• centras |

Dvylika Žvaigždynų Kinijos Metalo Žymos Retro Kūrybos Žymos Studentai Dovanos, Kanceliarinės Prekės Žymos Didmeninė M086

Žymos: dovanos žymos, metalo žymą, kūrybos žymą, Pigūs dovanos žymos, Aukštos Kokybės metalo žymą, Kinija kūrybos žymą Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 20cm x 10cm x 5cm (7.87in x 3.94in x 1.97in)
  • Įrenginio Tipas: aikštelė (2 vnt/lot)

Šiltas Patarimai: 1pcs Dropshipping , Originalus Nuotraukų Teikiama NEMOKAMAI

OEM Paslaugos: TAIP . Jūs galite padaryti užsakymą elementus su savo logotipu.

Gamyklos pardavimo įvairių stilių medinių amatų, medinės dėžės, kviečiame ateiti, kad ir patarimo, ar planuoja statyti mėginys

Pristatymas 1. Prekės bus išsiųstos per 1-3 darbo dienas po apmokėjimo patikrinti. 2. Prašome įsitikinkite, kad jūsų pristatymo adresas yra 100% teisinga jūsų užsakymą. Neįmanoma, kad mums pakeisti savo adresą, kai jis išvežti. Prašome papildomai mokėti daug dėmesio į tai. Ačiū. 3. Kartais ji galėtų būti ir ilgesnis dėl blogo oro, laiko švaistymas muitinės klirensas. Taigi, prašome palaukti, kantriai, kai jums nereikia gauti savo pozicijos dėl laiko. Visi pristatymo laikas čia yra tik informacinio pobūdžio. Kartais tai greičiau, o kartais ne. Nuoširdžiai tikimės, kad jūs galite suprasti. Grąžinimo Politika Tik brokuotas produktas bus pasiūlyta keistis. Netinkamos kokybės produktų turi būti grąžinta per 30 dienų nuo tos dienos galite pateikti užsakymą. Tai gali užtrukti iki 7 darbo dienų procesą grįžę po to, kai gausime jūsų produktą.Pirkėjas yra atsakingas už visus kitus laivybos mokesčius. Atsiliepimai 1. Prašome patvirtinti, kad gavo iš produktų, gavę jūsų užsakymą. 2. Prašome nedvejodami susisiekite su mumis, jei turite kokių nors klausimų apie jūsų užsakymą. Pažadame stengiamės, kad jums iš. 3. Savo teigiamas grįžtamasis ryšys yra labai svarbus mums. Prašome padėti palikite mums teigiamų atsiliepimų, jei jums patinka mūsų kokybės ir paslaugų. Ačiū! 4. Prašome susisiekti su mumis prieš palikdami neigiamą arba neutralų atsiliepimą. Eevrything gali būti išspręsta puikiai su dideliu komunikacijos.

• Dydis: Single install
  • Prekės Pavadinimas: Emoshire
  • 2 kartus: Gimtadienis, Vestuvės, Apdovanojimai, Atminimo, Jubiliejus
  • Naudoti: Biuro Rašyti, Mokykla Raštu , Dovanos