• centras |

2vnt Saugos Minkšta Naujagimiui Plaukų Teptukų Rinkinys Kūdikių Šukos Viliojimo Dušo Dizainas #H055#

Žymos: kūdikio plaukų šepetys, naujagimio plaukų šepetys, kūdikių teptukų rinkinys, Pigūs kūdikių plaukų šepetys, Aukštos Kokybės naujagimio plaukų šepetys, Kinija kūdikių teptukų rinkinys Tiekėjų.

• Įrenginio Tipas: Nustatyti
  • Pakuotės Dydis: 22cm x 12cm x 12cm (8.66in x 4.72in x 4.72in)

USD 2.00 /maišelis

Aprašymas: Medžiaga: Plastiko Spalva: Balta Funkcija:

Šis minkštas šepetys gali šepetys toli naujagimių galvos ringworm, laikyti kūdikio galva švari.

Apvalios galvos dizainas gali išvengti nulio kūdikių švelnus galvos odos.

Šepečiu ir šukomis saugiai higienos leidžia jums švelniai šukos kūdikio plaukų.

Minkštas natūralių šerių šepečiu ir šukomis dantų suapvalintais galais idealiai tinka kūdikio švelnus galvos odos.

Teptuku funkcijų super minkšti šeriai, o baudos dantims šukos padėti išnarplioti plaukų. Plaukų Priežiūros Patarimai:

Plaukų priežiūra turėtų būti daroma, kai jūsų vaikas yra budrus ir patogiai.

Siūlo savo vaiko žaislą, stovėdamas priešais veidrodį padės sumažinti nerimą dėl savo vaikų, o jūs rūpintis savo plaukų.

Bando įtraukti ir savo vaikų plaukų priežiūros procese, kaip jie yra linkę būti daugiau bendradarbiavimo jeigu dalyvauja.

Visada išnarplioti plaukus nuo baigiasi, išlaikyti tvirtą ranką ant šaknų, kad sumažintų traukiant ant galvos. Šepetėlių Dydis : 15cm x 4cm/5.91" x 1.57"(leist.) Korio Dydis : 13cm x 2,5 cm/5.12" x 0.98"(leist.) Kiekis:1Set Pastaba: 1.Prašome leisti 1-3mm paklaida, nes rankinis matavimas. Prašome įsitikinkite, kad jums nereikia nepamiršti prieš jums pasiūlymą.

2.Dėl skirtumo tarp skirtingų monitorių, nuotrauka gali neatitikti faktinių spalva elementą. Ačiū!

Komplektą sudaro: 1Pc x Teptukas 1Pc x Šukos

• Medžiaga: Plastikiniai
  • Amžius: 0-3 mėnesių
  • Modelio Tipas: Kietas
  • Ilgis: 15cm
  • Prekės Pavadinimas: YAS
  • Pakuotė: žr. informaciją
  • Modelio Numeris: kūdikių šukų rinkinys
  • Amžiaus Grupė: Kūdikiams
  • Elemento Tipas: Šepetys,Šukos

Nhoccosock1
2018-01-19
3/5
i give three star i found that it is not very soft plus there it soft.
Zulfia 77
2018-01-31
4/5
very long delivery period, but product OK
Persalla
2018-02-10
5/5
so glad it was like shown exactly
Allymar03
2017-10-15
5/5
As described, great price. Thanks!
Rtrevi143
2018-01-29
5/5
заказала january 17, january 29 received. i is shocked by fast delivery! matches the description commodity! seller recommend! sent the goods information отображалась long, писала even, балует program and all said. left and on effect

Atsparus vandeniui ryklių pelekų antenos specialiųjų auto automobilio radijo antenos signalas Stipresnis Fortepijono dažų dėl Citroen C4 Dėmesio(labai svarbu): Apačioje skylės dydis:9.8x5.2 cm,prašome įsitikinkite, kad jūsų originalaus antenos bazės dydis yra mažesnis nei jai,kitaip,ji negali būti įdiegti. Prašome pirkti Super shark antena,ji tinka didesnių bazę.
Įkvėpti Pranešimą, Idėjos, Sienų Lipdukai Citatos Siena Lipdukas Biuro Patalpos Nuimamas Dailės Freskos Namų Puošybai Tapetai L397 M E L C O M E Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę .Prašome perskaityti aprašymas žemiau atidžiai, siekiant užtikrinti, kad šis produktas yra tinkamas jums. Jeigu jums iškilo klausimų apie šią prekę,nedvejodami kreipkitės į mus.Mes visada stengiamės padėti. Mėgautis savo pirkinių. 1 set paprastai apima: vinilo
SS20 4.6-4.8 mm,1440pcs/Maišas Šviesiai mėlyna DMC Pataisų FlatBack prarasti Strazdų,staklės, supjaustyti geležies-ant drabužio, kristalai, akmenys Mes suteiksime jums geriausias serice ir aukštos kokybės prekių,welsome į mūsų parduotuvę! Zonose Medžiaga: Stiklo Kristalų Akmens Spalva : Šviesiai mėlyna Akmens Tipas: DMC FlatBack Pataisų Cirkonio Strazdų Technika: Hot Fix (Šilumos Jautrus Klijų ant Nugarėlės) Akmens Aspektai :