Nemokamas pristatymas !!!! Mikroskopo Okuliarą-AmScope Prekių Pora Super Widefield 15X Okuliarų (30mm)

Žymos: okuliaro staliuko, Mikroskopo Okuliarą fotoaparatas, mikroskopas pasiūlymai, Pigūs okuliaro staliuko, Aukštos Kokybės mikroskopo okuliarą fotoaparatas, Kinija mikroskopu pasiūlymus Tiekėjai.

• Pakuotės Dydis: 12cm x 5cm x 5cm (4.72in x 1.97in x 1.97in)

Tai yra pora brand new super widefield high-eyepoint 30mm WH15X/15MM okuliarų. Jie Achromatinis (Tarptautinės DIN/JIS) standartinio dydžio su išorės skersmuo maždaug. 30 mm. Jie tinka labiausiai paplitusių dydis stereo mikroskopai. Suteikite savo mikroskopu padidinti su didesne galia & aiškumo, bent dalis išlaidų.

Savybės ir Specifikacijos : 15X Didinimas Galia 15 mm Itin Plataus Lauko vaizdo-30 mm, Montavimo Dydžio (skersmens), Didelis Akių-taškų modelis

Apmokėjimas:

• Priimame Alipay čia. Prašome atlikti mokėjimą per 3 dienas po užsakymo, jei įmanoma.

Pristatymas:

• Mes tik siųsti daiktų į jūsų patvirtino, adresas Smokykla.lt (išskyrus GOA/FPO), todėl prašome įsitikinkite, kad adresas teisingas prieš perkant.

• Straipsnių, dauguma užsakymai bus išsiųsti per 1-3 darbo dienas gavus jūsų mokėjimo patvirtinimą ir jūs galite gauti juos per 10-28 darbo dienų. Pristatymas priklauso nuo paskirties ir kitų veiksnių, ji gali užtrukti iki 28 darbo dienų ar daugiau.

• Mes nesame atsakingi už importo mokesčius ir rinkliavas.

• Pažeistas apie Atvykimą: Kai prisijungiate sklypas, prašome ją atidžiai patikrinti. Tu geriau imtis vaizdo įrašus ar nuotraukas, kai jį atidaryti. Jei yra bet kokia žala arba trūksta jūsų sklypą, kreipkitės į savo Pašto arba Express " kompanija iš karto, Prašome siųsti vaizdo įrašą arba nuotraukas mūsų paslaugos darbuotojų tuo pačiu metu.

Atsiliepimai:

• Mes esame priklausomi nuo Smokykla.lt Atsiliepimų, ir klientų pasitenkinimą, kad pavyks. Todėl jūsų atsiliepimai yra labai svarbus mums. Palikite 5 žvaigždžių grįžtamąjį ryšį su mumis, jei jūs patenkinti mūsų prekes ir paslaugas. Mes jums geriausią kainos ir geresnes paslaugas, kai jums padaryti užsakymą, kitą kartą.

• Paliksime atgal pačiu atsiliepimų jums po gavimo jūsų atsiliepimų.

• Prašome susisiekti su mumis prieš paliekant neigiamą atsiliepimą arba atidarant bet kokį ginčą dėl Smokykla.lt. Mes padėsime jums išspręsti problemą. Prašome suteikti mums galimybę išspręsti bet kokią problemą. Mes suprantame, kad nelaimės galite, jei užsakymo suklysti,bet mes stengiamės suteikti jums teigiamų rezultatų.

• Mums rūpi mūsų nuolatinių klientų,ir mes visada bando jums padėti. Tikimės, kad užmegzti ilgai verslą su jumis...

Garantija Pažadą:

• Mes teikiame VIENERIUS Metus Nemokamai Garantija visoms mūsų prekėms (įskaitant žalą, padarytą vartotojui).

Apie mus:

AmScope " misija yra skatinti susidomėjimą mokslo pažangą užtikrinant, kad aukštos kokybės mikroskopai prieinama pirkėjams visą ekonominės aplinkos. Projektavimas, gamyba, bei platinti mūsų pačių AmScope prekės mikroskopai ir jų priedai, mes galime išlaikyti sąnaudos mažesnės nei kitų mikroskopu pardavėjų. Įkurta Ph. D. Mechaninės Inžinerijos, kuris padarė tyrimus NASA ir JAV Energetikos Departamentas, AmScope pripažįsta, kad mūsų ateitis didžia dalimi priklauso nuo to, puoselėjant mokslinis smalsumas ir mokslinių tyrimų. Su daugiau nei 500 modelių akcijų, mes esame įsitikinę, kad galime patenkinti jūsų mikroskopas poreikius, ar esate mėgėjų, namų mokyklos mokytojas, arba išplėstinį mokslinių tyrimų įstaiga. Su komanda JAV įsikūrusi klientų aptarnavimo atstovų ir technikai, mes siūlome įrankius ir paramos jums sekti savo smalsumą—galiausiai vedantis į geresnį supratimą apie pasaulį aplink mus.

Susisiekite su mumis:

Jei jūsų paklausa tik patenka į mūsų verslo linija, prašome nedvejodami kreipkitės į mus bet kuriuo metu jums reikia.

• Modelio Numeris: EP15X30
  • "PASIDARYK pats" ir Reikmenys: Elektros

NAUJAS Jungiamasis Kabelis C5-L5 LEMO 00 iki Microdot Ultragarsinis Trūkumas Detektorius NAUJAS Jungiamasis Kabelis C5-L5 LEMO 00 iki Microdot Ultragarsinis Trūkumas Detektorius Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelian Specifikacija: Pavadinimas: LEMO Jungtis + Kabelis Dydis: 1.8 m, C5-L5 Darbo Ultragarsinis Trūkumas Detektorius Mokėjimo Kredito kortelės linija
Naujas MT506M Jutiklinio Ekrano Skydelis Naujas MT506M Jutiklinio Ekrano Skydelis