Apie 22cm modeliavimas paukščių sunku modelio spalvotų plunksnų yellowbird prop,sodo puošmena s1407

Žymos: Filmai ir TV, Pigūs Filmai ir TV, apie 22cm modeliavimas paukščių sunku modelio spalvotų plunksnų yellowbird prop, sodo puošmena s1407.

• Pakuotės Dydis: 23cm x 10cm x 7cm (9.06in x 3.94in x 2.76in)

prekė yra apie 22cm žaislas, vienas gabalas.

jei jūs, kaip ir kitų dydžių arba kitų žaislų , jūs galite ieškoti iš mūsų parduotuvėje arba tiesiogiai susisiekite su mumis apie savo interesus, mes turime atsakyti jums per 12 valandų , ačiū už jūsų aplankyti mūsų parduotuvėje :

aprašymas:

Medžiaga: vidinė struktūra plastiko pelėsiai ne struktūra plunksnos tikrasis punktas paveikslėliai pridedami šie :

dydis klausimas:

dėl vadovo priemonės dydis, paprastai pašalpa 1-2 cm priemonė skirtumas. spalva problemą :

tai gali būti dėl kai kurių priežasčių, tokių, kaip odos spalva reflaction ekrane, apšvietimas, fonas, t.t. pristatymas būdas:

mes laivas visus elementus su sekimo numerį ,jūs galite pamatyti, laivybos staus atitinkamoje interneto svetainėje .

jei esate perpardavėjas, noriu pirkti urmu, prašome susisiekti su mumis, mes galime jums pasiūlyti geriausia didmeninės kainos .

• Medžiaga: Polyacryl
  • Lytis: Unisex
  • Amžius: > 3 metų
  • Elemento Tipas: Gyvūnai
  • Įspėjimas: Kita
  • Savybės: Įdaryti & Pliušas
  • Modelio Numeris: kaip aprašymas
  • Gyvūnai: paukštis
  • Forma: Gyvūnų
  • Temos: Žaislas
  • Tipas: gyvūnų modelis
  • Įdaru: plastinė ir plunksnos

1pc 45cm Amerikos Milžinas Teddy Bear Paw Pliušas Pagalvės Įdaryti Minkštas Meškiukas Kojų Pagalvėlės, Valentino Dovana Mergaitėms vaiko Žaislas 1pc 45cm Amerikos Milžinas Teddy Bear Paw Pliušas Pagalvės Įdaryti Minkštas Meškiukas Kojų Pagalvėlės, Valentino Dovana Mergaitėms vaiko Žaislo Būklė: 100% naujas ir aukštos kokybės Medžiaga: minkštas pliušas ir pp medvilnės Dydis: 45*45cm Pakuotėje: 1 vnt vienoje opp maišelį.
Fancytrader 75cm Mielas Pliušinis Minkštas Įdaryti Milžinišką Liūtas Karalius Žaislas, Graži Dovana Vaikams ir Draugams, Nemokamas Pristatymas FT50525 Pranešimas visiems klientams iš Jungtinė Karalystė, Ispanija, Portugalija ar kai kurių kitų šalių, kurios turi griežtą muitų: Muitinė gali imti muitą kaina, mes skelbiame prekių, kaip apie 40 jav DOLERIŲ arba 20 GBP, ir kaip Gimtadienio dovana ar pavyzdys, kaip išvengti arba sumažinti muitų išlaidų, o mes negali garantuoti,
Naujas mielas mažas modeliavimas papūga žaislas pliušinis geltona ir žalia papūga žaislas dovana, apie 13cm aprašymas: dydis apie 13cm, spalva yra žalia. jeigu norite kitų spalvų, prašome susisiekti su mumis, ačiū. 44591366931 hello, my dear friend, sveiki atvykę į mūsų parduotuvėje, ačiū už jūsų apsilankymo! Pristatymo informacija: mes laivas jį atlikti taip, kaip jums pasirinkti kaip įmanoma greičiau. jeigu jums nepavyko