• centras |

RUIPAI 2017 Nailono Vaikų Mokyklos Krepšiai Markės Dizaino Mokyklos Maišeliai Paauglių Mergaičių, Berniukai, Kids Kuprinės Unisex Mokyklos Atgal Pack

Žymos: Smokykla.lt, Smokykla.lt, Apsipirkimas internete, Automobilių, Telefonai Ir Jų Priedai, Kompiuteriai Ir Elektronika, Mados, Grožis Ir Sveikata, Namai Ir Sodas, Žaislai Ir Sporto, Vestuvėms Ir Renginiai.

• Pakuotės Dydis: 30cm x 30cm x 30cm (11.81in x 11.81in x 11.81in)

PRODUKTO INFORMACIJA VARDAS RUIPAI Mokyklų rankinės SPALVA Rose,Violetinė,Mėlyna,Juoda,Žalia MEDŽIAGA Nailonas DYDIS 43 *28 *12 CM (H *W *T ) PROGA Pirminės, Vidurinės Mokyklos LYČIŲ Unisex (Berniukai,Mergaitės)

• Tipas: KUPRINĖ
  • Medžiagos Sudėtis: Nailonas
  • Elemento Aukštis: 43cm
  • tinkamas amžius: 6-18years senas
  • Prekės tpyle: Kasdien Kuprinė,studentas mokykla
  • Modelio Tipas: Kietas
  • Taikoma į mokyklą laikotarpis: Pirminės, Vidurinės mokyklos
  • Stilius 1: studentų kuprinė
  • Prekės Pavadinimas: RUIPAI
  • spalva: rožinė,rose,violetinė,mėlyna,juoda,pilka
  • Lytis: Berniukams,Mergaitėms
  • Kuprinė Naudojimo: Shcool kuprinė
  • Modelio Numeris: S1173
  • Prekės Svoris: 0.65kg
  • Uždaryti Tipas: Užtrauktukas
  • Pagrindinė Medžiaga: Nailonas
  • Elemento Plotis: 12cm
  • Elemento Tipas: Mokyklos Krepšiai
  • Elemento Ilgio: 28cm

RUIPAI Vaikų Nailono Mokyklos Maišą Vandeniui Palengvinti Naštą, Gražių Moterų Kuprinė Atsitiktinis paketą Paauglės Mergaitės ir Berniukas 1. Prašome leisti 1-2cm (0.4-0.8 ) skirtumai dėl vadovo matavimo, ačiū. 2. Prekės spalva rodomos nuotraukos gali būti rodomi šiek tiek skirtis dėl jūsų kompiuterio monitoriaus, nes monitoriai yra ne kalibruotas pats. 3. Šis sąrašas yra už vieną maišelį, tik, mobiliojo ryšio telefonas ir kiti priedai (jei yra) netaikoma.
Dispalang Medūzos Mini Mokyklos Kuprinė, Bamblys Kūdikiui, Darželio Mergaitės Berniukai Mokykloje Maišeliai Vaikams, Knygos Maišelį Mochila Infantil Dispalang Medūzos Mini Mokyklos Kuprinė, Bamblys Kūdikiui, Darželio Mergaitės Berniukai Mokykloje Maišeliai Vaikams, Knygos Maišelį Mochila Infantil Pastaba : Šis maišelis yra šiek tiek mažas, kad kindergarden vaikai tik. Prašome pastaba matmenų šį maišelį. Dear Klientas: Jei tai jums nepatinka,galime