• centras |

Anime Shokugeki nr. Soma Cosplay T-Shirt Maisto Karai Yukihira Souma Top Marškinėliai Tee Vyrams Medvilnės T marškinėliai ilgomis rankovėmis Rudens Mados

Žymos: shokugeki nr. soma cosplay, Cosplay, anime, anime cosplay, Pigūs shokugeki nr. soma cosplay, Aukštos Kokybės cosplay, anime, Kinija, anime cosplay Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 12cm x 10cm x 10cm (4.72in x 3.94in x 3.94in)
  • Įrenginio Tipas: Nustatyti

Mano Cosplay Mano Cosplay yra tiesioginis tiekėjas cosplay kostiumai. Parduodame įvairių kostiumai ir priedai, kurie gali būti vertinama populiarus ACG(Animacijos,Komiksų,Žaidimas) arba filmus ir pan. Beje, kas yra cosplay? na, cosplay yra trumpas kostiumas žaisti, ir tai įvyksta, kai tūkstančiai ACG gerbėjų minia convention center apsirengęs kaip savo mėgstamą ACG simbolių.Tokių kaip Naruto Cosplay, Final Fantasy Cosplay, Sailor Moon Cosplay, Haris Poteris Cosplay ir kt. Ačiū, kad mūsų stilistai, kurie turi ilgametę patirtį todėl cosplay kostiumai, jums neturi būti nustebinti tuo, gausi veislių, čia galite rasti specialių cosplay kostiumai, kad jūs buvote ieško mūsų parduotuvėje. Kas daugiau, tai cosplay kostiumai yra taip pat puikiai tinka visoms festivaliuose kaip Helovinas arba šalių ar kitomis ypatingomis progomis. Cosplay Kostiumų Didmeninės kainos, kokybiškas ir vertingas kostiumai, mes bandymo strickly visus daiktus, kol mes išsiųsti jį į mūsų klientų. kai jūs pateikiate užsakymą, "checkout" žingsnis, atkreipkite dėmesį, mums žinutę, rodantis, iš kurios dydis jums tiktų ,todėl mes galime atsiųsti tikslią prekių jūs tikrai norite pirkti, dydis rasti : XXS X S S M L XL XXL standartinės duomenų dydžio , prašome patikrinti dydžio nuotrauką. Tūkstančius modelis kostiumas rūšių ir dydžio, kai kurios specialios dydis ir kostiumai yra sandelyje , prašome leisti 5 ~ 7 darbo dienos parengti.

Savybės:

1.Kostiumėlį Sudaro: marškinėliai, Pilnas komplektas: Marškinėliai,Arpon,Lankelis 2.Spalva: Kaip nuotraukoje parodyti 3. Daugumai standartinio dydžio, mes turime išteklių, čia ir laivas per 3 darbo dienas, pagal užsakymą dydis prašome palikti savo ūgį, liemens, krūtinės ir klubų skaičius, kai padaryti, kad. Pastaba: 1.Spalvos gali šiek tiek skirtis dėl poveikio šviesos ir moniter nustatymas. 2.Rankinis matavimas,yra 2-3cm per klaidą,prašome suprasti. 3.1 colis=2,54 cm, 1 cm=0.39 colių

KAIP IŠMATUOTI SAVO DYDĮ:

Sąlygų Užsakymus

1,Jei prekė yra nekokybiška, prašome pranešti mums per (7) dienas po pristatymo.

2,Visi daiktai turi būti grąžinti į savo pradinę būklę, kad būtų galima gauti lėšų ar prekių mainus.

3,Mes esame priklausomi nuo mūsų klientų pasitenkinimą, kad pavyks.Todėl jūsų atsiliepimai yra labai svarbus mums.

4,Jei jūs patenkinti mūsų daiktų,prašome palikti mums aktyvų grįžtamąjį ryšį . Tai tikrai įvertino jį!!!

Pristatymo sąlygos

1.Jūsų prekės bus išsiųstos per 5 darbo dienas, iš patikrintų mokėjimo.

2. Pristatymo terminas:

* UPS,DHL, "FEDEX" ir TNT express pristatymas paprastai trunka 5-7 darbo dienas, priklauso nuo šalies.

* EMS express pristatymas paprastai trunka 5-8 darbo dienas, priklauso nuo šalies.

* Kinija Registruotu Oro Paštu, Kaip įprasta,laivas, Azijoje,Vakarų Euro,JAV maždaug 7-15 dienų ; laivą Pietų Amerikoje,Vidurio Rytuose,Rytų Euro,Afrikoje maždaug 15-30 dienų .

3.Mes laivo į sąlyginio DEPONAVIMO spręsti tik .Prašome įsitikinkite, kad jūsų adresas, sąlyginio DEPONAVIMO yra suderinta su jūsų pristatymo adresą prieš jums mokėti.

4.Mes negali būti atsakinga už bet kokį vėlavimą pristatymo metu, įskaitant, bet neapsiribojant muitinės pašto tikrinimas,strike,force majeure ir t. t.

5.Mūsų kaina neįeina mokesčiai,PVM,ar kitų paslėptų mokesčių.

Kodėl verslą su mumis? 1.Gaminio garantija: gamintojas tiesiogiai! Taupykite pinigus uždirbo didmeninės ar mažmeninės prekybos įmonėmis. 2.Kokybės garantija: gamintojas tiesiogiai! Išsaugoti laikas ir problemų perkėlimas į prekių didmenininkų ir mažmenininkų. 3.Po pardavimo garantija: gamintojas tiesiogiai! 30 dienų išsiųsti, grąžinimo ar keitimo politika visų gedimų ar blogo straipsnių nuo prašymo gavimo dienos. Prašome Patikrinti Susijusių Produktų

• Formatas: Kasdien Sportinę Aprangą
  • Tiekimo Tipas: cosplay kostiumas
  • Specialios Paskirties: Kostiumai