• Priedai |

4 vnt./daug , liepos 4-osios Rišti Headwraps Nepriklausomybės Dieną Viršų Mazgas lankelis

Žymos: mazgas lankelis, top mazgas lankelis, top mazgas, Pigūs mazgas lankelis, Aukštos Kokybės viršų mazgas lankelis, Kinija viršuje mazgas Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 15cm x 10cm x 5cm (5.91in x 3.94in x 1.97in)

100% Naujos Medžiagos : Audinio Spalvos : 2 Spalvos, kaip paveikslėlyje . Dydis : 19 x 7 cm

Paketą sudaro : 4 vnt . 120 jav DOLERIŲ arba daugiau, mes naudosime DHL , "Fedex" ar AVS.

Spalvų variantai:

mes stengiamės parodyti, medžiaga, spalva, kad būtų kuo panašesnis į originalą.

Nors mes pasirūpinti, kad išvengti jų,odos spalvos pokyčiai gali pasireikšti kelis kartus.

Pristatymas:

Visi daiktai bus išsiųsti per 3-5 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo.

Mes naudojame Smokykla.lt stendas, pristatymas,e-Paketo pristatymo ar Kinija Paštu, oro paštu.

Dauguma laiko, 15-45 dienų pasiekti savo adreso,gali kai kuriomis dienomis daugiau, jei vėluojama Muitinės ar pašto sistemos.

120 jav DOLERIŲ arba daugiau,mes naudosime DHL , "Fedex" ar AVS.

EMS : 6-12 dienų pasiekti savo adresą . DHL, "FEDEX": 3-7 dienas .

Prašome atkreipti dėmesį: Importo muitų, mokesčių ir rinkliavų nėra įtrauktos į prekės kainą, arba siuntimo išlaidas .Šie mokesčiai yra pirkėjo atsakomybė.

Grąžinimo politika ir atsiliepimų:

Nieko blogo, kad prekę gavote, prašome mums pranešti.

Prašome nedvejodami palikti jokių neigiamų atsiliepimų tiesiogiai. Prašome suteikti mums galimybę išspręsti problemą.

Pakeitimas yra priimama, jei prekė yra nekokybiška ar ne taip descriped.

Grįžti taip pat yra pripažįstamas,tačiau pirkėjai yra atsakingi už grąžinti siuntimo išlaidas.

Palikti savo 5-žvaigždučių atsiliepimai bus labai dėkingi.

Labai ačiū už jūsų pirkimo!

• Lytis: Unisex
  • Modelio Numeris: Z050
  • Elemento Tipas: Galvos apdangalai
  • Medžiaga: Medvilnės Mišiniai,Poliesteris
  • Modelio Tipas: Spausdinti
  • Modelis: lankas apdaila
  • Departamentas Pavadinimas: Vaikai
  • Stilius: Mados
  • Prekės Pavadinimas: ETALLEG
  • Tipas: Kaspinai

Rožančiai Kūdikių kaspinai su Big Perlai Karūnos Plaukų aksesuarų vaikams Naujagimių Blizgučiai elastinga lankelis 10pc C o l o rs :Sumaišykite Spalvas (galite pasirinkti spalvas,tiesiog palikite mane dėmesį, kai jums užsisakyti .) Medžiagos:Crown Svoris:6g Quatity:10 vnt/daug Dviejų stilių pasirinkti :Pločio juosta ,Plonos Juostos. Žanras:Naują Rankų.Gražus Karūną Su perlais Nori jūsų kūdikis vis daugiau
Wowsorie 2018 Karšto Pardavimo Vaikų Plaukų Aksesuarų, Gėlės Lovely Naujagimių Mergaičių Elastinga Nėrinių Lankelis Kostiumas Meisje Hoofdtooi Wowsorie 2018 Karšto Pardavimo Vaikų Plaukų Aksesuarų, Gėlės Lovely Naujagimių Mergaičių Elastinga Nėrinių Lankelis Kostiumas Meisje Hoofdtooi
Mielas Kūdikis Vaikams Mergaitės Blizgučiai Blizgančių Nėrinių Didelis Lankas Lankelis Plaukams Galvos Juosta HATYS0036 100% brand new ir aukštos kokybės. Medžiaga: Nėriniai Dydis: 17cm x 5,5 cm komplektą Sudaro: 1 x ekrano užsklandą 1. Mes priimame sąlyginio DEPONAVIMO čia . 2. Prašome siųsti mokėjimo per 3 dienas nuo pirkimo. Pristatymas 1. Paketas bus išsiųstas Kinija Paštu oro paštu arba e-Pakelio. 2.