descripiton:

spalva: ruda

dydis: apie 30cm

Būklė: dainavimas, pinti uodegos

pastaba : dėl tarptautinių oro laivybos, baterijų negalėjo būti leidžiama iš laivo , pirkėjas neprivalo parengti 3 vnt AA baterijos patys . Naudojimas: pagal specifikacija , įdėti į trijų AA baterijų, ir įjunkite jungiklį, katė bus dainuojama ir šokama.

mes turime vaizdo įrašą,jūs galite spustelėti nuorodą, jei norite mėgautis tikrąjį daiktų, Elektros darbai.

http://

www.tudou.com/programs/view/elHtbjS5qWE/

jei katė dainavimo lėtai arba silpnas , pakeiskite bateriją . mes taip pat turime pilkos ir rudos vieną, jei jums patinka kitos spalvos, prašome susisiekti su mumis, mes jums pasiūlyti geriausia kaina. 40169663469 Pristatymo informacija: mes laivas jį atlikti taip, kaip jums pasirinkti kaip įmanoma greičiau. jeigu jums nepavyko gauti elementą nustatytą laiką, prašome susisiekti su mumis, mes patikrinti stebėjimo informaciją. kreipkitės į mus: 1. Jei turite klausimų, Prašome susisiekti su mumis elektroniniu Smokykla.lt, Atsakyti per 12 valandų. 2. Mums rūpi mūsų vertinami pirkėjų, jei turite kokių nors klausimų, mūsų Klientų Aptarnavimo darbuotojai bus labai malonu jums padėti. Mes stengiamės atsakyti į jūsų laiškus kaip įmanoma greičiau, tačiau dėl didelės apimties, kasdien gaunamus laiškus ir laiko juostų skirtumas, mes negali būti galėtų atsakyti į jūsų laiškus iš karto. Prašome leisti 12-24 darbo valandomis mums atsako. Atsiliepimai: Gerbiami pirkėjai, mes vertiname jūsų verslą, jei jūs patenkinti mūsų paslaugos, prašome palikti mums teigiamų atsiliepimų ir įvertinti informaciją apie sandorį (Detaliai Pardavėjo Reitingus), o "TOBULAS 5 ŽVAIGŽDĖS". [Kai jūs norma laivybos laiko dalį skirkite tarptautinio tranzito į atlygį.] Jūsų pripažinimą, padės mums labiau pasitikintys kurti verslą ir tarnauti jums geriau. Mūsų tikslas yra įsitikinti, kad jūs esate laimingas ir pirkėjo malonią su mumis. Prašome pateikti mums pranešimą prieš paliekant bet 1 ar 2 reitingus, neutralus, neigiamas grįžtamasis ryšys arba atidaryti bet kokį ginčą. Mes suprantame, rūpesčių ir nusivylimų, jums gali turėti, ir padarysime stengiasi išspręsti problemas. Prašome suteikti mums galimybę išspręsti bet kokią problemą.

• Temos: Gyvūnų
  • Modelio Numeris: m
  • Lytis: Unisex
  • Amžius: > 3 metų
  • Įspėjimas: n
  • Įdaru: PP Medvilnės
  • Tipas: Pliušinis/Nano Lėlės
  • Gyvūnai: Katės
  • Medžiaga: Pliušas
  • Forma: Gyvūnų
  • Elemento Tipas: Gyvūnai
  • Savybės: Įdaryti & Pliušas

Kūrybinis žaislas didelis 50cm mėgėjams meškiukas pliušinis žaislas išdirbti audiniai porų meškiukų minkštos lėlės Valentino Dieną , pasiūlymas dovana b2909 prekė yra apie 50 cm žaislas , viena pora/ 2 vnt. jei jūs, kaip ir kitų dydžių arba kitų žaislų, prašome susisiekti su pardavėju pirma arba jūs galite ieškoti juos sau iš parduotuvės . šios nuotraukos rodo, yra visi actu al prekės photoes .
Animacinių filmų mielas Popsicle lėlė su Antklode ledų pliušinis žaislas vaikams, žaislai gimtadienio dovana Savybės: Dydis lėlės 30*50 cm,antklodė 100*170cm Medžiaga : Trumpas Pliušinis Užpildymas : 100% aukštos kokybės medvilnės PP Pastaba: Rankinis matavimas leidžia 3-5cm klaida
Zoroark Gyvūnų Lėlės, 33CM Mielas Kūdikis Pliušiniai Žaislai,Vaikų Kišenėje Pliušiniai Žaislai, Įdaryti Lėlės Vaikams, Žaislų, Dovanų Nemokamas Pristatymas Produkto Savybės: Dydis:Didelis 33cm Pakuotės Svoris :300g Medžiaga :PP Medvilnės Paketas prekių: 1 VNT. Pasirinkimas:1 Rūšis Paveikslėlio Rodyti: ATSILIEPIMAI: Jei jūs patenkinti mūsų paslaugos, prašome palikti mums teigiamų atsiliepimų ir įvertinti informaciją apie