• Namų Dekoras |

Juostelės mėlyna gėlė stiklo mozaika mišrios metalų ir deimantų plytelės virtuvės backsplash vonios kambarys dušo kabina, plytelės, prieškambario sienos

Žymos: plytelės virtuvėje, virtuvės mozaika, mozaikos virtuvė, Pigūs virtuvės plytelės, Aukštos Kokybės virtuvės mozaika, Kinija mozaika virtuvės Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 35cm x 35cm x 15cm (13.78in x 13.78in x 5.91in)
  • Įrenginio Tipas: daug (11 vnt/lot)

Lapo Dydis

300*300mm

Originalus Kinija

Medžiaga

Krištolo, įvairios Metalo

Pagrindo

Akies

PRANEŠIMAS: 1 lot= 11 vnt 30x30cm= 1 kvadratinis metras= 1 m2

Apie Homer Mozaika

Homeras Apdailos Medžiagų Co., Ltd. profesinės gamybos ir eksploatavimo įmonėse, mozaikos plytelės, tokių kaip motina perlų mozaikos plytelių, stiklo mozaikos plytelės, crystal msaic, keramikos mozaikos, akmens mozaika, metalo mozaika ir kitų meno mozaikos plytelės. Mūsų gamykla yra įsikūrusi Foshan Mieste.

Mozaikos Plytelių, Ant Akių

Mozaikos plytelės yra mažos, paprastai 1-colių-kvadrato ar mažiau, keramikos ir marmuro dizaino didesni plytelių kolegomis. kaip atlikti dėl paprastas faktas, kad jie yra tokie maži, mozaikos plytelės yra tiekiami dėl akių pagrindo iš anksto spalvos modelius. Šie rinkiniai plytelės, paprastai dvylika plytelės plati ir dvylika plytelių ilgas, kad greitai laikykite atokiau nuo mozaika, sienos plytelių įrengimas.Mozaikos plytelių gamintojai bus greitai būti patvarus, lengvai valomas sienos paviršiaus. kaip greitai, kai jums rasti tinkamus metodus, jūs galite paversti savo sieną su mozaikos plytelių didesnis nei savaitgalį.Nustatyti lapų mozaikos plytelių, per savo erdvę, ypač kai diegiate juos. Plytelių turi kreiptis į identiški temperatūra nuo vietos prieš pradedant diegimą. atrodo, ir kiekvieno lapo, mozaikos plytelių. įrengtas be jokių lakštų, kurių nėra arba krekingo plytelės. pašalinti krekingo plytelės lupimas juos toli viršutinio lapo. įrengtas, išskyrus vieną lapą pasinaudoti pakaitinių plytelės.

• Temos: Modelis
  • Kilmės: Kinija
  • Klasifikacija: Grindų Lipdukai,Sienų,Už Plytelių
  • Medžiaga: krištolo stiklo su metalo
  • Specifikacija: Multi-piece Package
  • Paramos Pagrindo: Akių Pagrindo
  • Modelis: Plokštumos, Sienos Lipdukas
  • Modelio Numeris: HMB1391
  • Scenarijus: Sienos
  • Naudoti: sienos, grindys ir backsplash ebs.
  • Stilius: Tradicinė Kinų
  • dizainas: Mozaikos Dizainas

Miško Parkas Gyvūnų Cirko Vaikai "PASIDARYK pats" Nuimamas Sienų Lipdukai Salonas Vaikų Miegamųjų Namo Namo Apdaila 2VNT Miško Parkas Gyvūnų Cirko Vaikai PASIDARYK pats Nuimamas Sienų Lipdukai Salonas Vaikų Miegamųjų Namo Namo Apdaila Aprašymas: Sienos Lipdukas, Decal : KARŠTA!Mados dizaino! Aukštos kokybės!100% nauja! Gražus sienos menas sienos lipdukas jūsų namuose ar biure suteiks jūsų kambario gaivus
Snoozing Debesis Miegamasis Lipdukai Funnyl Darželio Sienų Lipdukai Namų Dekoro, Vaikų Kambarys Kūrybos Sienų Dekoras Mielas Debesys Sienos Lipdukas ZB032 Dydis (custom dydžių pagal pageidavimą) 42cm (aukščio) x 56cm ( platus ) 56cm (aukščio) x 75cm ( platus ) 1 colis = 2,54 cm - C O L O R C H O I C E ! Visos mūsų spalvų mūsų spalvų lentelėje yra.Bet mes ne pasiūlyti tiek daug spalvų variantai, jei norite, kad kai kurios spalvos nėra spalvų