• Išoriniai Priedai |

PVC Privatumo Namuose, Miegamasis, Vonios kambarys Stiklo, Langų Plėvelė Gydymo Dekoro Žalia bambuko 36" x 20"(92cm x 50cm)

Žymos: Bambuko Žalia, bambuko bambuko, bambuko dekoratyvinė langų plėvelė, Pigūs bambuko žalia, Aukštos Kokybės bambuko bambuko, Kinijos bambuko dekoratyvinė langų plėvelė Tiekėjai.

• Pakuotės Dydis: 55cm x 4cm x 4cm (21.65in x 1.57in x 1.57in)

Prekės Aprašymas:

stiklo filmai

Spalva: kaip nuotraukose

Dydis: 36" x 20"(92cm x 50cm)

Medžiaga: high-powered PVC

tinkamos vietos: miegamasis/biuras/stumdomos durys/durų spinta/svetainė/valgomasis...

Pakuotė:1pc

Kaip klijuoti ant:

1 žingsnis:išmatuokite dydis lango stiklo.

2 žingsnis: nuvalykite lango stiklo

3 žingsnis:Purškimo lango stiklo su vandeniu (negalima naudoti muilo vandeniu ar plovikliu vandens). Nes tai yra filmas, naudojant statinės elektros klijuoti ant stiklo nenaudojant jokių klijų

3 žingsnis:nuimkite lipduką gale filmo, (tai gali būti sunku, kad imtis jį išjungti) uždėkite plėvelę ant stiklo

4 žingsnis:nustatykite plėvelės, kol ji yra visiškai orientuota į stiklo arba kai stiklas yra 100% dengia plėvelė, tada naudokite banko kortelę išspausti burbulus iš filmo iš viršaus į apačią.

5 žingsnis :jei yra keletas vandens burbuliukų palikti pagal filmo, naudoti aštriu peiliu arba adata padaryti nedidelę skylę, vietose, kur burbuliukai, tada naudokite banko kortelę išspausti burbulus, dėmesį.

6 žingsnis :naudokite gabalas šluoste arba popieriniu rankšluosčiu nusausinkite kraštus, plėvelės, tada naudokite banko kortelę, paspauskite juos, kol jie yra plokščia ir lygi po nukirto papildomų aštuoneto filmas.

Patarimai: gali būti aiškus lipdukas gale filmas yra sunku pakilti ,galite naudoti lipnios juostos klijuoti lipduko ir ištraukti, aišku, lipdukas ne filmas

Taikoma sritis:

1.restoranas stiklo

2.spinta stiklo

3.į durų stiklą

4.virtuvės stiklai

5.mokyklos stiklo

6.ligoninėje stiklo

• pralaidumas: 10%-20%
  • Dydis: 36" x 20"(92cm x 50cm)
  • Modelio Pavadinimas: R021
  • Išorės Bandymų, Sertifikavimo: CE
  • Elemento Aukštis: 0.01inch
  • Prekės Svoris: 0.3kg
  • Šilumos Izoliacijos Rodiklis: 80%-100%
  • Langų Folijos Tipas: Lipdukai
  • Specialios Funkcijos: Dekoratyvinis
  • Elemento Tipas: Langų Folijos & Apsaugos Nuo Saulės
  • Medžiagos Tipas: PVC
  • Ultravioletinių Spindulių Blokavimo Lygis: 80%-100%
  • Prekės Pavadinimas: SUNICE
  • Elemento Plotis: 50cm
  • Elemento Ilgio: 92cm

Heroprose Prekės ženklo Mados Moterų Juodojo Aukso trumpas Viršūnes Drabužių Džiazo, Hip-Hop Šokio Spektaklis Šokėja Su gobtuvu Kailio Striukė Heroprose Prekės ženklo Mados Moterų Juodojo Aukso trumpas Viršūnes Drabužių Džiazo, Hip-Hop Šokio Spektaklis Šokėja Su gobtuvu Kailio Striukė Tik trumpas Kailis, nereikia įtraukti kitų.
Pink/Blue Vaikams, Kūdikių Žaisti Palapinės Saugus Įdomus Patalpų Vaiko Žaidimas Žaisti Mados Namai Naujo Dizaino Vandenyno Ball Pool Palapinė USD 9.99-13.99 /maišas 12.50 USD /maišelis Gerbiami Pirkėjui: 1)Jei esate iš Rusijos , tai yra labai svarbu parašyti savo vardą ir pavardę ,kitaip sunku gauti prekių iš rusijos Muitinės. 2) siekiant pagerinti mūsų teikiamų paslaugų kokybę, jei gavote produktą ir jis turi problemų, prašome neatidaryti