Spalvotų 3 Eilių Karoliai Nuotakos Šalis Karoliai Bridesmaid, Dovana, Karoliukai, Papuošalai W7201

Žymos: zawalcowany papuošalai, spalvotų karoliai, Šalis Karoliai, Pigūs zawalcowany papuošalai, Aukštos Kokybės spalvotų karoliai, China šalis, karoliai Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 15cm x 15cm x 15cm (5.91in x 5.91in x 5.91in)

Methord

Pristatymo Laikas

Sekimo Numerį

Išsamiau

CPAM

15-25 Dienų

Visus Turimus

Epacket

7-12 Dienų

Patekti Į JAV Tik

EMS

6-14 Dienų

Pasirinkimo Laisvė

DHL

3-7 Dienas

Taip

1. Jei jūsų užsakymas yra labai skubėti,galite pasirinkti, greitas pristatymas.galime pristatyti savo prekes AVS...DHL.

2. Jei jūsų užsakymas yra per 200USD, mes išsiųsti prekes per EMS pristatymas(nurodyti Kelio NĖRA ir sekti info internete)...jūs gavo sklypą 7-12 dienų...

1. Dėl bet kokios priežasties jūs nesate patenkintas elementus, mes priimame grąžinimas ir mainai per 7 dienas po to, kai gavote jūsų prekė ir jums bus įsipareigoja grąžinti laivybos kaina. Mes apdoroti jūsų grąžinimo prašymą per 2-5 darbo dienas po to, kai gausime grąžinama prekė.

2. Jei prekė yra su trūkumais, prašome pranešti mums iš karto, siekiant pakeisti arba grąžinti pinigus.

Jei norite ir patenkintas elementus ,Mes nuoširdžiai tikimės, kad jūs galite palikti mums teigiamų atsiliepimų ir 5 Žvaigždučių. Jei nesate patenkintas su mūsų produktais ar ne gauti savo produktus po 30 dienų, rašykite mums, mes norėtume darome viską, kad gauti savo 100% pasitenkinimo.

Kviečiame apsilankyti mūsų parduotuvėje daugiau prekių:

Afrikos Jade Juvelyrika Nustatyti Nigerijos Afrikos Juvelyrika Nustatyti Afrikos Vestuvių Karoliukai Papuošalų Rinkinys Jade Karoliukai, Karoliai Nustatyti W6560 JAV dolerių 42.90 /vnt.

Grakštus Šviesiai Purpurinis Agatas Papuošalų Rinkinys 10MM Agato Karoliai Atostogų Šalis Karoliai Nigerijos Zawalcowany Pareiškimą Bridesmaid, Karoliai JAV dolerių 56.90 /set

Aukštos Quanlity Juodasis Agatas Papuošalų Rinkinys 10MM Agato Karoliai Atostogų Šalis Karoliai Nigerijos Zawalcowany Pareiškimą Bridesmaid, Karoliai JAV dolerių 56.90 /set

Elegantiška Panele Nigerijos Vestuvių Karoliukai Agato Karoliukai Papuošalų Rinkinys Afrikos Karoliukai Papuošalai Agato Karoliai, Apyrankės Auskarai Rinkiniai JL4150 JAV dolerių 82.90 /set

10mm Afrikos Vestuvių Karoliukai Papuošalų Rinkinys Afrikos Jade Juvelyrika Nustatyti Jade Karoliukai, Karoliai Nustatyti Nemokamas Pristatymas JL4220 JAV dolerių 43.90 /vnt.

Afrikos Jade Juvelyrika Nustatyti Nigerijos Afrikos Juvelyrika Nustatyti Afrikos Vestuvių Karoliukai Papuošalų Rinkinys Jade Karoliukai, Karoliai Nustatyti JL4212 JAV dolerių 55.90 /vnt.

Mėtos žalumo Afrikos Vestuvių Karoliukai Papuošalų Rinkinys Afrikos Jade Juvelyrika Nustatyti Jade Karoliukai, Karoliai Nustatyti Nemokamas Pristatymas JL4222 JAV dolerių 43.90 /vnt.

Gamtos 6-10mm Originali Nuvarytas Papuošalai Rinkiniai Mados bižuterijos Nemokamas Pristatymas Geltona Jade Karoliai, Auskarai JAV dolerių 66.70 /vnt.

• Elemento Tipas: Karoliai
  • Metalų Tipas: sidabro padengtą
  • Dydis karoliukai: 10mm
  • Pakabukas Dydis: Nėra