• Rėmai & Detalės |

Motociklo Priekinių Žibintų Už kawasaki Z1000 2003 2004 2005 2006 Z 1000 Galvos Šviesos Lempų Surinkimo Žibintų Apšvietimo Moto Dalys

Žymos: z 1000, moto dalys, kawasaki motociklų dalys, Pigūs z 1000, Aukštos Kokybės moto dalys, Kinijos motociklų dalys kawasaki Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 35cm x 20cm x 20cm (13.78in x 7.87in x 7.87in)

Sveiki atvykę į mano parduotuvę!

Jei jūs, kaip ir kiti shippingments ,pasakykite man.

Mes suteikiame jums informaciją apie laivybos jums reikia. Būklė: 100% Visiškai Naujas. Medžiaga: Aukštos Kokybės ABS Plastiko. Suderinamumas:kawasaki Z1000 2003-2006 M Pakuotė: Vienas Antrinėje rinkoje priešakinių Šviesų, be LEMPUTĖS. Žanras: Pakeisti esamą subraižyti ir sugadinti žibintai, aukštos klasės kokybės ir labai patvarus. PS: prekė yra pagrįstas nekilnojamojo vienas, ir nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Ne instrukcija!

Pristatymas

1)Laivybos Įmonėms:

Mes paramos siuntą"China Post" Arba "HongKong post",prašome palikti jūsų pašto kodą ir telefono numerį galite užsisakyti. laivybos saugumą.

Jei jums reikia pagalbos pasirenkant greitas ir patikimas pristatymas bendrovė, prašome susisiekti su mumis tiesiogiai ir

mes padarysime viską, kad padėtų.

2)laivybos laikas:

Paprastai, prekės bus išsiųstos po 6 darbo dienų nuo mokėjimo išvalytas dienos.

Taigi, iš viso reikia 21workdays-35workdays ( apie tris savaites) .

EMS reikia 7workdays-14workdays

Tarptautinės Pirkėjai - Atkreipkite Dėmesį:

1). Importo muitų, mokesčių ir rinkliavų nėra įtrauktos į prekės kainą, arba siuntimo išlaidas. Šie mokesčiai yra pirkėjo atsakomybė.

2). Prašome patikrinti, su savo šalies muitinės tarnyba, siekiant nustatyti, kas šių papildomų išlaidų bus prieš siūlymą/pirkti.

3). Atkreipkite dėmesį, kad jūsų Telefonu, jei jūsų mokėjimą.Telefonas turi tarptautinės express pristatymas.

4). Pirkėjų Informacija:

Mes siekiame, kad mūsų viską, kad suteikti jums labiausiai patikimu būdu, laivybos paslaugas. Bet kartais tarptautinio pristatymo yra labai priklausė nuo teikiančios įmonės ir vietos muitinės ir (arba) muitai.Jei nenorite gauti jūsų prekė laiku, prašau susisiekite su mumis iš karto dėl papildomos pagalbos. Dėkojame už jūsų supratimą.

mokesčiai

- Aš žymėti kaip Dovana arba Mėginio ir nedidelės vertės.

- Dėl Importo muitų , mokesčių ir rinkliavų, nėra įtrauktos į prekės kainą, arba siuntimo išlaidas. Savo išlaidas padengia pirkėjo atsakomybė.

Abou punktas

Visi daiktai parduodami mus yra aprašyta geriausias mūsų sugebėjimus, taip tiksliai, kaip įmanoma, ir su kuo conscientiousness mūsų dalis.

Tačiau, siekiant išvengti galimo oversights, pagarbiai aš prašyti jūsų pagalbos padėti mums tai abiem pusėms priimtinas sandoris KRUOPŠČIAI peržiūrėti prekės aprašymas ir nuotraukos, ir paprašė visus klausimus PRIEŠ SIŪLYMĄ.

klientų Patenkinamas

1. Nedvejodami kreipkitės į mus bet kuriuo metu, prieš ir po pirkimo, mes įsipareigojame savo 100% klientų pasitenkinimo.

2. Mes atgal mūsų įsipareigojimų su puikų aptarnavimą, 100% visiškai pinigų grąžinimo ir klientų pasitenkinimo garantija.

3. Aš esu čia ir pasiruošę padėti jums su kokių nors klausimų ar problemų, jūs galite turėti prieš arba po įsigijimo.

4. Mano tikslas yra įsitikinti, kad jūs esate laimingas klientas ir malonią su mumis.

Atsiliepimai:

Jei esate patenkintas pirkti ir mūsų visų paslaugų, jūsų komentaras yra labai svarbus mūsų verslo sėkmę. Skirkite keletą minučių palikti mums teigiamų atsiliepimų, kurių bendras Išsamias Pardavimo Reitingų žvaigždutės iš 5.

Jei jūs planuojate duoti mums neutralią/neigiamą atsiliepimą, parašykite mums iš karto taip, kad galime padaryti viską, siekiant išspręsti jūsų problemą

• Prekės KODAS: CFP-2036-5
  • Suderinamumas: už Kawasaki Z1000 2003-2006 m.
  • Elemento Ilgio: 0inch
  • Prekės Svoris: 2kg
  • Elemento Plotis: 0inch
  • Elemento Tipas: Viršeliais Ir Dekoratyviniai Lipdiniai
  • Elemento Aukštis: 0inch
  • Modelio Pavadinimas: už Kawasaki Z1000 2003-2006 m.
  • Motociklams Padaryti: Kawasaki
  • Medžiagos Tipas: Aukštos kokybės ABS Plastiko.
  • Prekės Pavadinimas: GFYSHIP

Prameshgrg
2017-10-26
i have good seller pay good material 52 frs-custom fee