• Foto Studija |

MEHOFOTO Gėlių Moliūgų Vinilo Fotografijos Fonas Fonas Happy Halloween Naujų Audinio Flanelė Fonas foto studija HA198

Žymos: fone, fonas, backdrops nuotraukų, fotografijos fone, fonas, Pigūs fone, fonas, Aukštos Kokybės backdrops nuotraukų, Kinijos fotografijos fonas fonas Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 35cm x 30cm x 6cm (13.78in x 11.81in x 2.36in)

Šiltas Patarimas: Nemokamas pristatymas yra labiausiai ekonomiškai efektyvių išreikšti,bet tai šiek tiek laiko, transportas,Jei turite mintis apie tai,prašome atidžiai pasirinkti arba susisiekite su mumis konsultuotis, siunčiami express". Taikomos tiesioginės transliacijos,reklama, foto,internetinė parduotuvė,Gyvas Teatro,Scenos rodomas Nuolaida:Pridėti parduotuvėje mėgstamiausia parduotuvė,screenshot mums suteikiama 5% nuolaida.Dalis mūsų parduotuvėje, Facebook arba Vk, screenshot mums buvo 5%

Medžiaga: Poliesteris(Flanelė) Audinio

Poliesteris yra tirštas, nepermatomas ,gali būti plaunami,ne siūlės,neblunka

Storas,patvarus,ryškios spalvos,be siūlės.Gali būti naudojamas kelis kartus,tinka Profesionaliems Fotografams ir fotografijos Studijos. Tai tinkamiausias pasirinkimas fotografams.

Tai gali būti sulankstyti lengvai vykdant vietą.

Jei fonas yra purvinas,jūs galite mesti jį į skalbimo mašiną.

Kaip pašalinti raukšles, galite plauti arba hang-up iš geležies arba iš nugaros, veido pašalinti raukšles, raukšles, yra lengvai pašalinami.

Maksimalus vientisas, plotis 300cm

Tipas:Šilumos perdavimo spausdinimo

Medžiaga: Nylon Oxford Medžiaga

Pakuotės Dydis: 25cm x 35cm x 6cm (9.84 x 13.78 in x 2.36 in)

Medžiagos Svoris:150G/KV.M.

Jie yra pelninga imtis vieta

Jei fonas raukšlėtis ar raukšlių,nustatyti ar pakabinti butas, 24-48hour,geležies atgal punktas,nuplaukite juos su ranka,tada jis bus sklandžiai vėl.

Tipas:Šilumos perdavimo spausdinimo

Medžiaga: Plonas vinilo medžiaga

tipas: skaitmeninė spauda

Savybės: Šviesos absorbant , neatspindintis , ne kišenėje ,kompiuteris-su atspaudais, skirti realizmo.

Dėl: vestuvių, suaugusiems, naujagimiams,nėštumo,vaikų, atostogų šalis, komercinio darbo, reklama ekrane ir kt.

Nuoroda nuotrauka:fonas yra naudojami imituoti tikrasis peizažas

Medžiagos Svoris:120GSM.

Kokios Pastaba: Apie forma ir stilius;Mes gamins fone su numatytąją formą ir stilių,pagal paveikslėlį formos su lygiu ir vertikalus.Jeigu nėra jokių specialių reikalavimų, užsakymo ir užsakymo.Jei esate supainioti apie tai,prašome susisiekti su mumis. Individualų grindų ir sienų dydis:Jei norite custom forma sienų ir grindų pagal atveju dėl tam tikrų dydis,palikite priminti pastaba tvarka.Jeigu nėra jokių specialių reikalavimų, mes bus parengti backdrops pagal paveikslėlį ar numatytasis stilius. Spalvų Neatitikimas:Skirtumai spalva gal ir sukelia kai kurių kitų priežasčių, pvz., spalvos atspindys ekrane, apšvietimo, fono ir t.t.Jei negalite priimti buvimas šiek tiek spalvų skirtumas, prašome apsvarstyti pirkti. Savo užsakymą viso nėra jokių muitų mokesčių ir muitų.Šie mokesčiai yra pirkėjo atsakomybė ir nėra įtraukta į jūsų sąskaitą faktūrą ro laivybos viso. Užsakymo neapima fono laikiklis,Jei jums reikia fonas,prašome susisiekti su mumis.

Pritaikyti: Mes taip pat turime 10X10ft,8X10ft,7X10ft, 20x10ft,10X15ft fone šį straipsnį, Jei turite konkrečių dydžio poreikius,bet mūsų tapetai gali būti užsakyta pagal individualų užsakymą dydžio. Prašome susisiekti su mumis. Taip pat, mes galime atspausdinti bet kokį high-res vaizdas, kad jūs tiekimas. • Tikrąjį dydį min. 100dpi (jpg, gif, pdf, bmp, ppt, png, psd, ai, eps, pub) failas yra priimtinas • Logotipo dydis - min. 6" ūgio (jpg, gif, pdf, bmp, ppt, png, psd, ai, eps, pub) failas yra priimtinas • Baneris dydis priklauso nuo dydžių - kad kitą dydį pėdų(po spausdinimo, mes sumažinti savo užsakymą dydis) pažadame pasiūlyti labiausiai prieinamą ir konkurencingomis kainomis, madingiausių, aukščiausios kokybės backdrops su GREIČIAUSIAS apdorojimo laikas rinkoje!

• Vinilo Medžiagos: Gali būti geležies.Plonas.Pakartotinai
  • Medžiaga: Flanelė
  • Modelio Numeris: HA-198
  • Pakuotė: Taip