• Namų Dekoras |

Juostelės mėlyna gėlė stiklo mozaika mišrios metalų ir deimantų plytelės virtuvės backsplash vonios kambarys dušo kabina, plytelės, prieškambario sienos

Žymos: plytelės virtuvėje, virtuvės mozaika, mozaikos virtuvė, Pigūs virtuvės plytelės, Aukštos Kokybės virtuvės mozaika, Kinija mozaika virtuvės Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 35cm x 35cm x 15cm (13.78in x 13.78in x 5.91in)
  • Įrenginio Tipas: daug (11 vnt/lot)

Lapo Dydis

300*300mm

Originalus Kinija

Medžiaga

Krištolo, įvairios Metalo

Pagrindo

Akies

PRANEŠIMAS: 1 lot= 11 vnt 30x30cm= 1 kvadratinis metras= 1 m2

Apie Homer Mozaika

Homeras Apdailos Medžiagų Co., Ltd. profesinės gamybos ir eksploatavimo įmonėse, mozaikos plytelės, tokių kaip motina perlų mozaikos plytelių, stiklo mozaikos plytelės, crystal msaic, keramikos mozaikos, akmens mozaika, metalo mozaika ir kitų meno mozaikos plytelės. Mūsų gamykla yra įsikūrusi Foshan Mieste.

Mozaikos Plytelių, Ant Akių

Mozaikos plytelės yra mažos, paprastai 1-colių-kvadrato ar mažiau, keramikos ir marmuro dizaino didesni plytelių kolegomis. kaip atlikti dėl paprastas faktas, kad jie yra tokie maži, mozaikos plytelės yra tiekiami dėl akių pagrindo iš anksto spalvos modelius. Šie rinkiniai plytelės, paprastai dvylika plytelės plati ir dvylika plytelių ilgas, kad greitai laikykite atokiau nuo mozaika, sienos plytelių įrengimas.Mozaikos plytelių gamintojai bus greitai būti patvarus, lengvai valomas sienos paviršiaus. kaip greitai, kai jums rasti tinkamus metodus, jūs galite paversti savo sieną su mozaikos plytelių didesnis nei savaitgalį.Nustatyti lapų mozaikos plytelių, per savo erdvę, ypač kai diegiate juos. Plytelių turi kreiptis į identiški temperatūra nuo vietos prieš pradedant diegimą. atrodo, ir kiekvieno lapo, mozaikos plytelių. įrengtas be jokių lakštų, kurių nėra arba krekingo plytelės. pašalinti krekingo plytelės lupimas juos toli viršutinio lapo. įrengtas, išskyrus vieną lapą pasinaudoti pakaitinių plytelės.

• Temos: Modelis
  • Kilmės: Kinija
  • Klasifikacija: Grindų Lipdukai,Sienų,Už Plytelių
  • Medžiaga: krištolo stiklo su metalo
  • Specifikacija: Multi-piece Package
  • Paramos Pagrindo: Akių Pagrindo
  • Modelis: Plokštumos, Sienos Lipdukas
  • Modelio Numeris: HMB1391
  • Scenarijus: Sienos
  • Naudoti: sienos, grindys ir backsplash ebs.
  • Stilius: Tradicinė Kinų
  • dizainas: Mozaikos Dizainas

Afrikos Žemėlapis Vinilo Sienos Lipdukas Namų Dekoro Priedai Kūrybos Sienos Lipdukas Adesivo De Parede Dailės Freskos Vaikams Patalpų Dekoro SY166 Produkto Informacija: Numeris: SY166 Dydis S:42 x41cm M:57x56cm M erial: netoksiškas , nekenksmingas aplinkai PVC Įpakavimas: 1 vnt lipdukas+ 1pieces perkėlimo popierius pls pasirinkti spalvą iš šio spalvų paletę , visi spalva
100vnt Žvaigždžių Siena Lipdukas Namų Dekoro Švyti Tamsoje Star Decal Kūdikių Vaikas Kambarys 100vnt Žvaigždžių Siena Lipdukas Namų Dekoro Švyti Tamsoje Star Decal Kūdikių Vaikas Kambarys Produkto Informacija: Būklė: 100% visiškai naujas Ir highh kokybės Geriausia Dovana sau arba jūsų šeimos draugas mergina turėtų būti du dalykai: Madingas ir Pasakų Medžiaga: Plastikas Dydis: