• Mergaitės Drabužiai |

Rorychen Naujas Mielas Rudenį, Pavasarį Naujagimių Bamblys Drabužių Nustatyti Medvilnės, Balta Ilgomis Rankovėmis Laišką, Spausdinami Ir Rožės Kelnes Ir Skrybėlę

Žymos: bamblys drabužiai, drabužių rinkinys, rinkinys drabužiai, Pigi vaikiška drabužiai, Aukštos Kokybės drabužius rinkinys, Kinijoje nustatyti drabužių Tiekėjų.

• Įrenginio Tipas: Nustatyti
  • Pakuotės Dydis: 30cm x 20cm x 10cm (11.81in x 7.87in x 3.94in)

Mūsų gerbiami klientai: Kinijos naujieji Metai yra aplink varžovas, todėl visi kad sukurtų per Vas.11rd - Vas. 22st mes laivas jį ant Vas.23nd, ir daiktų, kuriuos mes turėjome išvežti gali taip pat vėluoja šiek tiek, taigi, prašome palaukti, kantriai. Mes taip pat turime Naujų Metų Šventė, todėl negalime atsakyti jums laiku. Jei turite kokių nors klausimų, prašome susisiekti su mumis. Ačiū už jūsų paramą ir supratimą! Laimingų Naujųjų Metų!

Mielieji,jei norite pamatyti tikrą foto, prašome susisiekti su mumis!!

Dydžio Problema

Dydžiai yra pagrįsti konkrečiais matavimus išsamias specifikacijas. Prašome patikrinti, specifikacijas, prieš pateikdami užsakymą. Paprastai leidžiamas skirtumai dydis yra apie 1-3cm matavimas. Jei radote dydis produktų netelpa jūs galite tiesiogiai susisiekti su mumis.

Spalvų Neatitikimas

Skirtumai spalva gali būti dėl kai kurių kitų priežasčių, pvz., spalvos atspindys ekrane, apšvietimo, fono ir t.t. Tačiau, jei jūs manote, kad prekės gautos, yra neteisingos spalvos, prašome susisiekti su mumis ir pamatyti, jei grąžinti, arba grąžinti pinigus yra įmanoma.

Pristatymas

Jei galite pateikti užsakymą, prašome pasirinkti pristatymo būdą ir mokėti už užsakymą, įskaitant, laivybos mokestis. Mes atsiųsime elementus per 5 dienas, kai jūsų mokėjimo pabaigos.

Mes ne

garantijų pristatymo laikas dėl visų tarptautinių vežimų dėl skirtingų muitų kliringo kartus, atskiromis šalimis, kurie gali turėti įtakos, kaip greitai jūsų produktas yra tikrinami. Prašome atkreipti dėmesį, kad pirkėjai yra atsakingas už visus papildomus muito mokesčius, tarpininkavimo mokesčius, rinkliavas ir mokesčius už importą į savo šalį. Šie papildomi mokesčiai gali būti renkami pristatymo metu. Mes grąžinsime nėra siuntimo išlaidas atsisakė siuntas.Laivybos išlaidos neapima visų importo mokesčių, ir pirkėjai yra atsakingas už muitus.

Grįžti/Grąžinimas

Mes darome viską, kad aptarnauti mūsų klientus, geriausia, kad mes galime.Mes grąžinsime jums, jei galite grąžinti prekes per 15 dienų nuo sąskaitos gavimo klausimai, dėl bet kokios priežasties. Tačiau pirkėjas turėtų įsitikinti, kad prekės grąžinami jų originalus sąlygas. Jei daiktai yra sugadinti arba prarasti, jei jie yra grąžinami, pirkėjas atsako už tokią žalą ar nuostolius, ir mes ne pateikti pirkėjo visa grąžinamoji išmoka. Pirkėjas turėtų bandyti paduoti ieškinį su logistikos kompanija susigrąžinti išlaidas, žalą ar nuostolius.Pirkėjas bus atsakingas už laivybos mokesčiai siekiant grąžinti prekes.

Jūsų pasitenkinimą ir teigiamas grįžtamasis ryšys yra labai svarbus mums. Prašome palikti teigiamą atsiliepimą ir 5 žvaigždžių, jei jūs patenkinti mūsų prekes ir paslaugas.Jei turite kokių nors problemų su mūsų daiktus ar paslaugas, prašome nedvejodami susisiekite su mumis, pirmą kartą prieš jums palikti neigiamą atsiliepimą. Mes padarysime viską, kad išspręsti visas problemas ir suteikti jums geriausias paslaugas klientams.

• Apykaklės: O-Kaklo
  • Medžiaga: Poliesteris,Medvilnė
  • Rankovės Stilius: Reguliariai
  • Uždaryti Tipas: Kuriems Mygtuką