• centras |

Nemokamas pristatymas Prabangus virtuvės kriauklė 0.8 mm storio high-end maisto klasės 304 nerūdijančio plieno, dvigubo-groove karšto parduoti 71x38/ 81x43 CM

Žymos: virtuvės kriauklė, virtuvės kriauklė nerūdijančio, nerūdijančio plieno kriauklė, Pigūs virtuvės kriauklė, Aukštos Kokybės virtuvės kriauklė nerūdijančio, Kinija nerūdijančio plieno kriauklė Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 91cm x 55cm x 33cm (35.83in x 21.65in x 12.99in)

[xlmodel]-[foto]-[0000] Nuotraukas SIŲSTI Sąrašą 11 1 VNT. Kriauklė 2.Maišytuvas 3.Vandens drenažo*2 4.Kanalizacijos vamzdis 5.Muilo Dozatorius 6.Drenažo krepšelį 7. Kampinis vožtuvas.*2 8.Vandens vamzdis*2 Šalčio . Karšto SIŲSTI 12 1 VNT. Kriauklė 2.Maišytuvas 3.Vandens drenažo*2 4.Kanalizacijos vamzdis 5.Muilo Dozatorius 6..Nutekėjimo krepšelį 7. Kampinis vožtuvas.*2 8.Vandens vamzdis*2 Šalčio . Karšto 9;Peilis lentynos

[xlmodel]-[custom]-[43394] Sveiki su jumis kitą kartą

Dear friend, Prašome susisiekti su mumis prieš paliekant neigiamą atsiliepimą arba atidarant bet kokį ginčą . Jei produktai turi kokių nors problemų, prašome susisiekti su mumis, mes išspręsti problemą jums nedelsiant. jei yra patenkintas, prašome pateikti visą penkių žvaigždučių atsiliepimų. thank you so much už jūsų paramą ir kviečiame atvykti į mūsų parduotuvę, bet kuriuo metu. Daug gerų kūrinių yra skirtas jums. ^_^ have a nice day, ačiū !!

Pristatymas 1), Kai jūs pateikiate užsakymą, prašome pasirinkti pristatymo būdą . Mes atsiųsime elementus per 2-7days, kai mokėjimas yra visiškai patikrintas.

2) Mes negarantuojame, pristatymo laikas, dėl visų tarptautinių siuntų ( Kinija Paštu Oro Sklypas), nes skirtumas muitinės kliringo kartus, atskiromis šalimis, kurie gali turėti įtakos, kaip greitai jūsų produktas yra tikrinami. 3) siekiant užtikrinti, kad gausite elementus su mažai Muitinio Įforminimo Mokestį, mes bus deklaruoti daiktus, kaip mažesnės vertės , Bet importo mokesčiai ar mokesčių mokesčiai bus jūsų pusėje. Prašome atkreipti dėmesį.

Dydžių & Spalvų 1) Dėl rankinis matavimas . Dydžiai yra pagrįsti konkrečiais matavimus išsamias specifikacijas. Prašome patikrinti, specifikacijas, prieš pateikdami užsakymą. Paprastai leidžiamas skirtumai dydis yra maždaug 0.5 colių (0.5-1 cm ) matavimas. 2) skiriasi spalva, gali būti dėl kitų priežasčių, pavyzdžiui, spalvų atspindys paveikslėlyje , apšvietimo, fono ir t.t. gal fizinį produktai yra šiek tiek skiriasi . Gauto produkto spalva turi viršenybę . dėkojame už jūsų supratimą !!

Pakuotės svoris, nes kiekvieną kartą naudojant įvairių pakavimo medžiagų. Taip pakuotės svoris gali ir svorio produkto puslapį, parašyti įvairių. Kas su svorio pagal faktiškai gautas. Turi viršenybę .

• Kriaukle Stilius: Dvigubą Dubenėlį
  • produkto kodas: TANGWUG
  • Medžiaga: Nerūdijančio Plieno
  • Dydis: 71x38/81x43 CM