Naujas Aukštos Kokybės 2vnt 16mm Sidabro Padengtą Vaikų apyrankę Kamėja Bangle Bazės Apyrankę Tuščią Nustatymas Cabochon Kamėja N6-28

Žymos: Smokykla.lt, Smokykla.lt, Apsipirkimas internete, Automobilių, Telefonai Ir Jų Priedai, Kompiuteriai Ir Elektronika, Mados, Grožis Ir Sveikata, Namai Ir Sodas, Žaislai Ir Sporto, Vestuvėms Ir Renginiai.

• Įrenginio Tipas: aikštelė (2 vnt/lot)
  • Pakuotės Dydis: 10cm x 15cm x 5cm (3.94in x 5.91in x 1.97in)

Pastaba: produkto nereikia būti cabochon!

Sveiki atvykę į Jeff PARDUOTUVĖJE!

Klausimas: Ar turite mažiausias užsakymo kiekis ar visa suma ?

A: Ne, mažiausias užsakymo kiekis, nėra minimalių užsakymo sumos !

Q: Kada mano užsakymas bus išvežti?

A: Jei visi elementai, jūsų užsakymas yra sandėlyje, jūsų užsakymas bus siunčiami iš 2 darbo dienas. Jei kai kurios prekės yra sandėlyje turime 3~10days gaminti, turėkite kantrybės!

Q: Kai aš galiu gauti paketą?

A: Kinija Po Eilinio Mažas Pakelis Plius ir Kinija Paštu, Oro Paštu, paprastai trunka nuo 16~35 dienų, kad Jungtinės valstijos ir Europa, 20~60 dienų ir į kitas šalis.

Jei jūsų užsakymų daugiau nei $7 , mes atnaujinti siuntą ePacket ( paprastai trunka 7~15 dienų ). JAV ir Rusija pirkėjų ir Kinija Paštu, Oro Paštu ( gali būti sekami jūsų šalis ) už kitiems pirkėjams.

Q: Ar man reikia mokėti siuntimo kaina?

A: Mes teikiame nemokamai Kinija Po Eilinio Mažas Pakelis Plius kai kuriose šalyse, ir kai kurių šalių pirkėjams reikia mokėti $2 laivybos kaina. Galite matyti kai užsakymo pateikimo. Jei galite pasirinkti Kinija Po Eilinio Mažas Pakelis Plius , tada jums nereikia mokėti, jei jūs galite tik pasirinkti kinija paštu, oro paštu, jums reikia sumokėti $2 laivybos kaina.

Klausimas: Ką daryti, jei aš ne gauti paketą?

A: Kaip Kinija Po Eilinio Mažas Pakelis Plius ir kinija paštu, oro paštu trunka ilgai keliais, prašome būti kantrybės, ačiū! Jei ji ėmėsi per 55 dienas , prašome susisiekti su mumis. Mes išplėsti pristatymo laiko arba grąžinti už jus. Q: Ką daryti, jei yra problemų, produktų?

Prašome susisiekti su mumis per pirmąjį Smokykla.lt žinutė ir siųskite foto 7 dienų. Mes susisieksime su jumis artimiausiu metu. Mes patvirtinsime jūsų problema, o pinigai už jus 3 darbo dienų.

• Prekės Pavadinimas: Wadsfred
  • Papuošalai Išvados Tipas: Sagė Bazės
  • Prekės Svoris: 5g
  • Produkto Savybės: rankų darbo apyrankė