Specialus pasiūlymas 50PCS aukštos kokybės W6Mo5Cr4V2/DM05/M2 100*0.6*22*120T HSS pjūklų pjovimo metalų/plieno/plastiko bakelite

Žymos: ašmenys drugelis, ašmenys čioperis, ašmenys lentelė, Pigus peilis drugelis, Aukštos Kokybės peilis čioperis, Kinija peilis stalo Tiekėjų.

• Įrenginio Tipas: daug (50 vnt/lot)
  • Pakuotės Dydis: 20cm x 20cm x 15cm (7.87in x 7.87in x 5.91in)

Gaminių Aprašymas:

HSS diskinių pjūklų/nukirpimas matė/išilginio pamatė W6Mo5Cr4V2/M2/DM05

Naudojimas: Specialiai F ar pjaunant, Aukso/sidabro/vario/bronza/aluminum/jewellry

Dydis: 100*22*0.6 mm*120Z

Pavėsinė dydis ir dantys ne, skaitykite toliau ir leiskite mums žinoti po pateikimo tvarka

Mūsų įprasta dydis taip

Specialių dydžio skersmuo/arbor/pin hole/lakas/ medžiagos, gali būti pagamintas pagal kliento piešinį.

Produkto rodyti:

Pakuotė:

1-10vnt į burbuliukų maišelį paketas su juostelėmis.

20pcs į nedidelį popieriaus dėžutė su juostelėmis.

Vežimą:

Jei galite pateikti užsakymą, prašome pasirinkti pristatymo būdą ir mokėti už užsakymą, įskaitant, laivybos mokestis. Mes atsiųsime elementus per 7 dienas, kai jūsų mokėjimo pabaigos.

Mes ne uarantee pristatymo laikas dėl visų tarptautinių vežimų dėl skirtingų muitų kliringo kartus, atskiromis šalimis, kurie gali turėti įtakos, kaip greitai jūsų produktas yra tikrinami. Prašome atkreipti dėmesį, kad pirkėjai yra atsakingas už visus papildomus muito mokesčius, tarpininkavimo, mokesčių, muitų ir mokesčių už importą į savo šalį. Šie papildomi mokesčiai gali būti renkami pristatymo metu. Mes grąžinsime nėra siuntimo išlaidas atsisakė siuntas.

Laivybos išlaidos neapima visų importo mokesčių, ir pirkėjai yra atsakingas už muitus.

Grąžinimas:

Mes darome viską, kad aptarnauti mūsų klientus, geriausia, kad mes galime.

Mes grąžinsime jums, jei galite grąžinti prekes per 15 dienų nuo sąskaitos gavimo klausimai, dėl bet kokios priežasties. Tačiau pirkėjas turėtų įsitikinti, kad prekės grąžinami jų originalus sąlygas. Jei daiktai yra sugadinti arba prarasti, jei jie yra grąžinami, pirkėjas atsako už tokią žalą ar nuostolius, ir mes ne pateikti pirkėjo visa grąžinamoji išmoka. Pirkėjas turėtų bandyti paduoti ieškinį su logistikos kompanija susigrąžinti išlaidas, žalą ar nuostolius.

Pirkėjas bus atsakingas už laivybos mokesčiai siekiant grąžinti prekes.

Garantija Ir Techninė Priežiūra:

Mes siūlome 1 mėnesį nemokamai pakeitimo. Pirkėjai gali prašyti pakeisti per 15 dienų nuo gavimo produkto . Pirkėjas turėtų grįžti produkto originalo sąlygas jav ir turėtų apmokėti siuntimo išlaidas grąžinti.

Mes taip pat pateikti 12 mėnesių nemokama priežiūra. Pirkėjas turėtų grįžti produkto originalo sąlygas jav ir turėtų apmokėti siuntimo išlaidas grąžinti. Jei kuri nors dalis turi būti pakeičiamas, pirkėjas taip pat turėtų sumokėti už išlaidas iš dalių galima pakeisti.

Prieš grąžinant prekes, patikrinkite, ar grįžti adresą ir logistikos metodas su mumis. Po to, jūs suteikiate daiktų, logistikos įmonės, prašome siųsti mums sekimo numerį. Kuo mes gauti elementus, mes taisymo ar keitimo, juos artimiausiu metu.

Atsiliepimai:

Jūsų pasitenkinimą ir teigiamas grįžtamasis ryšys yra labai svarbus mums. Prašome palikti teigiamą atsiliepimą ir 5 žvaigždžių, jei jūs patenkinti mūsų prekes ir paslaugas.

Jei turite kokių nors problemų su mūsų daiktus ar paslaugas, prašome nedvejodami susisiekite su mumis, pirmą kartą prieš jums palikti neigiamą atsiliepimą. Mes padarysime viską, kad išspręsti visas problemas ir suteikti jums geriausias paslaugas klientams.

• Arbor: 22/16 mm
  • Dydis: 100mmx0.6mmx22mmx120T
  • Išorinis Skersmuo: 100mm
  • "PASIDARYK pats" ir Reikmenys: Metalo apdirbimo
  • Medžiaga: W6Mo5Cr4V2/DM05/M2
  • Dantų Nr.: 120
  • Skersmuo: 100mm
  • Ašmenų Medžiaga: HSS
  • Skaičius, Vnt: 21-50 Vnt
  • Modelio Numeris: VD-HS10006120M2
  • Skylės Diametras: 22mm, 20mm, 16mm
  • Storis: 0,6 mm
  • Disko Tipas: Diskinių Pjūklų
  • Apdailos: Balta

2vnt 16" Dulkių Brazed Deimantinis Diskas, Skirtas įvairios Paskirties 400mm Gelbėjimo Deimantinio Disko PREKĖ: 2vnt 400mm Dulkių Brazed Deimantinio Disko Visų Tikslas Specifikacija: Skersmuo 400mm/16 Storis segmento 3.6 mm Pagimdė: 25.4 mm(1 ) su pin hole Kiekis: 2vnt Funkcija: Naudojant vakuuminį brazed technologijos, aukštos koncentracijos pramonės premium deimantų dalelės, nuolat brazed
4.4" 36 dantų MEDIENOS Didelio anglinio Plieno, t.c.t pjauti PASAULIO NEMOKAMAS Pristatymas | 110mm SUPER PLONAS 0,7 mm supjaustyti diskų brangių medienos 4.4 36 dantų MEDIENOS Didelio anglinio Plieno, t.c.t pjauti PASAULIO NEMOKAMAS Pristatymas | 110mm SUPER PLONAS 0,7 mm supjaustyti diskų brangių medienos. Aprašymas: 1. naudojant T8A pirmos klasės Didelio anglinio Plieno. 2. super plonas dantų storis nuo 0,7-2,8 mm, išsaugoti, daug medienos medžiagų. 3.
18" 80 dantų NCCTEC Didelio anglinio Plieno, medžio žirklės pjovimo brangios MEDIENOS NWC188HT | 450mm SUPER PLONAS 2,4 mm pjauti 18 80 dantų Didelio anglinio Plieno, medžio žirklės pjovimo brangios MEDIENOS NWC188HT | 450mm SUPER PLONAS 2,4 mm pjauti. Aprašymas: 1. naudojant T8A pirmos klasės Didelio anglinio Plieno. 2. super plonas dantų storis nuo 0,7-2,8 mm, išsaugoti, daug medienos medžiagų. 3. tinka pjovimo brangios