• centras |

Lėtai Siela Violetinė Violetinė Aukštos Klasės Europos Stiliaus Užuolaidos Išsiuvinėti Europoje Gėlių Tiulio Cortina Už Gyvenamasis Kambarys, Virtuvė, Miegamasis

Žymos: Smokykla.lt, Smokykla.lt, Apsipirkimas internete, Automobilių, Telefonai Ir Jų Priedai, Kompiuteriai Ir Elektronika, Mados, Grožis Ir Sveikata, Namai Ir Sodas, Žaislai Ir Sporto, Vestuvėms Ir Renginiai.

• Pakuotės Dydis: 40cm x 20cm x 10cm (15.75in x 7.87in x 3.94in)

* KAINA: TIK už 1 vnt užuolaidų ar tiulio.Užuolaidų ir tiulio parduodamos atskirai!

* Neįtraukta: bakų tvirtinimo/kutas/karoliukai/valance

* ĮTRAUKTA: Mes siūlome kabliukai arba žiedai nemokamai(Priklauso nuo tvarkyti taip, kaip jums pasirinkti).

* BAIGĖ DYDIS: gatavo plotis bus 5-10 cm trumpesnis už plotį, jums užsisakyti.

*Curtian Plotis =A * 2 (du Kartus iš polių arba bėgių plotis)

Jei jūsų lango plotį yra 2 metrai,siūlome 2 gabalus (2mx2.7m) visą langą.

*Užuolaidų Aukštis =B/C/D (tu)

Jūs galite palikti pranešimą Laisvai Pritaikyti Aukštis mažesnis nei 2,7 m

[xlmodel]-[foto]-[0000] Nuotraukos Sąrašą

[xlmodel]-[custom]-[42323] Patarimai MOKĖJIMO Visi pagrindiniai banko kortelėmis per saugių atsiskaitymų procesorius sąlyginio DEPONAVIMO. ATSILIEPIMŲ Prisijungti prie Mano Smokykla.lt. Patvirtinti, kad gavo jūsų užsakymą. Dėl Palikti Atsiliepimą apie šį Sandorį puslapyje spauskite Palikti Atsiliepimus. MOKESČIAI kai kuriose šalyse,užsakymus gali tekti mokėti importo muitų vietos papročius, šie mokesčiai yra pirkėjo atsakomybė. SHIPPMENT Paprastai laivybos bus sutvarkyta per 7days po apmokėjimo. Mes visada naudojame greitas pristatymas būdų, kaip ir mes nuspręsime naudoti laivybos kompanija, jei norite, konkrečią laivybos bendrovė,, palikite mums žinutę . Pirkėjai iš Brazilijos reikia pateikti CPF numerį, jei pasirinkti greitas laivas, jei ne, we will ship užsakymą per Oro Paštu.

* KAINA: TIK už 1 vnt užuolaidų ar tiulio. Užuolaidų ir tiulio parduodamos atskirai!

* Neįtraukta: bakų tvirtinimo/kutas/karoliukai/ valance * ĮTRAUKTI: Mes siūlome kabliukai arba žiedai nemokamai(Priklauso nuo tvarkyti taip, kaip jums pasirinkti). * DYDIS: Size "susisiekite su mumis" yra tik plotis 50cm užuolaidų ar tiulio,prašome pasirinkti tinkamą dydį.

* APDOROJIMO BŪDAIS: Prašome pasirinkti vieną,arba mes atsiųsime Stiliaus KABLYS jums. * BAIGĖ DYDIS :gatavo plotis bus 5-10 cm trumpesnis už plotį, jums užsisakyti. * Curtian Plotis = A * 2 (du Kartus iš polių arba bėgių plotis), Jei lango plotis 2 metrai,siūlome 2 gabalus (2mx2.7m) visą langą. * Užuolaidų Aukštis =B/C/D (tu) Jūs galite palikti pranešimą turi Laisvą Individualų Aukštis mažesnis nei 2,7 m

• Technologijos: Išsiuvinėti Audiniai, Siuvinėjimo, Siuvinėjimo, Šilko Siuvinėjimo
  • Klasifikacija: Užuolaidos, Užuolaidos, Vertikalios Žaliuzės
  • Tipas: Užuolaidų
  • Diegimo Tipas: Pusę Įrengimas
  • Naudoti: Namuose,Viešbutyje,Ligoninėje,Kavinėje,Biure
  • Technics: Audiniai
  • Atidarymo ir Uždarymo Metodas: Kairės ir Dešinės Biparting Atvira
  • Specifikacijos: audiniai, verpalai
  • Apdorojimo Reikmenys Kaina: Įtrauktas
  • Tai Pritaikoma?: Taip
  • Funkcija: Gao Zheguang (70%-90%)
  • Modelio Numeris: CLS-998
  • Medžiaga: Poliesterio / Medvilnės
  • Modelis: Išsiuvinėti
  • Tekstūros medžiagos: Shenil, Shenil, Sunkiųjų Verpalai
  • Apdorojimo: KABLIAI, ĮVORĖS VIRŠUJE, Lazdele Kišenėje, Traukti Plisuotos Juosta
  • Audinio Pagrindinis Komponentas: Šeniliniai
  • Spalva: Violetinė
  • Prekės Pavadinimas: LĖTAI SIELA
  • Vieta: langas
  • Modelio Tipas: Gėlių
  • Stilius: Europa
  • Dydis: CONTACT US, W100cm x H270cm, W150cm x H270cm, W200cm x H270cm, W250cm x H270cm, W300cm x H270cm, W350cm x H270cm, W400cm x H270cm
  • Pagrindinis Komponentas Turinio Medžiaga: Šimtas
  • Formatas: Elektrinis
  • Taikoma Langų Tipas: Prancūzijos Langą
  • Plotis: Two Hundred And Eighty

Amerikietiško Stiliaus Sielovados Medvilnės Skalbiniai Perdegimo Blackout Užuolaidos, Langų Valymo Spausdinti Tiulis Užuolaidų, Už Gyvenamasis Kambarys/Miegamasis Pakuotė: 1 vnt x užuolaidų arba 1 vnt x tiulio Patarimai: 1.Kaina už 1 vnt užuolaidų ar tiulio. Užuolaidų ir tiulis yra parduodami atskirai. 2.Dydis:W--reiškia, plotis, H--reiškia, Aukštis. 3.Užuolaidų Plotis=2 kartus strypas/geležinkelių plotis. 4. Aukštis :Nemokamai koreguoti,
Poliesteris žakardo prabanga Išsiuvinėti Blackout užuolaidos Svetainės Butas Langas Miegamajame Žaliuzės ant Langų Pastaba: 1.Prašome įvertinti kelio plotis 2.Prašome įvertinti aukštis kelio iki grindų 3 . Kaina už 1 vnt užuolaidų arba 1 vnt tiulio 4. Visi daiktai yra realūs fotografavimo.Tačiau skirtingų monitorių gali sukelti spalvos, šiek tiek skirtis。 5.Dydis:(W) - tai plotis ( H) - Didelis 6.Užuolaidų
Gražus Užuolaidos Durų Užuolaidos Gražus Lino ir Medvilnės Audinio, Viduržemio Jūros stiliaus Spausdinimo Plotis 85cm,Ilgis 90cm/120cm,Modernus Cu Audinys:Storas Medvilnės Skalbiniai Procesas: iš vienos pusės spausdinimas Dydis: (1)plotis 85cm,ilgis 90cm (2)plotis 85cm,ilgis 120cm NEMOKAMAI Telescoprod,Vieną minutę NE vinis montavimas!