Žymos: Skaitikliai, Pigūs Skaitikliai, Elektromagnetinės patrankos gatavo produkto elektromagnetinių artilerijos rinkinys, skirtas pirmos klasės artilerijos.

• Pakuotės Dydis: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

modname=ckeditor

Pirmojo etapo elektromagnetinį ginklą

Kokybės, saugos ir efektyvaus ir lengva suprasti paslauga

Pirmos klasės elektromagnetinių ginklų rinkinys, suprojektuotas pagal mūsų parduotuvėje yra baigtas, su fizinio nuorodų ir po paslauga. Jūs gaunate tai, ką mokate

Gerbiamieji, ar jūs vis dar žiūri elektromagnetinių patrankų urvas lentos? Jūs išdrįstų naudoti gerų ir blogų paspauskite modulių ir programų Paketus rinkoje? 450V įtampa, tūkstančiai UF, kai netikėtų pasekmių neįsivaizduojamas. Draugas pasakė, kad 1000uf atėjo į kontaktą su mano pirštų, ir nukrito ant stalo metu. Nors nėra pavojaus gyvybei, manau, kad mano giminaičiai nenori pabandyti. Elektromagnetinių ginklų rinkinys, skirtas parduoti rinkoje kai kurios įmonės, kaip hobis yra nevienodos kokybės, parduoti, padaryti ne įdėti kliento saugumą akis, ir į parduotuvę, atidžiai apskaičiuotos ir modifikuotas dizainas, modeliavimas, bandymo, parametro, ir tada bandymas · · · · · · ir t.t pradėti savo produktus, kad būtų užtikrinta atveju suteikti jums geriausias mokslo gamybos patirtį. Mes turime žinoti tiesą, penny, ir mes absoliutus kokybės užtikrinimo.

Tėvų: elektromagnetinis ginklas yra mokslo produktas, o ne mokslinės fantastikos produkto Transformatoriai, nei didelę galią išgalvotas vaizduotę. Ji nėra nei eilės, nei šuns. Kiekvieno lygio talpos bei ritės vijų turi būti apskaičiuota ir parodė eksperimentai. Gamybos nėra pernelyg paprasta, jei galia yra didelė.

Kodėl šalyje nėra energingai plėtoti vienos rankos elektromagnetinių ginklų?

Tuo atveju, talpa aktyvavimo, bandymų rinkinys gali dėvėti 1-3 skardinės, 1-2 sluoksnių kartono

Būkite atsargūs:

Dėl tos priežasties, vertybinių popierių, kartais kai kurie komponentai yra skirtingi, tačiau tai neturi įtakos veikimui.

Suite sąrašas:

1:100 g aukštos kokybės grynos varinė emaliuota viela

2:1 bloko dizainas silicio kontroliuojamos silicio plokštės (su nauja SCR, kiekvienos vertė 11 juanių)

3:2 450V 1000uf kondensatorius, aukštos kokybės, matuojant virš 950uf

4: mūsų kompanija sukurta elektromagnetinį ginklą apmokestinimo modulį. Kai mes daugiapakopiai, mes galime naudoti šį modulį, kuris yra didelės galios ir patvarus, kuri bus jums sutaupyti daug pinigų.

5:1 aukštos kokybės sukelti jungiklis 1 didelis einamosios laivo tipas jungiklis

6: vidinis 6 išorinis 8abs vamzdis

7:14awg silikagelio linija, skaičius raudona ir juoda dvigubo spalvų (garantija pakankamai)

8: nemažai laidų (garantuotas pakankamai)

Jei specialius reikalavimus, yra reikalingos, prašome atsižvelgti į šiuos nurodymus

Elektromagnetinį ginklą modulis yra atnaujinama, nebėra pranešimas, protas, ne šaudyti

Prašome atkreipti dėmesį, kad saugos bandymo!

Prašome patikrinti, ar laidai yra suvirinti ir prieš elektros prijungtas. Ar yra koks nors ryšys tarp teigiamų ir neigiamų talpą, kondensatorius (į vieną pusę kondensatorius su balta juosta yra neigiami)

Iki 16 metų, prašome ją įdiegti pagal palydos suaugusiųjų!

Nelieskite, bet ant pliko laidai bet kuriuo metu

Ne žmonėms, ir gyvūnams, atkreipti dėmesį į atšokusio kamuolio po sviedinys pradeda

• spalva: suite", gatavo produkto
  • "PASIDARYK pats" ir Reikmenys: Elektros
  • Prekės Pavadinimas: TailKuKe

1pcs Mikrokompiuteris Kontrolė Automatinė Vandens Skysčio Pripildymo Mašina Skystas Užpildas 5ml-3500ml 1pcs Mikrokompiuteris Kontrolė Automatinė Vandens Skysčio Pripildymo Mašina Skystas Užpildas 5ml-3500ml Pastaba : kai siuntinys atvyko į savo muitų ,prašome sumokėti mokesčių ir pasiimti sklypas ,mes neatsakome už bet kokią muito ar importo mokestis, jei jūsų vieta yra maža ,tada reikia mokėti 35usd . Parodyti
Mados 1Pc Dygsnio Žymeklį Ir Eilės Piršto Counter LCD Elektroninių Skaitmeninių Sutampa Counter Naujos Prekės Techniniai duomenys: Medžiaga: Plastikas Bendras ilgis: Apie 10cm Matmenys: 3.4 cm x 2.7 cm x 1.3 cm. Baterijos tipas: 10TN (yra komplekte) Savybės: 100% Brand New Ir Aukštos kokybės Pirštu Counter tik Tai nuostabus aksesuaras, bet knitter ar crocheter, padeda sekti ką eilės,
110V / 220V, Automatinis SMD Dalys, Counter Komponentai, Skaičiavimo Mašinos 1PCS 110V / 220V, Automatinis SMD Dalys, Counter Komponentai, Skaičiavimo Mašinos 1PCS Techniniai parametrai: 1. Galia: AC220V 50HZ 2. Pareigos: 200CM 600PCS / min 3. Nominali Galia: 30W 4. Skaičius iš Viso: -99999 ~ 99999pcs 5. Mechaninė Matmenys: L470 * W300 * H180mm 3.6 Svoris:.