• Optiniai Prietaisai |

Stereo, Zoom Mikroskopu--AmScope Prekių 3,5 X-90X Stereo, Zoom Mikroskopu w Dual Halogeninės Lemputės + Skaitmeninis Fotoaparatas

Žymos: užrakto, mikroskopiniai projektorius, mikroskopas zeiss, Pigūs fotoaparato užrakto, Aukštos Kokybės mikroskopinių projektorius, Kinija mikroskopas zeiss Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 30cm x 20cm x 20cm (11.81in x 7.87in x 7.87in)

Tai pirmos klasės 3,5 X-90X trinokulinis stereo, zoom mikroskopas su 640 x 480 pikselių USB skaitmeninis fotoaparatas turi visus labiausiai puikių funkcijų, aukštos kokybės laboratorinės priemonės. Sukurta siekiant patenkinti šiuolaikinės mikroskopija programos, ši apimtis viršija visus lūkesčius. Mikroskopo ateina su SUPER widefield optika ir universalus halogeninės apšvietimo sistema, kuri suteikia tiek incidentas (viršuje) apšvietimo ir perduoti (apačioje) apšvietimas. Jūs galite pasirinkti tarp incidento apšvietimas šviečia žemyn ant objekto arba skleidžiamos per matinio etape plokštė. Pirmasis yra naudojamas stebėti trimačius objektus, ir antra tikrinimo objektus, kurie leidžia šviesai patekti pro juos, pavyzdžiui, deimantų.

Šis mikroskopas siūlo aukštos rezoliucijos ir gera gylis per platų matymo lauką. Ji suteikia krištolo skaidrumo aštrių stereo vaizdus, 26:1 didelis priartinimas didinimo intervalą, 8" (200mm) ilgo veikimo atstumo ir 2-1/2" (65mm) super didelis laukas. Savo 45 laipsnių binokulinis vadovas užtikrina, lengva stebėti ir gumos akių apsaugai suteikti daugiau komforto. Skaitmeninis fotoaparatas fiksuoja dar mikroskopijos vaizdų, srautai live vaizdo įrašus, esančius jūsų kompiuteriuose, yra suderinama su "Windows XP" / "Vista" /7/8 Mac OS X ir Linux. Į 0.37 X mažinimo objektyvas įtrauktas suteikia jūsų kompiuterio ekranuose pačiame regėjimo lauke, kaip ir jūsų mikroskopo okuliarą. Patogi programinė įranga, skirta "Windows", siūlo pažangių funkcijų, įskaitant Siūlėmis, EDF (Extended Depth of Focus), vaizdo įrašymo, ir matavimo funkcijas. Live vaizdo ir nejudantį vaizdą fiksuoti galima nustatyti skirtingų rezoliucijų vienu metu. Jūs galite redaguoti ir apdoroti vaizdus-panašiai kaip "PhotoShop".

Šis mikroskopas sistema yra labai daug paraiškų gemologė, geologijos, miškų ūkio, archeologija, žemės ūkio ir biologijos. Tikslinga švietimo tikslais, ligoninėse ir mokyklose. Ji yra labai tyrinėjimo pasaulio paviršiaus duomenys ir smulkias struktūras, iš įvairių medžiagų, pavyzdžiui, medžio, metalo, lydmetalis, puslaidininkių ir akmuo. Tai puikus tyrimas, vabzdžių, augalų, akmenų, pašto ženklai, monetos, brangakmeniai, lituojamas taškų, mikroelektronikos komponentai, grandinių plokščių gedimą ar praktiškai bet kokio trimačius objektus. Ši sritis yra ideali priemonė mokslinių tyrimų laboratorijose, gemologists, kolektoriai, engravers, laikrodžių, juvelyrų, miršta-kūrėjai, philatelists, ir bet kas, puslaidininkių ar elektronikos pramonėje. Jis ateina su pirmos klasės kokybės ir prieinamą kainą. Ji yra visiškai naujos gamyklos uždaromos laukelį. Jo mažmeninė vertė yra virš $1,900.

Savybės :

Puikus stereo mikroskopas raktų rinkinį su 640 x 480 pikselių USB2.0 spalvos skaitmeninis fotoaparatas!

3.5 X-90X labai didelis priartinimo diapazonas nuolat didinimas

26:1 labai didelis priartinimo diapazonas

8" (200 mm) didelis darbinis atstumas

Aukštos kokybės SUPER widefield vaizdas