• Patalynė |

3 dydžių mielas Undinė Uodega Antklodė 10 spalvų Undinėlės Uodega vieną Antklodė megztos mados sofos, kilimas, kilimas, oro kondicionavimo B373

Žymos: antklodė mados, mados antklodė, uodega antklodė, Pigūs antklodė mados, Aukštos Kokybės mados antklodė, Kinija uodega antklodė Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 30cm x 10cm x 10cm (11.81in x 3.94in x 3.94in)

Specifikacija:

Medžiagos: Siūlai Megzti Undinėlės Uodega Antklodė

Stilius: Siūlų Megzti Undinėlės Uodega Antklodė

Spalva: kaip parodyta paveikslėlyje

Dydis: 2 dydis už savo pasirinkimą

180x90cM suaugusiųjų dydis

140x70cm vaikai dydis

svoris: 630g / 410g / 170g

100% Brand new elementus, supakuotas su app maišelį.

Arti Vaizdas:

Pažadame, kad: * Gamyba tik geriausi vartojimo prekių ir užtikrinti aukščiausią kokybę, įmanoma.

* Pristatyti prekes mūsų klientams visame pasaulyje, kurių greitis ir tikslumas

Laivybos ir tvarkymo politika

Siekiant užtikrinti, kad gausite jums, kad mokestis nemokamas nuo importo,mes pripažins jį kaip "DOVANĄ" su mažesnės vertės.Šis mažesnę kainą neatspindi bendros kainos, kurią sumokėjo ar rinkos vertės produktas ir negali būti taikomi šalims, su skirtingų tarifų taisykles.Visus importo mokesčius arba mokesčius, yra pirkėjo atsakomybė.

Apie Laivybos laikas.

jei laivas per China post oro sklypas, Honkongas po oro sklypas, pristatymo laikas yra apie 6 ~ 20days.

Jei laivas per EMS, pristatymo laikas yra maždaug 3~8 dienas.

jei laivas per DHL, "Fedex", UPS, pristatyti laikas yra maždaug 3~7 dienas

Mokėjimo

Saugos mokėjimo nebus išleisti mokėjimo į mūsų sąskaitą, kol gavę užsakymą, taip pls nesijaudinkite, jūs prarasite savo pinigus ! Jei jūs nusprendėte įsigyti, Pls mokėti savo užsakymą laiku, tada mes galime paruošti ir pristatyti savo elementai greitai,ačiū!

Klientų Aptarnavimo Politika

Mes esame daugiau nei laimingi galėdami atsakyti į visus klausimus, kad jūs turite, prašome susisiekti su mumis, ir mes padarysime viską, kad susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau.

• Svoris: 0.7
  • Modelis: Spausdinti
  • Sezonas: Pavasario/Rudens
  • reitingas: Kvalifikuotas
  • Funkcija: Nešiojamų,Anti-Pilling
  • Medžiaga: 100% Poliesteris
  • Naudoti: Kelionių,Namų,Kariuomenės,Ligoninės,Iškylų,Lėktuvas,Viešbutis
  • Tipas: Koralų Vilnos Audinys
  • Modelio Tipas: Kietas
  • Spalvos Atsparumas (Grynas): 4
  • Dydis: 180x90cm adult size, 140x70cm kids size
  • Stilius: Modernus
  • Formos: Undinė
  • Prekės Pavadinimas: Alise Doux
  • Plauti Stilius: Automatinė Plovykla
  • Amžiaus Grupė: Suaugusieji
  • Technics: Audiniai
  • Modelio Numeris: B371

Custom Minkštos Vilnos Mesti Antklodę Butas Dekoro Dramblys Sėdi Vandens Žiūri į Bures Iliustracija Mėlyna Pagrindiniai Produkto Savybės 1.Medžiaga:supersoft vilnos.Spausdinimas:iš vienos pusės spausdinimo,naudojant šilumos dažų sublimacijos technika,ilgalaikį poveikį 2.Mašina skalbiasi ir greitai džiūsta, 3.Visi antklodės yra baltos spalvos 4.Mes teikiame Supersoft Mesti Vilnos Antklodė personalizavimas
Touken Ranbu Anime Hotarumaru 200*150CM Vieno sluoksnio Antklodė #40619 Antklodė Pvz. Būklė: Naujas Kodas: 40619 Aprašymas: dydis:59*78.7 cm (150*200cm), Nes skirtingi matavimo metodai, gali būti 1-2cm paklaida. medžiagos:flanelė nuotraukos:vienpusis pastaba:Antklodė nugaros pusės yra baltos spalvos.Yra spalva aberacijos tarp produktų nuotraukas ir materialius
Antklodė " Comfort Šiluma Minkštas Pliušinis Lengva Priežiūra, skalbimo Mašinų Clockwork kaukolė kišenėje žiūrėti retro Sofa-Lova Mesti Vaikas Suaugusiųjų antklodė sveiki atvykę į parduotuvę MEDŽIAGA: Pagaminti iš flanelė audinio , tai pliušinis antklodė yra super minkštas, patvarus ir lengvas. Tai raukšlių ir išnyks vandeniui, neleidžia mesti, ir yra tinkama visiems metų laikams SAVYBĖS ir PATVARUMAS - Likti šiltas ir jaukus ištisus metus su Shilucheng Super Minkštos Vilnos Antklodė.