• Foto Studija |

Mehofoto Naujagimių Gimtadienio Fonas Fotografijai Baby Shower Nuotrauka Fone Stendas Studija PA-011

Žymos: Fonas, Pigūs fone, Mehofoto Naujagimių Gimtadienio Fonas Fotografijai Baby Shower Nuotrauka Fone Stendas Studija PA 011.

• Pakuotės Dydis: 26cm x 19cm x 3cm (10.24in x 7.48in x 1.18in)

Apie Medžiagos

Poliesteris

Poliesteris yra geriausia medžiaga ,jie yra besiūliai, plaunamas ir raukšlių atsparus. Šie tapetai yra daug, dėl savo stiprumo, patvarumo ir perkeliamumas visus savo ūgliai. Jie kartus gražiai jūsų atveju ir bus galima naudoti bet kuriuo metu. Tai tinka profesionalus fotografas ir foto studija.

Vinilo

vinilo backdrops spausdinamų vaizdų. Jie dirba puikiai tinka vaikams, paaugliams, suaugusiems ir poroms. Jis tinka patalpų fotografija. Vinilo yra Ne vandens įrodymas ,gali būti nuvaloma purvinas dalys su skuduru, bet nerekomenduojame taikyti per daug spaudimo.

Dydis Santykis

Custom Daugiau

Q:Kaip man pritaikyti fone parduoti?

A:Jūs galite siųsti užsakymą informacija ir dydžio mūsų klientų aptarnavimo per Pokalbius arba Užsisakyti Pranešimus. Mūsų dizaineriai sukurs jums.Jeigu esate patenkinti dizaino, galite tiesiogiai pasirinkti norimo dydžio ir darbo užmokesčio ant gaminio puslapį . Mes parengs galutinį dizainą.

Q:Kaip man pritaikyti foną, ne ant pardavimo?

A:Jūs galite siųsti nuotraukas ar idėjų ir norimo dydžio mūsų klientų aptarnavimo ir mūsų dizaineriai bandys dizainas panašus fono jums.

Išlaikyti Atstumą Kai Tarpiklius Nuotrauką, Kad Būtų Išvengta Suliejimo,

Funkcija Ekranas

Apie Mus

Mes esame profesionali fotografija fone gamintojas, mes turime savo fotografijos studijoje ir profesionali komanda, gamybos fabriką.

Mūsų fonas yra daugiausia naujagimių, vaikų, suaugusiųjų, šventes, gimtadienius, šeimos,vestuvėms ir kt.

Mūsų dizaineriai gali sukurti įvairių fonų pagal poreikius, iš kiekvieno kliento.

Jei turite pasirinktinį fono, prašome nedvejodami kreipkitės į mus.

APIE SPALVŲ

Prašome atkreipti dėmesį, kad yra daug skirtingų ekrano rezoliucija tarp kiekvieno kompiuteriais, todėl spalva, rodoma ekrane gali jau chromatines aberacijas. Mes stengiamės, kad išvengti šios situacijos, ačiū už jūsų supratimą.

Jei turite kokių nors problemų, kai gavo, Prašome susisiekti su mumis prieš paliekant neigiamą grįžtamąjį ryšį. Mes stengiamės padėti jums išspręsti problemą.

Linkiu jums būti laimingas apsipirkti mūsų parduotuvėje!

Ačiū !

• Pakuotė: Taip
  • Dydis (mm): Vinly-1.5x1m, Vinil-2.2x1.5m, Vinil-2.5x1.8m, Vinilo 3x1.8m, Vinil-2.5x2.5m, Vinilo-3.6x2.5m, Vinilo-4.5x2.5m, Polycotton-2.2x1.5m, Polycotton-3x2.2m, Polycotton-3x3m, Polycotton-6x3m, Vinilo Užsakymą, Polycotton Užsakymą
  • kreiptis: Fotografija Rekvizitai,šalis,šventė