• centras |

12pcs/daug 130*92MM Naujas Mielas navigacijos Gyvūnų serijos, Kraft popierius, sąsiuvinis leidinys Dienoraštis, Užrašinė bloknotai Didmeninės

Žymos: kraft popierius, sąsiuvinis, popierius, sąsiuvinis, sąsiuvinis leidinys, Pigūs kraft popierius, sąsiuvinis, Aukštos Kokybės popierius, sąsiuvinis, Kinija sąsiuvinis leidinys Tiekėjų.

• Įrenginio Tipas: daug (12 vnt/lot)
  • Pakuotės Dydis: 15cm x 11cm x 3cm (5.91in x 4.33in x 1.18in)

Dydis: apie 130*92mm

Svoris:apie 40 g/vnt.

Medžiaga: Kraftpopieris

siųsti maišyti spalvas,ačiū.

Apie 48pages viduje.

Laivas sumaišyti dizaino,jei turite kokių nors requiremnt,prašome susisiekti su mumis prieš užsakymą.ačiū!

Pranešimas:Atsitiktinai siunta,Jei jūs turite bet kokius reikalavimus,prašome susisiekti su mumis greitai,Jei norite, kad mišrios tvarka(pvz., prekės yra daugiau nei 5 partijų arba jų bendra vertė USD100 ), Pls, prašome susisiekti su mumis pirmą kartą.mes suteikiame jums priimtiną nuolaida ar nemokamas pristatymas Express (UPS,DHL,EMS ir t.t.)

Ačiū už jūsų dėmesį!

Mes palaikome MIŠINĮ TVARKA:mažiausias užsakymo kiekis kiekvienam elementui yra 5 vnt.

žingsnis 1) Siųsti sąrašą daiktų, kurių kiekis mums.

2 etapas), mes atsiųsime jums nuorodą sumaišykite tvarka.

3 žingsnis), prašome vieta jūsų sumaišykite kad pagal nuoroda ( prašome pastaba aiškiai apie užsakymo detal, pvz.: item & vnt, )

4 žingsnis) mes keisti bendrą kainą.

žingsnis 5) Galiausiai,prašome apmokėti už moeny į sąlyginio Deponavimo.

Vežimą:

1. Visi daiktai bus išsiųsti per apdorojimo laikas po gauti savo atlygį.

2.Prašome pranešti mums apie savo dabartinį adresą po apmokėjimo per 1-2 dienas; kitaip, mes išsiųsti jūsų prekės remiantis jūsų sąlyginio Deponavimo adresą, todėl įsitikinkite, kad jis yra teisingas.

3. Nemokamas Pristatymas:

Visi daiktai bus nemokamas pristatymas Kinija Paštu .

Už išsiuntimą sklandžiai ir greitai, galime siųsti daiktų, per kitus kurjerių sprendimas mums yra galutinė.

4. Kartais ji galėtų būti ir ilgesnis dėl blogo oro, laiko švaistymas muitinės klirensas. Taigi, prašome palaukti, kantriai, kai jums nereikia gauti savo pozicijos dėl laiko. Jei jums nereikia gauti elementą, per trisdešimt dienų, prašome susisiekti su mumis, ir tada mes padėsime jums stebėti jį.

Atsiliepimai:

1.Mes esame priklausomi nuo mūsų klientas satisifaction, kad pavyks.Todėl jūsų atsiliepimai yra labai svarbus mums.

2.Jei jus tenkina mūsų daiktų,prašome palikti mums aktyvų grįžtamąjį ryšį.

3.Susisiekti su mumis prieš paliekant neigiamų, neutralių atsiliepimų.Mes dirbame su jumis, kad išspręsti visas problemas.Dėkojame už jūsų coroperation.

Klientų aptarnavimas:

1.Mes nesame atsakingi dėl bet kokių įvykių, vėlavimų ar kitų klausimų, kurie yra atsakomybė laivybos paslaugos.

2. Mes negali būti atsakinga už savo vietos papročius mokestis. Bet mes pasistengsime paskelbti kaip " Gift 'or" Mėginys " su mažesnės vertės sąskaitoje faktūroje sumažinti savo vietos papročius mokesčius.

• Naudoti: Kasdien Atmintines
  • Pusė Privalomų Režimas: Įrengtas
  • Modelio Numeris: S150906U*12
  • Vidinių Puslapių: 48pages