• centras |

TMC Dvigubai M4 Žurnalas Dėklas PenCott smėlio audra MOLLE M4 Mag Maišeliai+Nemokamas pristatymas(SKU12050674)

Žymos: dėklas gėlių, dėklas filmas, dėklas diržas, Pigūs dėklas gėlių, Aukštos Kokybės dėklas filmas, Kinija dėklas, diržas Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 16cm x 8cm x 10cm (6.30in x 3.15in x 3.94in)

Fotoparoda:

Aprašymas Info:

Aprašymas:

Padaryta Originali JAV buvo 500D PenCott smėlio audra

Gamintojas: TMC Sporto Įrankio

Už 4pcs M4 Žurnalas

PALS MOLLE platforma areštas

Nemokamas Pristatymas

Mokėjimo Informacija:

SĄLYGINIO DEPONAVIMO TIK!

Bank of China T/T ir "Western Union" taip pat priimtina, jei jūs don ' t mind.

Patarimai:

-1. Prašome įsitikinkite, kad jūsų pristatymo adresas yra teisingas. Mes tik sekti savo adresu, nurodytu el. pašto adresu arba Alibaba.

-2. Dėl saugaus priežasčių, mes neleidžiama adresas pakeisti per telefono skambutį.

-3. Mes turime jokios atsakomybės laivybos neteisingas adresas.

-4. Jei krovinių nustatymas yra neteisinga prašome palikite man žinutę prieš jums padaryti sumokėti.

Pristatymas Info:

LAIVAS PASAULYJE

-1. Pristatymo terminas:

Oro paštu: Paprastai, apie 2-3 savaites, UK, USA, AU.

Paštu: Paprastai, apie 5-10 darbo dienų UK, USA, AU.

Patarimai:

Standartinis kurjerių tarnyba yra EMS bet kitą regioną siųs pagal optimalų per kurjerį.

-2. Prekės bus išsiųstos per 48 valandas, kuo greičiau jūsų Mokėjimo Patikrinti Alibaba. Kelis kartus dienos bus atidėtas dėl trūkumo. Tačiau, mes jus informuosime elektroniniu Paštu.

-3. Nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Prašome atkreipti prekę galite gauti kaip standartas.

-4. Prašome nurodyti savo asmens reikalavimo, tokių kaip spalvas, paketus, vertės deklaracija ir pan.

Grąžinimo Politika:

-1. Grąžinimo ar keitimo prašymas yra prieinama tik užklausas per 1 savaitę po sklypas gavo & grąžinant prekę, taip pat būklės, kokios gavo.

-2. Prašome repack elementą atsargiai. Straipsniai grįžo bus išbandyti ir naują pakeitimas bus išsiųsti pirkėjui iš karto, kai rado defektų. Tuo atveju, jei tinkamas pakaitalas nėra, tada grąžinamoji išmoka bus išduota. Laivybos, krovos ir draudimo mokestis yra negrąžinamas.

-3. Jei prekės yra nustatyta ne sugedęs, prekės bus išsiųstos atgal pirkėjui metu pirkėjas savo lėšomis.

Atsiliepimų Info:

-1. Mūsų sistema automatiškai grįžta atsiliepimus, kai jis paliko mums.

-2. Siekiant suteikti jums geresnes paslaugas, prašome gydyti sandorio gana. Atsiliepimai yra mūsų gyvenime, prieš jums palikti neutralų ar neigiamą atsiliepimą, susisiekite su mumis norėdami gauti geresnį sprendimą. Mes taip pat apsvarstyti NEUTRALŲ atsiliepimą, kaip NEIGIAMŲ atsiliepimų.

Kitas Politikos Kryptis:

-1. Mes nesame atsakingi už bet kokius custom muito ar importo mokesčių.

-2. Mes palikti TEIGIAMĄ ATSILIEPIMĄ gavęs mokėjimą. Prašome susisiekti su mumis, jei esate nepatenkinti su elementą po jį gauti.

-3. Visus laiškus bus atsakyta per 1 darbo dieną.

Rimtas Pirkėjas Tik! Pateikite kainos pasiūlymą tik tada, jei jūs sutinkate su visomis sąlygomis.

Apie Mus:

-1. Mes garantuojame 100% klientų pasitenkinimo. Jei jūsų prekės nėra aprašyta ar klaidingas, kai jūs jį gauti, atliksime už jus be jokių papildomų mokesčių.

-2. Mes garantuojame, kad mūsų produktai yra visiškai naujas, oficialus ir pirmos klasės kokybės. (Jei mes parduodame neutralus, OEM, restauruotas arba naudotas prekes mes pripažins, su aiškiu teksto aprašas.)

Susisiekite Su Mumis:

-1. Prašome susisiekti su mumis jokių pastabų, klausimų ar pasiūlymų, kurie jums gali turėti, mums bus malonu jums padėti.

-2. Jūs galite susisiekti su mumis palikdami mums AliIM pranešimą arba rašykite mums.

-3. Darbo laikas: Pekino Laikas 8:00 am Iki 5:30 pm.

• Pavadinimas: TMC Dvigubai M4 Žurnalas Dėklas
  • Savybės: 4 vnt M4 Žurnalas
  • Modelio Numeris: TMC2303-SS
  • Medžiaga: Originali JAV buvo 500D PenCott smėlio audra