• Optiniai Prietaisai |

Widefield Žiūronų Stereo Mikroskopas--AmScope Prekių 6.7 X-45X Ekstremalių Widefield Žiūronų Stereo Mikroskopas 3D Bumas Stendas

Žymos: mikroskopas remontas, binokulinis mikroskopas, mikroskopo apšvietimas, Pigūs mikroskopu remontas, Aukštos Kokybės mikroskopas žiūronų, Kinija mikroskopo apšvietimo Tiekėjai.

• Pakuotės Dydis: 60cm x 50cm x 40cm (23.62in x 19.69in x 15.75in)
€1 066.96 €544.15

Tai aukščiausios kokybės stereo, zoom mikroskopas yra visiškai dengtos optinės sistemos su itin didelės raiškos. Ji siūlo aštrių aiškius vaizdus su itin didelis lygumo ir priešingai. Jis ateina su 6.7 X-45X ekstremalių widefield optika ir 3D dual-arm bumas stendas, kuris leidžia jums atkreipti mikroskopu galva, bet kryptimis norimą. Šis mikroskopas siūlo 1-3/8" (35 mm) didelis laukas, 4" (100mm) didelis darbinis atstumas ir 6.7 : 1 mastelio santykis. Tai yra ideali priemonė tiems, kurie reikalauja tikslumo, orientuotas stebėjimo. Šis stereo mikroskopas buvo pagamintas pagal tą pačią technikai ir ta pačia gamybos linija, kuri leidžia optiniai prietaisai, skirti Leica, Zeiss, Nikon ir Olympus. Tai yra visiškai naujas originalus langelyje. Savo mažmeninės prekybos vertė yra $2,800.

Savybės : ypač Aukšta Rezoliucija, Super Didelis Lygumo ir Kontrastą, Suteikia ryškius ir Aiškius Vaizdus, Žiūronų, Vadovas ir Ekstremalių Widefield ir " High-eyepoint Okuliarai Abiejų Akių-Vamzdžių su Reguliuojamais Dioptrijomis Didelis Darbinis Atstumas Tikslus Derinimas Užtikrinant Nuovargis-Nemokama Peržiūra Sunkiųjų 3D Dual-arm Bumas Stendas su Kieto Pagrindo, Pagamintos pagal ISO 9001 Kokybės Valdymo Standartas Puikus Penkerių (5) Metų Gamintojo Garantija

Specifikacijos : Vadovas: 45 laipsniu pakreiptas 360 laipsnių swiveling žiūronų Okuliaro: 30mm ekstremalių widefield WH10X/22 Tikslas: 0.67-4.5 X Mastelio Santykis: 6.7 : 1 Darbinis Atstumas: 4" (100mm) matymo Laukas: 1-3/8" (35 mm) skersmuo Dioptrijų Reguliavimas: +/- 5dp Interpupillary Atstumas: 2-3/16" - 2-15/16"(55-75mm) Boom Stovas: 20" dukart ranka (bendras ilgis: 30"), 17" didelis ramstis, 10-1/4"x8-1/4"x2-0" kietas lieto plieno pagrindo

Pakavimo Sąrašas : Vieno kraštutinumo Widefield Žiūronų Stereo Mikroskopas Galva Viena Pora Ekstremalių Widefield WH10X/22 Okuliarai Vienas 3D Dukart Ranka bumas Stendas su Fokusavimo Rack Viena Pora Akių-Apsaugai pristatymo Svoris: 75 kg Pakuotės: 2 (60+15)

Apmokėjimas: • priimame Alipay čia. Prašome atlikti mokėjimą per 3 dienas po užsakymo, jei įmanoma. Pristatymas: • Mes tik siųsti daiktų į jūsų patvirtino, adresas Smokykla.lt (išskyrus GOA/FPO), todėl prašome įsitikinkite, kad adresas teisingas prieš perkant. • Straipsnių, dauguma užsakymai bus išsiųsti per 1-3 darbo dienas gavus jūsų mokėjimo patvirtinimą ir jūs galite gauti juos per 10-28 darbo dienų. Pristatymas priklauso nuo paskirties ir kitų veiksnių, ji gali užtrukti iki 28 darbo dienų ar daugiau. • Mes nesame atsakingi už importo mokesčius ir rinkliavas. • Pažeistas apie Atvykimą: Kai prisijungiate sklypas, prašome ją atidžiai patikrinti. Tu geriau imtis vaizdo įrašus ar nuotraukas, kai jį atidaryti. Jei yra bet kokia žala arba trūksta jūsų sklypą, kreipkitės į savo Pašto arba Express " kompanija iš karto, Prašome siųsti vaizdo įrašą arba nuotraukas mūsų paslaugos darbuotojų tuo pačiu metu. Atsiliepimų: • Galime remtis Smokykla.lt Atsiliepimų, ir klientų pasitenkinimą, kad pavyks. Todėl jūsų atsiliepimai yra labai svarbus mums.Palikite 5 žvaigždžių grįžtamąjį ryšį su mumis, jei jūs patenkinti mūsų prekes ir paslaugas. Mes jums geriausią kainos ir geresnes paslaugas, kai jums padaryti užsakymą, kitą kartą. • Paliksime atgal pačiu atsiliepimų jums po gavimo jūsų atsiliepimų. • Prašome susisiekti su mumis prieš paliekant neigiamą atsiliepimą arba atidarant bet kokį ginčą dėl Smokykla.lt. Mes padėsime jums išspręsti problemą.Prašome suteikti mums galimybę išspręsti bet kokią problemą.Mes suprantame, kad nelaimės galite, jei užsakymo suklysti,bet mes stengiamės suteikti jums teigiamų rezultatų. • Mums rūpi mūsų nuolatinių klientų,ir mes visada bando jums padėti. Tikimės, kad užmegzti ilgai verslą su jumis... Garantija Pažadą: • Mes teikiame VIENERIUS Metus Nemokamai Garantija visoms mūsų prekėms (įskaitant žalą, padarytą vartotojui). Apie mus: AmScope " misija yra skatinti susidomėjimą mokslo pažangą užtikrinant, kad aukštos kokybės mikroskopai prieinama pirkėjams visą ekonominės aplinkos. Projektavimas, gamyba, bei platinti mūsų pačių AmScope prekės mikroskopai ir jų priedai, mes galime išlaikyti sąnaudos mažesnės nei kitų mikroskopu pardavėjų. Įkurta Ph. D. Mechaninės Inžinerijos, kuris padarė tyrimus NASA ir JAV Energetikos Departamentas, AmScope pripažįsta, kad mūsų ateitis didžia dalimi priklauso nuo to, puoselėjant mokslinis smalsumas ir mokslinių tyrimų. Su daugiau nei 500 modelių akcijų, mes esame įsitikinę, kad galime patenkinti jūsų mikroskopas poreikius, ar esate mėgėjų, namų mokyklos mokytojas, arba išplėstinį mokslinių tyrimų įstaiga. Su komanda JAV įsikūrusi klientų aptarnavimo atstovų ir technikai, mes siūlome įrankius ir paramos jums sekti savo smalsumą—galiausiai vedantis į geresnį supratimą apie pasaulį aplink mus. Kreipkitės į mus: Jei jūsų paklausa tik patenka į mūsų verslo linija, prašome nedvejodami kreipkitės į mus bet kuriuo metu jums reikia.

• Drawtube: Žiūronų
  • Medžiaga: Metalo
  • Teorija: Stereo Mikroskopas
  • Didinimo Koeficientas: 6.7 x-45X