• centras |

MAKARTT Nagų Gręžimo karūnų Rinkinys, Akrilo Karbido metalo Nagų failą Grąžtas Manikiūro Pedikiūro F0673

Žymos: grąžto manikiūro, nagų grąžtas rinkinys, nagų failą grąžtas, Pigūs grąžtas manikiūro, Aukštos Kokybės nagų grąžtas rinkinys, Kinija nagų failą grąžtas Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 15cm x 8cm x 3cm (5.91in x 3.15in x 1.18in)

Apie gaminį:

Septynių GABALAS EKSPERTŲ NAGŲ RINKINYS, todėl jums gali pagaląsti, šlifuoti, neaten, išdrožti, smoothen, lenkijos ir pertvarkyti gelio ir akrilo nagus, skatina nagų augimą.

VISI APLINK NAGŲ NAUDOJIMAS-tai visuma gali apdailos odelės, sienelės, arba eiti po nagų, kad išlaikyti juos valyti.

APSAUGO ODĄ nuo nukentėti dėka aukščiausios kokybiškos ir gerai patikrintas dizainas.

PROFESINĖS SALONAS REZULTATAI nuo savo namų, kad jūs galite turėti "PASIDARYK pats" nagai arba manikiūro ir pedikiūro be kainos.

NUOSTABI ILGAAMŽIŠKUMO su atsparus korozijai karbido todėl ji nebus kada nors rūdžių; yra šilumos varža, siekiant apsaugoti nuo perkaitimo žalą.

MAKARTT tai Karbido Nagų Rinkinys funkcijų, 6 skirtingi įrankiai ir 1 šepetys, todėl jūs galite švarus, sharpen, šlifuoti, neaten, išdrožti, smoothen, lenkijos ir pertvarkyti gelio nagai, ir skatinti nagų augimą.

Ieškote po jūsų nagai yra tiek pat svarbi, kaip vaikų viliojimas, ir padaryti juos gražus. Štai kodėl MAKARTT Karbido Nagų Rinkinys funkcijų, 7 skirtingų nagų priemonių priežiūrą, taip pat grožio ir pasilepinti.

Nesvarbu, ką norite, - manikiūro, pedikiūro, odelės apipjaustymas, ir net drožyba pagal vinis - yra priemonė, skirta jums. Nustatyti gali būti naudojami net su gelio ir akrilo nagus sklandžiai juos.

Savybės:

Spalva : Rožinė Bazės Į komplektą įeina 6 įrankių, kurie gali padaryti

taip: pagaląsti ekstra storio) arba neapdoroti nagai; šlifuoti nagus ar trim odelės; skatinti nagų augimą; pašalinti negyvas odos; švarus ir neaten, kad odelės arba permatomu nagų; išdrožti giliai po nagų; lenkų ir pertvarkyti gelio ir akrilo nagus; ir smoothen nagų kraštus. Bendrosios nagų priežiūros rinkinys gali būti naudojamas, siekiant sumažinti odelės, šonuose nagai, arba pašalinti purvą iš po nagų.

Rinkinys buvo specialiai sukurta, kad apsaugotų odą nuo nukentėti ir duoda rezultatus, kad varžovų nieko iš salonas. Korozijai ir karščiui atsparių karabinas medžiagą, ilgas tarnavimo ilgaamžiškumą užtikrina, kad kiekvieno nago priemonė gali dirbti ne piko efektyvumą.

Įtrauktas į šį paketą:

6 x Nagų grąžtus

1 x Šepetėlis

Pastabos:

1. Laikyti atokiau nuo vaikų

2. Dezinfekuoti nagų grąžtus po naudojimo

3. Prašome leisti +/- 0.05 mm klaida dėl rankos matavimai

Specifikacija:

Medžiaga: Karbidas ir Keramikos

Kiekis: 7 Vienetų( Pvz., 1 Valymo Šepetėlis)

• Medžiaga: Karbidas ir Keramikos
  • Žvakės Tipas: Nėra
  • Dydis: Nail Drill Tools
  • Modelio Numeris: F0673
  • Prekės Pavadinimas: Makartt
  • Elemento Tipas: Elektrinis Manikiūro Gręžimo & Priedų
  • suma: 1 vnt

Lolik Fk
2018-04-11
5/5
Fast delivery, really well packaged quality product would definitely use this supplier again in the future .

3pcs/set Karšto parduoti Sferiniai Galvos Diamond Nagų Grąžtai Pasukimo Bur Odelės Manikiūro Elektros Nagų Gręžimo Priedai Prekės Pavadinimas : Deimantinis Galąstuvas, Gręžimo bitai galvos skersmuo: KAIP Paveikslėlyje galvos ilgis :KAIP Paveikslėlyje Nauja :100% naujas Paketų Sąrašo : 3 VNT* Diamond tiek DUK: KLAUSIMAS:gal galite pakeisti kitais, išreikšti,turime prekių ungently? A: Taip,Mes taip pat siųsti
30Pcs/Set Nagų Grąžtai Bitai Rinkinys Profesionalių Elektrinių Manikiūro Pedikiūro Aparatas Pen Rinkinys, Priedai Nagų Dailės Staklės Savybės: Pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, gali būti naudojami labai ilgą laiką. Lengva naudoti papuošti jūsų nagai. 30pcs nagų grąžtai tinka daugumai profesionalių elektriniai grąžtai. Šis rinkinys yra skirtas rafinuoti nagai. Techniniai duomenys: Medžiaga: Nerūdijantis Plienas Kiekis: 30pcs grąžtus / Set Dėžutės
HYTOOS Ekologiškų Keraminių, Akmens Nagų Grąžtas 3/32" Rotary Burr Korund Cutter Už Manikiūro Elektros, Gręžimo Priedų Įrankiai Nagų Malūnas 1 VNT. Ekologiškų Keraminių, Akmens Nagų Grąžtas 3/32 Pasukti Burr Cutter Už Manikiūro Elektros, Gręžimo Priedų Įrankiai Nagų Malūnas Savybės: - galvos skersmuo: Φ4mm - galvos ilgis: 12mm - pagrindinė medžiaga: akmuo - Aukštos kokybės, tinkamo rankenos strypo skersmuo 2.35 mm gali būti fited labiausiai mašinų,Nerūdijančio