Didelis, mielas pliušinis baltasis lokys, įdaryti žaislas balta nuolatinis polar bear lėlės dovana, apie 55cm 0526

Žymos: lėlės dovana, lokys lėlės, lokys žaislas, Pigios lėlės dovana, Aukštos Kokybės lokys lėlės, Kinija lokys žaislas Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 40cm x 18cm x 22cm (15.75in x 7.09in x 8.66in)

aprašymas: dydis-apie 55cm jei norite 27cm,32cm,42cm tie, prašome susisiekti su mumis, ačiū. 7387235445

Pristatymo informacija:

mes laivas jį atlikti taip, kaip jums pasirinkti kaip įmanoma greičiau. jeigu jums nepavyko gauti elementą nustatytą laiką, prašome susisiekti su mumis, mes patikrinti stebėjimo informaciją. kreipkitės į mus: 1. Jei turite klausimų, Prašome susisiekti su mumis elektroniniu Smokykla.lt, Atsakyti per 12 valandų. 2. Mums rūpi mūsų vertinami pirkėjų, jei turite kokių nors klausimų, mūsų Klientų Aptarnavimo darbuotojai bus labai malonu jums padėti. Mes stengiamės atsakyti į jūsų laiškus kaip įmanoma greičiau, tačiau dėl didelės apimties, kasdien gaunamus laiškus ir laiko juostų skirtumas, mes negali būti galėtų atsakyti į jūsų laiškus iš karto. Prašome leisti 12-24 darbo valandomis mums atsako. Atsiliepimai: Gerbiami pirkėjai, mes vertiname jūsų verslą, jei jūs patenkinti mūsų paslaugos, prašome palikti mums teigiamų atsiliepimų ir įvertinti informaciją apie sandorį (Detaliai Pardavėjo Reitingus), o "TOBULAS 5 ŽVAIGŽDĖS". [Kai jūs norma laivybos laiko dalį skirkite tarptautinio tranzito į atlygį.] Jūsų pripažinimą, padės mums labiau pasitikintys kurti verslą ir tarnauti jums geriau. Mūsų tikslas yra įsitikinti, kad jūs esate laimingas ir pirkėjo malonią su mumis. Prašome pateikti mums pranešimą prieš paliekant bet 1 ar 2 reitingus, neutralus, neigiamas grįžtamasis ryšys arba atidaryti bet kokį ginčą. Mes suprantame, rūpesčių ir nusivylimų, jums gali turėti, ir padarysime stengiasi išspręsti problemas. Prašome suteikti mums galimybę išspręsti bet kokią problemą.

• Gyvūnai: Lokys
  • Medžiaga: Pliušas
  • Įdaru: PP Medvilnės
  • Savybės: Įdaryti & Pliušas