• Lubų Šviestuvai & Gerbėjai |

American retro stiliaus pramonės spalvos vyno butelis priedai veltiniams, vilna lempa meno originalumas asmenybės baras, restoranas, kavos namuose lempos

Žymos: priedai veltiniams, vilna lempa, namas lempos, retro pramonės, Pigūs priedai veltiniams, vilna lempa, Aukštos Kokybės namas lempos, Kinija retro pramonės Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 80cm x 80cm x 50cm (31.50in x 31.50in x 19.69in)

Importo muitų, mokesčių ir kitų muitinės formalumų mokesčiai nėra įtraukiami į prekės kainą, arba laivybos kaina. Tai yra pirkėjo atsakomybė. Pls patikrinti jūsų postas nustatyti, kas šių papildomų išlaidų bus prieš jūsų pirkti. Mes galime pareikšti, mažesnę vertę, siekiant padėti jums išvengti kai kurių mokesčių už jūsų prašymą. Priėmimo problema Pirma, atkreipkite dėmesį, kad pakuotė yra nepažeista, jei yra bet kokia žala, kurią grubus express, prašome teigia, kad laivybos kompanija, ir per 24 valandas teiginys numerį mus, tada mes galime dirbti ir patikrinkite, ar jūsų, bet problemos gali būti išsaugota, tačiau nereikia ginčų, ačiū! Mes darome viską, kad išlaikyti mūsų klientai patenkinti. Tačiau yra dalykų, kad mes negalime kontroliuoti, kaip paštininkas pradėti savo paketą lietaus. Pls neatidarykite ginčo ar parašyti blogą ar neutralus peržiūrėti tiesiogiai, be jokių spragų. Jūs turite mūsų žodžiai čia: Visos problemos gali būti išspręstos gera komunikacija, mes tikimės, kad visi mūsų klientai gali patenkinti mūsų produktus ir paslaugas. Jei turite kokių nors problemų, apie mūsų produktus ar paslaugas, prašome susisiekti su mumis pirmą, ir mes bus suteikti jums puikus sprendimas.

• Yra pritemdomi: No
  • Stilius: Nauja Klasikinė/Post-modernus
  • Apšvietimo Srityje: 15-30square metrų
  • Šviesos šaltinių skaičius: 3