• Foto Studija |

Žymos: Fonas, Pigūs fone, Laeacco Egipto Kurortas Sfinksas Šildomi Portretas Vaizdingas Fotografijos Fonas Individualų Fotografijos Backdrops Fotostudija.

• Pakuotės Dydis: 30cm x 20cm x 5cm (11.81in x 7.87in x 1.97in)

Atkreipkite dėmesį: Labiausiai dydžių fonas yra 1 vnt , TIK dydis, kad abu plotis ir aukštis yra virš 300cm bus sujungta kartu 2 ar daugiau dalių. Dėl ekrano apšvietimo ir yra skirtingi, nekilnojamojo spalvos gal šiek tiek skirtis. Kai jums padaryti nuotraukas(šaudymas), prašome nuolat atstumas iki fone. Jei esate uždarytas į tai, kad atrodys šiek tiek pixelated. Produkto Informacija: Funkcijos: 1. Naujai spausdinimas su aukštos kokybės cheminio pluošto rašalinis audinio/vinilo medžiaga . 2. Gražus spalvų, didelės skiriamosios gebos & stiprus artikuliacijos. 3. Matinis procesas, non-glare, neatspindintis, puikus efektas fotografijos. 4. Ji gali būti naudojama daug kartų, pvz., patalpų šalys, verslo renginius, mokyklos baigimo, vestuvių, įmonių darbą, lauko susibūrimai ar papuošalų. Pakuotės & Shipping: Visus elementus, bus sulankstyti vežimo metu, kaip valcavimo fonas bus per riba paštu, todėl jis bus rodomas raukšles. Prašome nesijaudinkite, raukšles galima lengvai pašalinti. Visi užsakymai bus tvarkomi artimiausiu metu, sekimo numerį, bus pridėta laiko. Prašome suprasti, kad tai pirkėjo pareiga, jei yra bet kokia užsakymą arba importo mokesčių. Grąžinimas: Jei nesate patenkintas, kaip jūs gavo daiktą, prašome grąžinti per 14 dienų pakeitimo, arba pinigų grąžinimo. Prašome susisiekti su mumis prieš jums grąžinti. Grįžti laivybos mokestis yra mokamas pirkėjai. Atsiliepimai: Mūsų tikslai yra jūsų 100% pasitenkinimo, jūsų kartoti verslą ir savo teigiamą atsiliepimą! Komunikacija yra veiksmingesnė, nei neutralus, neigiamas grįžtamasis ryšys ir ginčų. Mes vertiname savo 5-Žvaigždučių teigiamų atsiliepimų, ir bus daryti tą patį grįžti. Mes išspręsti problemą, kad jūsų pasitenkinimas!

• Prekės Pavadinimas: laeacco
  • pritaikyti: Taip
  • Dydis (mm): Plonas Audinys 60x40cm, Plonas Audinys 90x60cm, Plonas Audinys 120x80cm, Plonas Audinys 150x100cm, Plonas Audinys 180x120cm, Plonas Audinys 220x150cm
  • Stilius: Scenic