Žymos: screen protector, filmas raštas, stiklo screen protector, Pigūs screen protector, Aukštos Kokybės plėvelės raštas, Kinija stiklo screen protector Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 25cm x 10cm x 4cm (9.84in x 3.94in x 1.57in)

Už BQ Aquaris X pro Grūdintas Stiklas Originalus 9H Aukštos Kokybės Apsauginė Plėvelė nuo Sprogimo apsaugotą Ekrano apsaugos BQ X Pro Guard Skaityti prieš savo užsakymą: Mes nesiūlome sekimo numerį, tai reiškia, kad stebėjimo NE mes davė jums negalioja ,ir jūs negalite gauti stebėjimo informaciją iš interneto svetainės. Bet tokiu būdu, ji gali jums sutaupyti pinigų. Jei pasirinksite Kinija Paštu, Oro Paštu, tada jis yra registruotas paštas, jūs galite gauti stebėjimo informaciją apie savo prekes. Tačiau, jums turėtų mokėti papildomą mokestį sukelti Po Angency bus už mus daugiau stebėjimo informaciją. Laivybos laikas daugelio šalių normalus yra 15 - 45 darbo dienų( Rusija ir Brazilija 30 - 60 darbo dienų), Jei jums reikia stebėti sekimo informaciją, ir šiek tiek nerimauti sekimo informaciją, kad jums būtų geriau pasirinkti Kinija Rigistered Po Oro Paštu.Ar jūsų užsakymo suma yra daugiau kaip 7$,mes atsiųsime per Kinijos Registruotu Paštu(su sekimo numeriu), Tačiau Pls ar pasitikėjimas mumis. Jūs gaunate paketą, laiku. Jei jūs negavote prekės 60days,mes 100% grąžinimo jūsų mokėjimą.

Savybės:

Paviršius yra anti-naftos perdirbimo (Oleophobic danga), todėl pirštų atspaudų ir naftos nėra lengva likti ant paviršiaus, lengva valyti. Visą klijavimas, automatinė adsorbcijos gali būti kartojamas surištos Visiškai skaidri: labai plonas, chemiškai apdoroto taip, skaidrus grūdintas stiklas. Paviršiaus kietumas: paviršius turi kietumas 8-9h,Tai yra 9 kartus stipresnis už įprastus akinius. Įrankis ir klavišai yra ne gabalai Subtilus prisilietimas: galinį stiprių klijų, lengva įdiegti, šalia ekrano, ir todėl neturi įtakos touch jautrumas lietimui jautrus ekranas. Sprogimų, sudužti atsparus stiklas pertraukos į mažas pavojus dalys, saugesni nei kiti stiklo gaminiai. Tai yra aplinkos, ne klijai Aukštos raiškos, 9H kietumu, atsparus Įbrėžimams, Sprogimo įrodymas, anti-pirštų atspaudų Paketą įeina:

1 X Stiklo raštas

1 X Valymo servetėlės

1 X Alkoholio tamponu

ps:

1. Į grūdinti stiklai yra visi, nuo mūsų pačių gamykloje, mes galime garantuoti kokybę.

2. Produktas bus į opp paketą, ne mažmeninio paketo, bet nesijaudinkite, mes pakuotės stiklo į putplasčio dėžutę, nebus sulaužytas kelyje.

3. Mes grūdintas stiklas gamintojas, bet kokio modelio, bet kokį kiekį, susisiekite su mumis.

Visi mūsų grūdintas stiklas ekrano apsaugų yra valymo priemonės

• anti nulio: Parama
  • Medžiaga: grūdintojo stiklo
  • Edge-to-edge Aprėptis: Taip
  • Savybės: -Ultra plonas,Įbrėžimams Įrodymas,Lengva Įdiegti
  • spalva: Skaidrus
  • Pakuotė: No
  • Tipas: Priekinė Plėvelė
  • Su Mažmeninės Pakuotės: No
  • Už BQ X Pro: Taip
  • Telefonas Suderinamas Prekės: Toshiba
  • su stipriu box pakuotė: Yra
  • Prekės Pavadinimas: MAKISS
  • Naudoti: Mobilusis Telefonas

Csyjxtr111
2018-04-10
1/5
no To bq aquaris x pro
Nschastl Karpjs1987k
2017-12-17
5/5
fashion SCREEN Is curve and left dial phone baby a poco evil By sides. But crystal fit the best can. thank you.
Kalanowawy
2018-02-13
1/5
people it is not glass! but dispute money after returned. tc in, sell where cover phone agreed to buy me fiberglass безымянное is 10 usd.

CHEERYMOON Nano Sprogimų Samsung Galaxy A9 A9100 A9 Pro 2016 A9000 6"colių Minkštas Raštas Filmas Ne Grūdintas Stiklas Aukščiausios Kokybės Nano Sprogimų Minkštas Apsauginės Plėvelės Samsung Galaxy A9 Plius Screen Protector Ne Grūdintas Stiklas Jei užsakymas 2 vnt. ar daugiau ,jūs galite gauti 20% nuolaida nuolaida ! Šis produktas yra Sprogimų minkštas nano metail , ne grūdintas stiklas !!
Grūdintas Stiklas iPhone Telefone 7 8 Screen Protector Apsauginė Plėvelė iPhone8 7 Telefonas Stiklo Filmas Apima, "iPhone" Phone7 BEBIRDCASE yra gerai žinomas prekės ženklas Kinijoje. BEBIRDCASE yra skirta teikti klientams aukštos kokybės produktus ir puikus aptarnavimas. Produktai parduodami ir namuose, ir užsienyje, laimėjo naudai ir pagirti iš klientų. BEBIRDCASE yra Geriausias jūsų pasirinkimas. Apsilankykite mūsų Oficiali Store:https://Smokykla.lt/store/all-wholesale-products/636329.html Produkto
Wang cang li 5vnt grūdintas stiklas iPhone 5 5S 6 6s 7 plius 4 4S screen protector kūno stiklo iPhone 5s Wang cang li 5vnt grūdintas stiklas iPhone 5 5S 6 6s 7 plius 4 4S screen protector kūno stiklo iPhone 5s Sveiki atvykę į mūsų parduotuvėje! Pastaba: (, Prašome perskaityti prieš tvarka) 1. Produktas yra nemokamas pristatymas pagal Kinija Po Eilinio Mažas Pakelis Plius , Jis negali būti kelio, po sklypas