• Optiniai Prietaisai |

Stereo Bumas Mikroskopu--AmScope Prekių 3,5 X-90X Stereo Bumas Mikroskopas su 5MP Kamera + Optinio Pluošto Šviesos

Žymos: Mikroskopai, Pigūs Mikroskopai, Stereo Bumas Mikroskopu AmScope Prekių 3, 5 X 90X Stereo Bumas Mikroskopas su 5MP Kamera + Optinio Pluošto Šviesos.

• Pakuotės Dydis: 80cm x 50cm x 50cm (31.50in x 19.69in x 19.69in)
€1 629.52 €831.05

Tai raktų rinkinį stereo mikroskopas, juoda dukart ranka bumas stendas su skaitmeninės vaizdo sistemos. Ji apima trinokulinis 3.5-90X zoom mikroskopas, 150 Vatų optinio pluošto žiedas apšvietimas, ir 5MP didelės raiškos USB skaitmeninis fotoaparatas. Jis suteikia visiškai aišku, ryškus vaizdas, su aukštos rezoliucijos. Ji yra visiškai tikrinimo mikroskopijos sistemos pramonei programas. Su dviem poromis 30mm super widefield high-eyepoint okuliarai (10X) ir 0,5 X 2,0 X Barlow lęšiai, mikroskopu siūlo itin didelio mastelio didinimo intervalas (26:1), darbinis atstumas (8"). Į skaiduls regos apšvietimas apima 35"-ilgai metalo-šviesolaidinių optinių skaidulų žiedas šviesos ir 150 Vatų halogeninės šviesos šaltinio intensyvumas reguliuojamas kontrolę, teikti net, kietas ir šviesus apšvietimas. Universalus dvigubas-arm bumas stovėti leidžia jums taško, mikroskopu galva, bet kryptimis norimą.

Skaitmeninis fotoaparatas fiksuoja dar mikroskopijos vaizdų, srautai live vaizdo įrašus, esančius jūsų kompiuteriuose, yra suderinama su "Windows XP" / "Vista" /7/8 Mac OS X ir Linux. 0,5 X mažinimo objektyvas įtrauktas suteikia jūsų kompiuterio ekranuose pačiame regėjimo lauke, kaip ir jūsų mikroskopo okuliarą. Patogi programinė įranga, skirta "Windows", siūlo pažangių funkcijų, įskaitant Siūlėmis, EDF (Extended Depth of Focus), vaizdo įrašymo, ir matavimo funkcijas. Live vaizdo ir nejudantį vaizdą fiksuoti galima nustatyti skirtingų rezoliucijų vienu metu. Jūs galite redaguoti ir apdoroti vaizdus-panašiai kaip "PhotoShop". Šis paketas yra ideali priemonė mokslinių tyrimų laboratorijose, gemologists ir bet puslaidininkių ar elektronikos pramonėje. Šis mikroskopas yra visiškai naujos gamyklos uždaromos laukelį. Savo mažmeninės prekybos vertė yra $4,700.

Savybės :

Puikus mikroskopija raktų rinkinį su spalva skaitmeninės vaizdo sistemos.

Trinokulinis zoom mikroskopas su aukštos kokybės super widefield nuomonės.

3.5 X-90X labai didelis priartinimas didinimo intervalą.

Universalus dvigubas-arm bumas stendas, apimantis didelė darbo zona.

Dukart Ranka Design 3-Laipsnio Laisvės.

Gali pateikti Mikroskopu Galvos Link, Bet Kryptimis.

45° linkę trinokulinis galva su SUPER widefield high-eyepoint okuliarai.

SUPER widefield 30mm WF10X/20 okuliarai (10X galios ir 20mm laukas).

Didelės raiškos optinė sistema su labai lygumo ir priešingai.

Pastatyti stereo aštrių vaizdus per platų matymo lauką.

Visiškai aišku, originalus true color mikroskopo nuotraukos.

Dual eye vamzdžių su reguliuojamais dioptrijomis.

Tikslūs derinimas užtikrinant nuovargis-nemokamai ilgą laiką žiūrėdami.

Reguliuojamas interpupillary atstumas.

Visą optinio stiklo elementai

Tikslūs žemės stiklo lęšiai

Dukart ranka design 3-laipsnio laisvės.

Gali pateikti mikroskopu galvos link, bet kryptimis.

Labai didelis darbinis atstumas iki 8" (200mm).

Tvirtas lieto plieno bumas stovėti baigė su dėmėms atsparus emalis.

Visą metalo, chromuotas mechaninių komponentų

150W kintamo intensyvumo optinio pluošto šviesos šaltinis.

Didelio intensyvumo 21V,150W halogeninės lemputės.

Puikus net Kvarco halogeninės lempos be šildymo.

Priverstinio oro aušinimo sistema.

3200 laipsnių Kelvino lempos spalvos temperatūra.

Guminiai akių antdėklai įtraukti.

Pagamintas Pagal ISO 9001 Kokybės Valdymo Standartas

Puikus Penkerių (5) Metų Gamyklos Garantija

Techniniai duomenys :

Vadovas: 45° linkę 360° swiveling trinokulinis

Okuliaro: 30mm super widefield high-eyepoint WF10X/20

Barlow Lęšis: 0,5 X 2,0 X

Tikslas-Priartinimo Diapazonas: 0.35 X-X 9.0

Mastelio Santykis: 26:1

Darbinis Atstumas: iki 8" (200mm)

Laukas: 2-1/2" (65mm)

Dioptrijų Reguliavimas: ±5dp

Interpupillary Atstumas: 2-3/16" - 2-15/16"(55-75mm)

Bumas Stovas: 20" dukart ranka (bendras ilgis: 30"), 17" didelis ramstis, 10-1/4"x8-1/4"x2-0" kietas lieto plieno pagrindo

Optinio pluošto Šviesos Šaltinis: 110V (220V versija) maitinimas; 21V,150W halogeninės lemputės

Priedai: akių apsaugos

Kameros Specifikacijos:

Jutiklis: Aptina MT9P001 CMOS (spalva)

Jutiklio Dydis: 1/2.5" (5.70 mm(H) x 4.28 mm(V), įstrižainė 7.13 mm)

Rezoliucija: iki 2592 x 1944 (vid.5,040,000 pikselių)

Sumažinti Objektyvas: 0,5 X

Taško Dydis: 3.2 mm x 3.2 μm

G Jautrumas: 0.53 v / lux-sec (550nm)

Frame Rate: 60fps @640x480, 18fps @1280 x 960, 5fps @iki 2592 x 1944

Poveikis: 0.21~2000ms, IG Auto & Manual

Operacinė Sistema: Windows XP/Vista/7/8 (32 & 64 bit), Mac OS X, Linux

KOMPIUTERIO Reikalavimai: PROCESORIUS prilygsta Intel Core2 2.8 GHz ar didesniu dažniu, USB2.0 uosto

Pažangi programinė įranga, skirta "Windows":

- pasiūlymų Susiuvimo, EDF, vaizdo įrašymo ir matavimo funkcijos

- atlieka matavimus ilgių, kampų, lankai, teritorijas ir kt.

- suteikia jūsų kompiuterio ekranuose pačiame regėjimo lauke, kaip ir jūsų mikroskopo okuliarą

- išsaugo atvaizdus BMP, TIFF, JPG, PICT, PTL ar kitu formatu

- redaguoti ir apdoroti mikroskopijos vaizdų tokiu būdu, panašus į PhotoShop

• Modelio Numeris: SMSYG-4TZ-FOR-5MB