• centras |

Žymos: Fotoblykstės & Fakelais, Pigūs Fotoblykstės & Fakelais, Jiguoor Magnetinės Uodegos signalinė Lemputė LED Žibintuvėlis Darbą Šviesos XA005 COB 450LM Raudona/Balta Jautrus Šviesos Lauke Darbo.

• Pakuotės Dydis: 17cm x 3cm x 2cm (6.69in x 1.18in x 0.79in)

modname=ckeditor

Specifikacija: Gamintojas: jiguoor Modelis: XA005 Spinduolis Tipas: COB Medžiaga: aviacijos ir Kosmoso klasės aliuminio lydinio Režimas: Balta:Low,Mid,High

Raudona:Storbe Baterijos Sudėtys: 3x AAA Baterijos (neįtraukta) Jungiklio Tipas: Clicky Jungiklis Vieta: Galvos žibintuvėlis Max Išėjimas: 450LM Spalva: Juoda Dydis: 26mmx21mmx176mm(Galvos diameterxTail diameterxLength)

Savybės:

-Galia-3*AAA baterijos(neįtraukta).

-Naujos COB LED technologija,o šviesos ir raudona strobe šviesos combo.

-450lm intensyvų baltos šviesos remontas.

-Red flash avarinės signalizacijos ar pakelės ekstremalioms situacijoms.

-Mažas dydis ir lengvas patogus naudoti kasdien.

-Yra galingas magnetas pabaigoje žibintuvėlį, kuris gali būti naudojamas remontuoti automobilius.

-Gyvenimo vandeniui, lietaus.Išdžiovinkite jį laiko drėgnuoju vandens.

-Aukštos kokybės kietojo aliuminio juosta medžiaga konfidenciali CNC staklių tvarkymo.HAIII karinės klasės sunku-anoduoto.

-Kūno, šis žibintuvėlis yra pagamintas iš aukštos kokybės aliuminio lydinio, ir ji turi labai tvirtą konstrukciją.

Projektavimo paviršius neslystantis grūdų.

-Vandeniui ir smūgiams atsparus.

-Dėl įvairių lauko veikla, pavyzdžiui:sportui, žvejybos,naktį jojimo,kempingas,skubios pagalbos,alpinizmas,speleo,darbo ir kt.

Pakuotė:

1 x XANES XA005 COB 450LM Magnetinės Uodegos LED Žibintuvėlis

modname=images&cols=1&colspace=10&rowspace=10&align=center

• Korpuso Medžiaga: Aliuminio lydinys
  • Elemento Tipas: Žibintai
  • Spinduliuojantis Spalva: Balta
  • Prekės Pavadinimas: jiguoor
  • Kūno Spalva: Juoda
  • Sniegas: 450
  • Baterijos Tipas: AAA

Jiguoor Naujų Aliuminio Taktinis vieną šoną 45 Laipsnių kampu Kompensuoti 20mm Weaver Picatinny Rail Mount, Žibintuvėlis Ypatybė: 45 laipsnių kompensuoti geležinkelių tvirtinimo laikiklis, žibinto laikiklį. Kokybės užtikrinimo, stiprus ir tvirtas. Tinka žibintuvėlis, lazerio katalogą, vamzdžių spaustuvai, lankytinų vietų, laikiklis. Techniniai duomenys: Produkto pavadinimas: Geležinkelių laikiklis Spalva:
Karšto Pardavimui Naujas Mažos Juodos Saulės energija varomas LED Žibintuvėlis w/ Keychain patogu tvarkingas, šviesus PQWN Karšto Naujas Mažos Juodos Saulės energija varomas LED Žibintuvėlis w/ Keychain patogu tvarkingas, šviesus Saulės energija varomas LED Žibintuvėlis Saulės energija varomas Keychain LED Žibintuvėlis Žibintuvėlis Žibintuvėlis Saulės skydelis konvertuoja saulės ar aplinkos šviesą