K-TL-33

Žymos: Smokykla.lt, Smokykla.lt, Apsipirkimas internete, Automobilių, Telefonai Ir Jų Priedai, Kompiuteriai Ir Elektronika, Mados, Grožis Ir Sveikata, Namai Ir Sodas, Žaislai Ir Sporto, Vestuvėms Ir Renginiai.

• Pakuotės Dydis: 20cm x 20cm x 20cm (7.87in x 7.87in x 7.87in)
  • Įrenginio Tipas: Pora

sveiki atvykę į mūsų Prekės ženklo KooK profesinės Transporto priemonių Dalių parduotuvės,

mėgaukitės savo shoppig metu!!!!

Mes esame įsitikinę, kad mūsų moto Dalys yra geriausios kokybės dėl Smokykla.lt!

Žanras: Produkto savybės: Spalva: apkalos ir raudonųjų lęšių Medžiaga: aukštos kokybės ABS plastiko ir juoda paviršiaus apdorojimo Lemputės tipas: kaitinimo lempa Būklė: 100% NAUJAS Valdymas: Stabdžių lemputė (raudona) Linija lemputė (raudona) Licencijos šviesos (baltos) Dydis: 5 "ilgai x2" x2.5 "H 1X uodegos šviesos

1. Mes priimame Alipay", Vakarų Sąjunga, TT. Visų didelių kredito kortelėmis per saugių atsiskaitymų procesorius sąlyginio DEPONAVIMO.

2.Mokėjimas turi būti atliktas per 3 dienų nuo užsakymo.

3..Jei negalite kasos iš karto po aukciono arti, palaukite kelias minutes ir bandykite dar kartą Mokėjimai turi būti atlikti per 3 dienas.

1. VISAME PASAULYJE LAIVYBOS.(Išskyrus tuos atvejus, kai kuriose šalyse ir APO / FPO)

2. Užsakymai tvarkomi laiku, kai mokėjimo tikrinimo.

3. Mes tik laivas patvirtino, kad adresai. Savo užsakymą adresas TURI SUTAPTI su jūsų pristatymo adresą.

4. Vaizdai rodomi ne faktinio prekės ir jūsų nuoroda tik.

5. PASLAUGŲ TRANZITO LAIKAS teikia vežėjas, ir išskiria savaitgaliais ir švenčių dienomis. Tranzito laikas gali skirtis, ypač per atostogų sezoną.

6. Jei negavote jūsų krovinio per 30 dienų nuo mokėjimo, prašome susisiekti su mumis. Mes sekti siuntą ir susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau atsakyti. Mūsų tikslas yra klientų pasitenkinimas!

7. Dėl išteklių būklę ir laiko skirtumų, mes pasirinkti, kad laivas jūsų prekė iš mūsų pirmą sandėlio greitas pristatymas.

1. Jūs turite 7 dienas susisiekite su mumis ir 30 dienų grąžinti jį nuo tos dienos, kai ji buvo gauta. Jei ši prekė yra jūsų turimą daugiau nei 7 dienos, yra laikoma, naudojama ir MES NE PROBLEMA JUMS GRĄŽINTI pinigus AR PAKEISTI. IŠIMČIŲ NĖRA! Laivybos išlaidos yra padengti abu pardavėjo ir pirkėjo pusėje.

2. Visos grąžinamos prekės TURI BŪTI originalioje pakuotėje ir turėsite PATEIKTI mums laivybos sekimo numerį, konkrečios priežasties grįžti, ir jūsų go #.

3. Mes grąžinsime VISĄ SAVO LAIMĖJUSIO PASIŪLYMO SUMĄ, gavęs prekę į savo pradinę būklę ir pakuotes, visi komponentai ir priedai įtraukti, PO TIEK Pirkėjas ir Pardavėjas atšaukti operaciją iš Smokykla.lt. ARBA, galite pasirinkti, kad pakeisti.

4. Mes padengti visas siuntimo išlaidas, jei prekė (- s) (yra) ne taip, kaip reklamuojama.

Sugedę daiktai TURI BŪTI nurodyti ir grąžintos per garantijos terminą (ir originalioje pakuotėje, jei įmanoma). Jūs turite mums pasakyti, ką defektus ir pateikti mums savo užsakymo numerio. MES NE REMONTUOTI ARBA PAKEISTI ELEMENTUS, KURIŲ GARANTINIS LAIKAS PASIBAIGĘS,.

Jūs sutinkate, kad visus pirmiau išvardytus politikos po užsakymo dėl Smokykla.lt!

Mes išlaikyti aukštą meistriškumą ir siekti 100% klientų pasitenkinimo! Atsiliepimai yra labai svarbus, Mes reikalaujame, kad jūs su mumis iš karto PRIEŠ, jūs suteikiate mums neutralus ar neigiamas grįžtamasis ryšys, kad galėtume tinkamai spręsti savo problemas.

Neįmanoma spręsti problemų, jei mes nežinome apie juos!

• Elemento Tipas: Posūkio signalo lemputė
  • Prekės Pavadinimas: lizoai

100MHZ 100.000 MHZ 100.00 MHZ 100.000 5X7MM aktyvus kristalų laikrodžių osciliatoriai, Naujos Originalios HuiCheng elektroninės (H. K) CO.,LTD. Įmonė - gavo remti operacijas, taip: Patarimai : Mūsų absoliutus kainų pranašumą, nes įvairių, ir jis buvo pridedant naujų veislių , jis nėra baigtinis , prašome jūsų pirkimo , jei norite įsigyti kelis elementus , jums gali padaryti sąrašo , stulpelyje pavadinimas, ir geras kiekis,
Aliuminio Turbo Alyvos išleidimo Adapteris 5/8" Tinka T3 T3/T4 GT37 GT40 GT42 GT45 GT47 Turbokompresorius w/Varžtas TK-TF009 Jūs perkate 100% visiškai Naujos: TANSKY - Aliuminio Turbo Alyvos išleidimo Adapteris 5/8 Tinka T3 T3/T4 GT37 GT40 GT42 GT45 GT47 Turbokompresorius w/Varžtas TK-TF009 Teisingai įmontuoti turbokompresorių dalyvauja daugiau nei po turbokompresorius montavimo instrukcijas, kad yra konkrečių ir tiekiami su kiekviena turbokompresorius.